رفتن به نوشته‌ها

کلروفیل: نژاد قدرت – پرس رودخانه سیلین


با مجوز مشاوره کیم اسپری تجدید چاپ شد.

“برنامه ریزی و کاشت برای جهانی بهتر” شعار باغبان J.C. Rulston بود که هنوز در سراسر جهان به عنوان “مبلغ گیاه” از او یاد می شود. او میلیون ها قطعه قطعه و نهال را به طور رایگان در نهالستان ها و باغ های گیاه شناسی بیش از 50 کشور مختلف جمع آوری ، منتشر و توزیع کرده است! از او به عنوان فردی یاد می شود که “کلروفیل در رگ های خود” داشت.

من فکر می کنم ما باید کلروفیل را در رگ های خود داشته باشیم – یا حداقل مزایای آن از طریق جریان خون ما جریان می یابد. در اینجا چیزی است که آن را بسیار قدرتمند می کند ، به ویژه هنگامی که در حالت طبیعی و محلول در چربی است:

کلروپلاستها با پروتئینهای “مولکول چاپرون” انرژی تولید می کنند. هنگامی که پروتئین ها قدرت خود را از دست می دهند ، “باز می شوند” یا تجزیه می شوند. و هرچه بیشتر تجزیه شوند ، این پروتئین ها ناهماهنگ و ضعیف تر می شوند. این یک دور نزولی را دور از بهبود و بازسازی آغاز می کند – به سمت پیری پیش می رود. Chaperones از کلروپلاست ها فعالیت های تاشو و بازشو و همچنین مونتاژ و جداسازی سایر پروتئین ها را کاتالیز می کند و به آنها اجازه می دهد تا به ساختار اصلی خود – و از نظر بیولوژیکی مطلوب – خم شوند.

با افزایش سن و بار باکتریایی ، میتوکندری ما در تبدیل سوخت به انرژی کارآمدتر نمی شود. بدن سعی می کند با انرژی بسیار کمتر از دوران جوانی کار کند. این منجر به اختلال در هضم ، متابولیسم ، کاهش ایمنی ، اختلال در عملکرد کلیه/کبد ، حرکت کند و قدرت ضعیف می شود.

میتوکندری از کلروپلاستها به ATP تبدیل می شود که “مولکول اصلی انرژی” است. با مصرف رنگدانه های کلروفیل گیاهی ، می توانیم مستقیماً از نور خورشید انرژی دریافت کنیم. گویی با خوردن سبزی «برون سپاری» می کنیم فتوسنتز!

دی اکسید کربن بیش از حد نقش مهمی در “گرمایش جهانی” سیاره ما دارد. این خفگی است – به این معنی که باعث بیهوشی یا مرگ در اثر خفگی می شود. در سطوح متوسط ​​، تأثیرات قابل توجهی روی مغز شما مانند کاهش تمرکز و تمرکز وجود دارد. سطوح بالا به سیستم عصبی مرکزی آسیب می رساند و سیستم تنفسی را خراب می کند. علائم دیگر شامل سردرد ، سرگیجه ، سوزن سوزن شدن ، مشکل در تنفس ، تعریق ، افزایش ضربان قلب ، فشار خون بالا و تشنج است.

گیاهان و درختان سبز به عنوان “غرق” کربن عمل می کنند و میزان دی اکسید کربن را در هوا بسیار کاهش می دهند. با رشد ، دی اکسید کربن را از اتمسفر خارج کرده و از طریق فتوسنتز به قند تبدیل می کنند. به نوبه خود ، مقادیر کمی دی اکسید کربن به ATP تبدیل می شود. چقدر باحاله؟

کلروفیل شبیه به پلاسمای انسان ، شبیه هموگلوبین است – اکسیژن را از ریه ها به دیگر قسمت های بدن منتقل می کند. کلروفیل به طور طبیعی سطح اکسیژن را در خون افزایش می دهد – در نتیجه تقریباً بلافاصله باعث بهبود انرژی می شود.

بنابراین …. سبزیجات سبز تیره بخورید و از کلروفیل پرلس استفاده کنید – تنها کلروفیل محلول در چربی واقعی همانطور که طبیعت در نظر گرفته است. در اینجا چیزی است که آن را متمایز می کند ، اینجا را بارگیری کنید.

مارک اندرسون از Standard Process West نیز مردی است که “کلروفیل در رگهایش” دارد. با مهربانی گفته شد که اگر مارک خونریزی می کرد ، خونش سبز می شد. او از حامیان بزرگ مروارید کلروفیل است و سخاوتمندانه یک کلیپ صوتی را به اشتراک گذاشته است که می توانید از یکی از سمینارهای قبلی وی “بازگشت به مدرسه برای پزشکان” در اینجا گوش دهید. به هر حال ، هنوز زمان زیادی برای حضور شخصی در این سال در اینجا وجود دارد!

تصاویر از iStock/Galeanu Mihai (اصلی) ، vencavolrab (پست).

منابع

کیم اسپری

کل حرفه من حول بالاترین سطح سلامتی و تناسب اندام بوده است. در ابتدا با راهنمایی ژوئن Embury CN از سن رافائل ، من شروع به ایجاد و ایجاد یک تجارت پررونق “در غذاهای بهداشتی صورتی” در کلوردیل ، کالیفرنیا کردم. پزشكي كه بيشترين تاثير را در حرفه من داشت ديك فيردسندال ، دي سي بود. من هنوز مفتخرم که یکی از شاگردان او هستم. پس از فروش تمرینات خود در Cloverdale ، به صورت تمام وقت به عنوان نماینده فروش بالینی استاندارد Standard – یکی از قدیمی ترین شرکت های تغذیه آمریکا برای متخصصان دارای مجوز بهداشت و درمان کار کردم.

من کسب و کارم را حدود 100 برابر سرمایه گذاری اولیه ام فروختم. من فکر می کنم من توانستم این کار را انجام دهم زیرا عاشق کمک کردن به دیگران در جامعه ام (و بسیار خوب نیز) بودم. من آن تجربه اولیه را به دست آوردم و 20 سال بر اساس آن کار کردم – از پزشکان مختلفی که با آنها کار می کنم یاد گرفتم. من با پزشکان ، پزشکان متخصص طب سوزنی و متخصصان طب سوزنی کار می کنم و با موفقیت در موارد دشوار و غیرقابل درک به آنها کمک کرده ام.

من یک محقق مشتاق هستم و تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به سوالات شما انجام خواهم داد. در سطح شخصی ، من عاشق تنظیم و میزبانی “Dining with the Docs” با برخی از پزشکانی هستم که با آنها کار می کنم.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *