رفتن به نوشته‌ها

گزارش یک مورد مرگ/یادآوری قطع کننده مدار و محدودیت های تعطیلات آخر هفته


فردریکتون (GNB)-بهداشت عمومی تأیید کرده است که 70-79 نفر در منطقه 2 (منطقه سنت جان) در نتیجه COVID-19 جان خود را از دست داده اند. به این ترتیب تعداد کل مرگ و میرهای ناشی از کووید -19 در این شهرستان به 75 نفر می رسد.

بلین هیگز ، نخست وزیر بلژ هیگز گفت: “من بسیار ناراحت شدم که مطلع شدم یک نفر دیگر بر اثر این ویروس جان باخته است.” “این یک یادآور غم انگیز از وضعیت فعلی ما در نیوبرانزویک است. ما در حال اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از شیوع ویروس هستیم ، به همین دلیل ما باید تمام تماس های خود را در آخر هفته طولانی به خانواده های خود محدود کنیم.”

دکتر می گوید: “من می دانم که تعداد موارد ایجاد شده در افرادی که واکسینه شده اند نگران کننده است اما انتظار می رود که ویروس منتقل شود. از آنجا که تعداد بیشتری از افراد واکسینه می شوند ، ممکن است شاهد افزایش موارد واکسینه شده باشیم.” . جنیفر راسل ، افسر ارشد پزشکی. آنها واکسینه شده اند ، اما خطر افراد واکسینه شده بسیار کمتر است زیرا تعداد کمتر از افراد واکسینه در بیمارستان بستری شده یا بیمار هستند. ” کسانی که واکسینه شده اند. موارد واکسینه نشده. “

وجود دارد 56 نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شده اند که 20 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه هستند. در حال حاضر یک نفر زیر 19 سال در بیمارستان بستری است. از بیماران بستری در بیمارستان ، 44 نفر واکسینه نشده ، سه نفر تا حدی واکسینه شده اند و 9 نفر نیز کاملاً واکسینه شده اند.

صحت عامه 98 مورد جدید کووید -19 امروز و 22 بهبود یافته را گزارش کرد. تعداد موارد فعال 1037 مورد است. از موارد جدید ، 47 مورد – یا 48 درصد – غیر ایمن هستند ، نه – یا نه درصد – تا حدی واکسینه شده اند ، و 42 – یا 43 درصد – کاملاً واکسینه شده اند.

به روز رسانی واکسیناسیون

کلیه کارکنان دولت شهرستان ، کارکنان مراکز مراقبت طولانی مدت و کارکنان و داوطلبان در مدارس و مراکز دارای مجوز آموزش اولیه و مراقبت از کودکان باید تا جمعه 19 نوامبر به طور کامل واکسینه شوند.

به ساکنین خانه های سالمندان و سایر مراکز اجتماعی که قبلاً دو دوز واکسن دریافت کرده اند ، دوز تقویت کننده واکسن mRNA داده می شود.

بهداشت عمومی امروز گزارش داد که 81.5 درصدی از افراد واجد شرایط نیوبرانسوایکر به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شده اند و 90.7٪ اولین دوز واکسن خود را دریافت کرده اند.

اگر هنوز دوز اول یا دوم خود را دریافت نکرده اید ، از شما خواسته می شود که بدون نوبت به کلینیک بروید یا از طریق داروخانه شرکت کننده یا در کلینیک Vitalité یا Horizon Health Network در اولین فرصت وقت رزرو کنید.

همه نیوبرانزویکرهای واجد شرایط می توانند نوبت دوز دوم را برای تاریخ حداقل 28 روز پس از اولین دوز رزرو کنند.

کسانی که به کلینیک واکسیناسیون مراجعه می کنند باید کارت Medicare خود ، یک فرم رضایت نامه امضا شده ، و برای کسانی که دوز دوم خود را دریافت می کنند ، یک کپی از پرونده واکسیناسیون ارائه شده پس از دریافت اولین دوز خود ، همراه داشته باشند.

لیستی از کلینیک های سیار آینده و کلینیک های سرپایی به صورت آنلاین در دسترس است.

قطع کننده مدار در مناطق انتقال بالا در حال حاضر در حال اجرا است

به دلیل تعداد زیادی از انتقال های COVID-19 ، قطع کننده های مدار در مناطق خاصی از استان به مدت 14 روز از ساعت 6 بعد از ظهر جمعه 8 اکتبر مستقر شده اند.

مناطق تحت تأثیر منطقه 1 (منطقه مونکتون) در شمال دور از جمله سنت آن دو کنت از جمله هاولوک در منطقه 2 است. بخش شمالی منطقه 3 شامل Deerville و Florenceville-Bristol ؛ و همه منطقه 4 (منطقه ادموندستون) ، از جمله Minivale در منطقه 5.

اطلاعات بیشتر در مورد قوانین قطع کننده مدار ، از جمله فهرست دقیق و نقشه جوامع آسیب دیده ، به صورت آنلاین در دسترس است.

خانواده های مجرد برای آخر هفته شکرگزاری برای کل استان

همه نیوبرانزویکرها – از جمله کسانی که در مناطقی زندگی می کنند که تحت تأثیر قطع کننده مدار قرار نگرفته اند – نباید در جایی دیگر ملاقات داشته باشند مگر جایی که بر اساس قانون مدرک واکسیناسیون مورد نیاز است و هر کسی که در حال حاضر در آخر هفته شکرگزاری با آنها زندگی نمی کند ، بین ساعت 6 بعدازظهر جمعه 8 اکتبر و 23:59 شب امشب.

خانواده مجرد به افرادی گفته می شود که با هم زندگی می کنند. می توان آن را گسترش داد و شامل مراقبین هر یک از این افراد ، و همچنین هر والد ، فرزند ، خواهر ، برادر ، مادربزرگ یا نوه افرادی که نیاز به حمایت دارند ، و همچنین هر فرد دیگری که به تنهایی در آدرس دیگری زندگی می کند و نیاز به حمایت دارد ، می شود. به

همه مشاغل ممکن است برای عملیات عادی باز باشند ، اما باید از روشهای ذکر شده در دستور اجباری پیروی کنند. این شامل مشاغلی است که نیازی به مشاهده مدرک واکسیناسیون ندارند ، مانند آرایشگاه ها ، خرده فروشی ها و خواربارفروشی ها و مشاغلی که ملزم به درخواست مدرک واکسیناسیون هستند ، مانند رستوران ها و مکانهای تفریحی. کودکان زیر 12 سال نیز به همراه بزرگسالان کاملاً واکسینه پذیرفته می شوند.

اجباری

دستور اجباری جدید جمعه از ساعت 6 بعد از ظهر اجرا شد و به صورت آنلاین در دسترس است.

تجزیه منطقه ای موارد جدید

24 مورد جدید در منطقه 1 (منطقه مونکتون) به شرح زیر است:

نه نفر 19 سال یا کمتر ؛

– سه نفر بین 30 تا 39 سال ؛

– یک فرد 40-49 ؛

دو نفر 50-59؛

– یک فرد از 60 تا 69 ؛

شش نفر 80-89 ؛ و

دو نفر 90 به بالا.

19 مورد تحت بررسی و پنج مورد با موارد قبلاً تأیید شده وجود دارد.

هشت مورد در منطقه 2 (منطقه سنت جان) به شرح زیر است:

سه نفر 19 سال یا کمتر ؛

2 نفر 20-29؛

دو نفر 40-49؛ و

شخص 50-59.

هفت مورد با موارد تایید شده قبلی در تماس هستند و مورد دیگر در دست بررسی است.

24 مورد جدید در منطقه 3 (منطقه فردریکتون) به شرح زیر است:

هشت نفر زیر 19 سال ؛

2 نفر 20-29؛

2 نفر 30 – 39 ؛

– یک فرد 40-49 ؛

چهار نفر 50-59؛

2 نفر 60 – 69 ؛

– شخص 70-79 ؛

سه نفر 80-89 ؛ و

شخص 90 به بالا

19 مورد تحت بررسی و پنج مورد با موارد قبلاً تأیید شده وجود دارد.

23 مورد جدید در منطقه 4 (منطقه ادموندستون) به شرح زیر است:

دو نفر 19 سال یا کمتر ؛

هشت نفر 20-29 ؛

– سه نفر بین 30 تا 39 سال ؛

سه نفر 40-49 ؛

دو نفر 50-59؛

سه نفر از 60 تا 69 سال ؛ و

دو نفر 70-79.

13 مورد تحت بررسی و 10 مورد با موارد قبلاً تأیید شده وجود دارد.

12 موارد جدید در منطقه 5 (منطقه کمپبلتون) به شرح زیر است:

فرد 20-29 سال ؛

– یک فرد از 30 تا 39 سال ؛

– یک فرد 40-49 ؛

پنج نفر 50-59؛

2 نفر 60 – 69 ؛

– شخص 70-79 ؛ و

شخص 80-89.

ده مورد با موارد تأیید شده قبلی در تماس بودند و دو مورد در دست بررسی است.

چهار مورد جدید در منطقه 6 (منطقه باترست) به شرح زیر است:

– فرد 19 سال یا کمتر ؛

2 نفر 30 – 39 ؛ و

شخص 50-59.

سه مورد با موارد تایید شده قبلی در تماس بودند و مورد دیگر در دست بررسی است.

سه موارد جدید در منطقه 7 (منطقه میرامیچی) به شرح زیر است:

– فرد 19 سال یا کمتر ؛

– یک فرد 40-49 ؛ و

شخص 50-59.

دو مورد در دست بررسی است و مورد دیگر ارتباط با یک مورد تایید شده قبلی است.

اطلاعات بیشتر در داشبورد COVID-19 موجود است.

افشای عمومی بالقوه

از هرکسی که علائم ویروس را نشان می دهد ، و همچنین از افرادی که در محل قرار گرفتن در معرض دید عموم قرار گرفته اند ، خواسته می شود که برای ملاقات درخواست آزمایش آنلاین کنند.

همچنین می توانید نقشه ای از افشای عمومی را در داشبورد COVID-19 پیدا کنید.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *