رفتن به نوشته‌ها

Ashok Gilot CM Rajasthan فردا به دهلی می رود شرکت در جلسه کمیته کار کنفرانس – Ashom Gilot CM Rajasthan به دهلی می رود در جلسه کمیته کاری NTC شرکت کرد


نکات اصلی داستان

  • گیلوت ممکن است در دهلی با سونیا گاندی ملاقات کند
  • گسترش کابینه راجستان نیز می تواند مهر شود

آشوک گیلوت ، وزیر ارشد راجستان قرار است روز جمعه به دهلی سفر کند. او در اینجا در جلسه کمیته اقدام کنگره شرکت خواهد کرد. پس از برنامه CM Gehlot ، بحث گسترش و اصلاح دولت دوباره در ایالت آغاز شد. گفته می شود که جاهلوت می تواند با سونیا گاندی رئیس موقت کنگره دیدار کند. در این مدت ، بحث هایی درباره گسترش و تعدیل دولت می تواند انجام شود.

در راجستان ، بار دیگر بازار بحث درباره گسترش کابینه ، تغییر کابینه و انتصابات سیاسی داغ شده است. نخست وزیر آشوک گیلوت در جلسه کمیته کنگره کنگره که 16 اکتبر در دهلی برگزار می شود ، شرکت می کند. Gehlot می تواند پس از دیوالی به رهبران حزب ، نمایندگان پارلمان و کارگران هدیه دهد.

جهلوت عضو کمیته کنگره نیست
آشوک گیلوت عضو کمیته اقدام کنگره نیست ، اما سران کشورهای تحت کنترل کنگره تا کنون در جلسات شرکت می کنند تا بتواند به عنوان نخست وزیر در این جلسه شرکت کند. این بار ، راغو شرما ، وزیر بهداشت راجستان ، نیز به عنوان مقام ایالتی گجرات برای جلسه کمیته کاری به دهلی می رود.

این دومین سفر ژالوت به دهلی امسال خواهد بود. پیش از این ، گیلوت در 27 فوریه به دهلی رفته بود. سفر Jahlot می تواند منجر به بحث و گفتگو با رهبران ارشد در مورد تغییر طولانی مدت کابینه ، انتصابات سیاسی و گسترش سازمان شود. این موضوعات معلق احتمالاً هنگام ملاقات گیلوت با سونیا گاندی ، نماینده کنگره ، چراغ سبز نشان می دهد.

گسترش کابینه در این ایالت متوقف شد
اعم از اردوگاه Jhelot ، Sachin Pilot ، یا نمایندگان مجلس آینده از BSP ، همه آنها مدتهاست که خواهان گسترش کابینه انتصابات سیاسی هستند. آجی مک کین ، مقام دولتی چندین بار این مهلت را داده است ، اما تا کنون هیچ پیشرفتی در مورد تغییر کابینه یا کار در انتصابات سیاسی و گسترش سازمان حاصل نشده است. اعتقاد بر این بود که مگر در مورد بحث تک به تک اشوک گیلوت با سونیا گاندی ، تغییر کابینه تصویب نمی شود.

نخست وزیر اشوک جهالت هر ماه دو تا سه بار قبل از دوره کرونا به دهلی می رفت ، اما این روند در دوره کرونا متوقف شد. پس از فوریه 2020 ، در تورهای دهلی در Gehlot وقفه ای رخ داد. جهلوت در موج اول و دوم کرونا به دهلی نرفت. او دسامبر گذشته پس از 10 ماه به دهلی رفت. پس از آن ، تور دهلی تنها پس از 7 ماه انجام می شود.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *