رفتن به نوشته‌ها

نکاتی درباره استفاده از مجله غذایی برای کاهش موفقیت آمیز وزن و تغذیه سالم – آموزش بوپر برای کاهش وزن و مربیگری زندگیارائه راهکارهای موفق برای ایجاد و پایبندی به یک برنامه غذایی برای کاهش وزن یا حتی حفظ الگوی تغذیه سالم ، مقدس بسیاری از زنانی است که با افزایش وزن دست و پنجه نرم کرده اند. من می دانم که این کار را کردم و اکنون با هر چیز دیگری که زندگی ارائه می دهد دست و پنجه نرم می کنم. من خوردن برای سوخت ، انرژی و نشاط را با بررسی زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. مقابله با هدایای شگفت انگیز و چالش های پیری.

اگر شما همان چیزی باشید که قبلاً بودم ، ممکن است هنوز به دنبال یک پاسخ باشید تا جادویی شما را تغییر دهد. یک قرص جادویی برای تسهیل تغییر.

خانمها ، پاسخ در ذهن شماست. بدون قرص جادویی جادو این است که می توانید از روشهای خلاقانه برای انجام اقدامات جدید استفاده کنید.

یادگیری مهارت های جدید چیزی است که برای انجام کاری به روش جدید لازم است. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تمام عمر این کار را کرده اید.

خوشبختانه ، یادگیری مهارت های تغذیه سالم شما را در دهه 60 ، 70 و بعد از آن در موقعیت بسیار بهتری قرار می دهد. اگر از وضعیت فعلی سواری دارید ، تحت تأثیر دیدگاه های غذایی قرار می گیرید که تبلیغات شما را بمباران می کند. غذای زیبایی که شما را سیر می کند ، دوست خود باشید ، شما را سیر می کند و حتی جایگزین معشوق شما می شود! در سن خود ، فریب طول مدت تبلیغات را ندهید تا شما را وادار به خوردن غذاهای ناسالم خود کنند!

نکته خوبی که من در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که تقریباً تنها چیزی که برای کاهش وزن باید انجام دهیم ترکیبی از اقدامات و فعالیت ها است که باعث می شود با موفقیت وزن خود را کاهش دهیم ، استخوان های قوی و ذهن سالم داشته باشیم.

و آنچه برای من جادویی است این است که وقتی این مهارت ها را یاد می گیریم ، از عمل یادگیری استفاده کرده و توانایی یادگیری خود را گسترش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب منجر به توانایی شما در ایجاد عادت های بهتر می شود.

نگه داشتن دفتر خاطرات غذایی یکی از مهارتهایی است که اگر یاد بگیرید که به آن تکیه کنید ، اهداف کاهش وزن شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که وزن خود را کاهش می دهند و به اهداف خود در زندگی دست می یابند ، در مطالعات تحقیقاتی مشاهده شده اند و نشان داده شده است که داشتن یک مجله غذایی شما را به موفقیت می رساند.

هدف مجله غذا.

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی کاهش وزن و جلوگیری از آن است ، ممکن است تلاش بیشتری کنید تا یاد بگیرید که چگونه به یکی از آنها تکیه کنید.

چه چیزی باعث ایجاد یک دفتر خاطرات یا مجله غذایی می شود؟

برای نوشتن یک دفتر خاطرات غذایی دو عامل مهم وجود دارد:

1. مکانی برای ثبت آنچه که می خواهید و چه مقدار بخورید.

2. مکانی برای پیگیری آنچه ، چه موقع و چقدر خوردید.

روشهای زیادی برای نگه داشتن دفتر خاطرات غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق شامل مکانی برای ثبت برنامه شما و مکانی برای ثبت مواردی است که در واقع در بدن خود قرار می دهید.

علاوه بر این ، در اینجا موارد دیگری وجود دارد که باید آنها را پیگیری کنید تا احساس کنید چه چیزی شما را به حرکت در مسیر هدایت می کند یا انگیزه می دهد و چه اتفاقی باعث می شود از ریل خارج شوید.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا خوردن پیگیری کنید. اغلب ما به دلیل آشفتگی احساسی یا کسالت غذا می خوریم. پیگیری احساسات و میزان گرسنگی هنگام غذا خوردن ، فرایندهای درونی شما را که از ضمیر ناخودآگاه شما رخ می دهد باز می کند. خودآگاهی آموزش است!

4. هدف خاص خود را دنبال کنید و اینکه چرا می خواهید به آن برسید. ما برای تغییر عادات به یک انگیزه قوی نیاز داریم زیرا ماهیت تغییر عادت از محدوده راحتی ما خارج می شود و به ناراحتی چیزی ناآشنا منتقل می شود.

وقتی هدف خود را یادداشت می کنید ، آن را کاملاً مشخص می کنید و زمانی را در نظر می گیرید و می نویسید که چرا می خواهید به آن برسید ، این افکار می توانند انگیزه احساسی شما را دوباره ایجاد کنند تا تغییراتی را که باید در انتخاب متفاوت غذا انتخاب کنید ، ایجاد کنید.

به یاد داشته باشید که افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند و احساسات شما به شما انگیزه انجام یا عدم انجام کاری را می دهد. در نهایت ، این اقدامات هستند که به شما نتیجه می دهند.

چرا کار می کنید؟

محققان حدس می زنند که موفقیت استفاده از یک مجله غذایی در کاهش وزن مداوم ناشی از آگاهی و پاسخگویی است. اغلب ، ما متوجه نمی شویم که چقدر غذا می خوریم ، و نوشتن آن راهی برای ارزیابی مقدار یا اندازه بخش به ما می دهد. وقتی آن را می نویسیم به خودمان پاسخگو می شویم. اگر خاطرات غذایی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، سطح دیگری از مسئولیت پذیری داریم. گاهی اوقات عدم تمایل به نوشتن چیزی میل شما به خوردن یک غذای خاص را تغییر می دهد.

استفاده از تخیل برای تجسم خود در حال خوردن غذایی که در حال برنامه ریزی هستید ، شانس موفقیت شما را نیز افزایش می دهد.

تغییر عادات کلید موفقیت است

همانطور که برای تغییر عادات قدیمی پرخوری تلاش می کنید ، استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی از طراحی مغز شما برای حمایت از شما در این فرآیند استفاده می کند. استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی قشر پیش پیشانی شما (PFC) را درگیر می کند، مدیر ذهنی ، مدیر مسئول ذهن و زندگی شما. PFC شما در برنامه ریزی و اجرای مطابق یک برنامه عالی عمل می کند و درک می کند که آنچه بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر طولانی مدت بر شما خواهد داشت.

اگر اغلب در پایان روز جلوی یخچال می ایستید و می پرسید: “خوردن من چه حسی دارد؟” شما از PFC خود استفاده نمی کنید بلکه از مغز لیمبیک خود استفاده می کنید که نمی تواند آینده را تصور کند ، فقط به دنبال خشنودی فوری هستید. این قسمت از مغز شما احتمالاً مدتی کار می کند و به خاطر می آورد که کدام نورون ها به یکدیگر متصل می شوند. هر چه بیشتر با استفاده از PFC خود تمرین کنید ، این عادت قوی تر می شود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، زندگی به صورت ناخودآگاه احتمالاً برای دستیابی به اهداف سلامتی و کاهش وزن شما را از بین می برد.

به یاد داشته باشید ، برای موفقیت در روزنامه نگاری غذا ، باید غذا را در خانه خود داشته باشید ، آماده پخت یا از قبل پخته شده. شما می توانید حدود 8 مرحله برای ساده سازی برنامه ریزی تغذیه را در این پیوند بخوانید.

1. نوع مجلات/دفترچه خاطرات متناسب با سبک زندگی و شخصیت شما را انتخاب کنید.

اگر تکه های کاغذ را در آشپزخانه نگه دارید ، ممکن است بخواهید برنامه غذایی خود را برای روز بعد در آنجا بنویسید. می توانید یک دفترچه کوچک در کیف خود داشته باشید تا ابتدا غذای خود را در زمان واقعی ردیابی کنید. شاید بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن خود یا یک برنامه غذایی مانند myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چند بار بنویسید.

چه زمانی قصد غذا خوردن دارید؟ قبل از خواب؛ بعد از شام؟ شما می خواهید به زمانی از روز پایبند باشید که آنچه را که می خورید پیگیری کنید.

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی را دنبال خواهید کرد.

اگر عاشق ایجاد صفحات گسترده Excel و حفظ بسیاری از نقاط داده برای پیگیری هستید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید دنبال کنید.

در اینجا توصیه های من برای مواردی که باید ردیابی شود آمده است:

آ. پروتکل غذایی جامع شما آنچه برای کاهش وزن تصمیم گرفتید بخورید ؛ چقدر و کی آن را می خورید؟ آن را بنویسید. آن را راضی کننده و پایدار کنید.

NS وعده های غذایی خود را برای 24 ساعت آینده شامل صبحانه ، ناهار و شام برنامه ریزی کنید. این همان چیزی است که PFC برای شما برنامه ریزی کرده است تا وزن خود را کاهش دهید و دائماً احساس گرسنگی نکنید.

NS در واقع چقدر و در چه ساعتی غذا می خورید. ثبت هرگونه تنقلات یا نوشیدنی را فراموش نکنید. حتی آنچه شما میان وعده های سالم (مانند چوب هویج) می دانید ، ثبت شده است.

موارد اضافی برای پیگیری برای درک و تغییر الگوهای غذایی احساسی:

دکتر.. قبل و بعد از غذا چقدر گرسنه هستید؟

ه – ثبت لحظات استرس زا یا احساسی که در روز شما رخ داده است. با این شرایط چگونه برخورد کردید؟

F. هر گونه شگفتی که ممکن است آموخته باشید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز غذای خود را بنویسید.

5. موفقیت خود را در برابر مجله خود مرور کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، همان کاری را که انجام می دهید ادامه دهید. به یاد داشته باشید که وزن شما به طور طبیعی تا 3 ثانیه از روز به روز در نوسان خواهد بود و شما می خواهید حداقل 2-6 هفته از یادداشت های غذایی را جمع آوری کنید تا مشخص شود که برنامه شما در حال اجرا است.

اگر برنامه شما پس از 2 تا 4 هفته به نتایج مورد نظر شما نرسید ، برنامه خود را با مربی یا مربی خود مرور و اصلاح کنید.

خانمها ، در هر سنی ، تغییر عادات ایجاد شده در طول سالها با تمرین زیاد ، با یادگیری مهارتهای جدید به زمان و صبر نیاز دارد. دفتر خاطرات یک مهارت جدید است – از آن برای یادآوری آنچه می خورید و نحوه واکنش شما به نوسانات وزن ، گرسنگی و احساسات استفاده کنید. افکار شما در مورد هر موفقیت و گام به شما درک غنی از انسانیت و توانایی شما برای تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود.

به یاد داشته باشید که شما یک سبک زندگی سالم را انتخاب می کنید بنابراین انرژی و نشاط لازم برای زندگی خود را خواهید داشت. همه چیز در مورد آن است

پت پیبری بیکر دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه مربیگری وزن و زندگی است. او به زنان بالای 50 سال که با پرخوری بیشتر زندگی خود مشکل داشته اند ، مربیگری می کند. این روش به آنها می آموزد که چگونه وزن کم کنند ، پرخوری احساسی را کنار بگذارند ، یاد بگیرند امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و برای آینده خود هیجان ایجاد کنند. او کاملاً مطمئن است که برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی او هرگز از دست دادن وزن دیر نیست در iTunes ، Stitcher یا هر کجا که به پادکست مورد علاقه خود گوش می دهید گوش دهید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *