رفتن به نوشته‌ها

مارچوبه ، پنیر بز ، پودینگ نان با گیاهان تازه #یکشنبه شام


آیا به دنبال کار متفاوتی برای انجام مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان با سبزیجات تازه یک دستور العمل سریع و آسان برای یک وعده عصرانه یا یک ویژه صبحانه آخر هفته است.

موضوع شام یکشنبه این هفته ، ماهیتابه بدون گوشت برای روزه است و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان تازه گیاهی یک دستور العمل سریع و آسان برای یک برانچ شبانه یا یک برانچ آخر هفته است.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو گروه تقسیم کنم: یکی در Eat Your Books فهرست بندی شده است ، و یکی اینطور نیست. من به دنبال دستور غذاهای اصلی مارچوبه بودم و چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی را که فهرست بندی نشده بودند ، بررسی کنم. من آنچه را که در آشپزی خانگی پریری جستجو می کردم ، پیدا کردم: 400 دستور غذا برای جشن خرمن فراوان ، آشپزهای خلاق و غذاهای راحت در قلب آمریکا (سرآشپزهای آمریکا).

مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان با گیاهان تازه

عناصر

 • 1
  پری
  مارچوبه
  به قطعات 1-2 اینچی برش دهید
 • 2
  عینک
  نان خشک
  مکعب ها به قطعات 1 اینچی (خمیر ترش یا چند دانه ، ترجیحاً خانگی ؛ شما فقط یک نان چند دانه خریداری کرده اید)
 • 1/2
  فنجان
  گیاهان تازه مخلوط شده
  خرد شده (این سرگرم کننده بود – من به باغ خود رفتم و هر چیزی که خوب به نظر می رسید را خرد کردم. در نهایت جعفری ، پیازچه و آویشن به دست آوردم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  عینک
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  کتک خوردن
 • نمک و فلفل برای چشیدن

جهت ها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را بخارپز کنید تا نرم شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، گیاهان و آرد سوخاری را با هم مخلوط کرده و در یک ظرف پخت 9 اینچ در 13 اینچ قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید. روی مخلوط نان بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی شود و کاسترد آماده شود ، بپزید. گرم سرو کنید.

حکم: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. وقتی داشت پخته می شد ، بوی شدیدی می داد. با این حال ، او اصلاً ظالم نبود. مارچوبه و پنیر بز با هم خوب پیش رفتند. حتی DH آن را دوست داشت – اگرچه او کمی پنیر پارمزان به آن اضافه کرد. این یک غذای راحت عالی در یک روز بهاری است.

بیشتر ماهیتابه گوشت برای روزه

غذاهای عالی بدون گوشت

حرکت شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه متعهد است دستورهای خوشمزه ای را برای خوانندگان ما به ارمغان بیاورد تا آنها را تشویق کند تا دور میز خانواده دور هم جمع شوند و غذا بخورند. مواد مورد علاقه خود را در وب سایت شام یکشنبه ما بیابید. همچنین برای ایده ها و الهام بیشتر تخته های Pinterest شام یکشنبه ما را بررسی کنید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *