رفتن به نوشته‌ها

گجرات: دختر کارگر اسپا مادر مجرد شد ، فرار کرد و بچه 2 ساله را ترک کرد ، راز فاش شد-مادر مجرد دختر کارگر آبگرم گجرات احمدآباد ، نوزاد خود را برای پلیس مخفی باز گذاشت


نکات اصلی داستان

  • مادر کودک ساکن میزورام است
  • در آبگرم در احمدآباد کار می کند
  • معشوقه بدون ازدواج رفته بود

یک مورد مشابه دیگر در احمدآباد پس از آزادی شیوانش یک ساله در نزدیکی گوشالا در گاندیناگار ، گجرات ظاهر شد. دختری که در آبگرم کار می کند ، مادر مجرد می شود. او از ترس جامعه و اسکان ، کودک دو ساله اش را در یک مکان نزدیک پله ها رها کرد. اما پس از آن کودک شروع به گریه کرد و دختر در تلاش برای فرار دستگیر شد. حالا بستگی به پلیس دارد.

این حادثه در منطقه ویجالپور احمدآباد رخ داد. جایی که در سریناندناگر 4 ، مادری در آستانه فرار بود ، نوزاد دو روزه اش را با دهان شیری رها می کرد. سپس کودک شروع به گریه کرد. با شنیدن صدای او ، مردم محلی جمع شدند و قبل از فرار مادرش ، مردم او را گرفتند. سپس پلیس از ماجرا مطلع شد.

به محض دریافت اطلاعات ، پلیس در محل حاضر شد و دختر را مورد بازجویی قرار داد. دختر به پلیس گفت که اهل میزورام است. او در آبگرم در احمدآباد کار می کرد. سپس با پسری آشنا شد. در ابتدا او دوست شد و سپس رابطه ای بین آنها ایجاد شد. این کودک متعلق به همان پسر است. وقتی دختر چهار ماهه باردار بود ، پسر او را رها کرد و رفت.

همچنین بخوانید – چرا وزیر محاراشترا ، نواب ملک ، اتهامات جدی علیه بانک مرکزی ملی مطرح کرد ، از سمیر خان کاملاً مطلع باشید

این دختر به پلیس گفت اگر خانواده اش بفهمند که او یک مادر مجرد شده است ، تحت هیچ شرایطی او را به فرزندی قبول نخواهند کرد. این دلیلی بود که او راهی جز ترک فرزند آن گونه پیدا نکرده بود. اکنون پلیس مراحل قانونی را در این زمینه آغاز کرده است. پلیس اکنون دختر و دختر را برای درمان به بیمارستان منتقل کرده است. موضوع در حال بررسی است.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *