رفتن به نوشته‌ها

لاغری موضعی رادیوفرکانسی | لاغری با دستگاه RF در تهران


RF لاغری موضعی

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش همراه با تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه است. اما گاهی اوقات ، برخی از افراد با نگاه کردن به آنها اصلاً چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و لگن تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای افراد سرگرم کننده نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

لاغری موضعی رادیوفرکانسی

لاغری موضعی رادیوفرکانسی

لاغری موضعی رادیوفرکانسی

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش همراه با تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم که منجر به سفت شدن ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این عمل بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال گذشته بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است و بدون نیاز به جراحی ، بدن کاملی را بدست می آورد.

فرکانس رادیویی روشی است که از سال 2001 در رادیو فرکانس و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای لاغری RF

لاغری رادیوفرکانسی یک روش کاربردی لاغری موضعی است که فواید زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر جراحی بود و بدون استفاده از جراحی می توان به نتیجه دلخواه رسید.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، می توان علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، سفت شدن پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که با رعایت رژیم لاغری قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م waysثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

چه کسانی برای لاغری موضعی با RF مناسب هستند؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی را در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن فرکانس رادیویی برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو جراحی برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و غیره استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با استفاده از فرکانس رادیویی چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بیهوشی روی بیمار در ناحیه مورد نظر قرار می گیرد. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیبی از دو قطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به آن مراجعه کردید باید تنظیمات را برای هر فرد با استفاده از آموزش های لازم بسته به دستگاه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این امر منجر به استفاده یکنواخت از انرژی در تمام قسمتها می شود.

پس از اعمال بیهوشی و آماده سازی های اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت مشت بر روی ناحیه ، سلولهای چربی اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها منقبض شده و به اندام مورد نظر دست می یابند. پس از این مراحل ، می توانید از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کنید.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و شبیه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت برطرف می شود و شما حتی نیازی به مرخصی از محل کار نخواهید داشت. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از استفاده از دستگاه RF از لوسیون استفاده کنید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – مادامی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش و آشنایی کامل با این روش و همچنین آشنایی با شما ، شما را درمان کند.

راههای ارتباطی با الف. بهار هند

شماره تماس مستقیم: 1090313131194

عنوان : خیابان کشاورز ، بین جمالزاده و کارکر ، ساختمان پزشکان دریایی ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد 12

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی قبل و سه روز پس از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

استفاده از آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش موضعی رادیوفرکانسی مشابه آن چیزی است که ما در باشگاه برای گرمایش انجام می دهیم ، محرک ها منطقه را گرم می کنند و این گرما گرمای مورد نیاز برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم در بدن هستند.

همچنین در این روش با تمرکز انرژی در اعماق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و صاف می کند ، ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *