رفتن به نوشته‌ها

کریستن مک دونالد IBS ، نقرس ، آرتریت ، اضطراب ، فشار خون بالا و کلسترول بالا را درمان کرد و تمام داروهایی را که داشت و به طور کامل خام نبود ، از بین برد. وگان قلیایی و 80٪ خام بخورید.


سلام ، من کریستن مک دونالد هستم. 4 سال پیش من واقعاً مریض بودم و نمی توانستم 65 پوند وزن خود را از پسر سومم کم کنم. من یک دونده نیمه ماراتن با آرتریت ، نقرس ، IBS-D ، فشار خون ژنتیکی ، کلسترول بالا ، میگرن ، اضطراب و موارد دیگر بودم. یک روز من در حال دویدن بودم و از خدا در مورد صحت سلامتی سوال کردم. او به من گفت که به ابتدا بازگردم. ابتدا باغ عدن بود.

اینجا محل شفا است. اهداف اولیه خدا برای ما است. بنابراین من شروع به تحقیق کردم و رژیم غذایی خود را تغییر دادم. من با 21 روز خوردن قلیایی به استثنای غذاهای اسیدی شروع کردم. سپس غذاهای اسیدی را یک به یک معرفی کردم تا بتوانم ببینم کدام غذاها باعث تحریک من شده اند. گوشت ، تخم مرغ و لبنیات قطعاً درد آرتروز ، نقرس و میگرن را به من بازگرداند ، و همچنین اضطراب من. محصولات گندم در IBS-D بازگشته اند. و غیره و غیره

با ادامه مرحله نوزاد ، سرانجام توانستم چالش های خام و آب میوه را سریع انجام دهم. من دوست داشتم که آن کاملاً خام باشد ، اما به نظرم خوردن خام تا شام راحت تر است. سپس یک شام پخته شده قلیایی بخورید. من خودم را هنوز یک بچه قدم به نظر می دانم و امیدوارم روزی کاملاً خشن باشم. اما من هیچ وقت بر خودم غلبه نکردم. من خودم را برای سلامتی دوست دارم.

در این قسمت خواهید آموخت:

De️ برخورد با همسرتان در رژیم غذایی فوق العاده نرم
How️ چگونه به فرزندان خود ریشه های سالم بدهیم تا رشد کنند
چگونه می توان غذای تمیز را آسان کرد ، به ویژه غذای خام آماده

قسمت کامل را بشنوید:

قسمت منابع:

️ کریستن وی سایت شبکه اجتماعی فیس بوک
products محصولات ناقص را درب من تحویل می گیرم. در اینجا 10 دلار است خرید کنید و یک جعبه ناقص از میوه ها و سبزیجات ارگانیک تهیه کنید.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی خود
🧘🏿‍ علاقمند به مربی شدن هستید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
📖 کتاب من شما می توانید استقلال مالی را داشته باشید
🍓 30 روز چالش خام گیاهخواری
📧 به من پیام بزن برای ارسال س questionال و معرفی در پادکست برای فعال کردن سلامت غذای خام

توصیه های کتاب:

// HOST Samantha Salmon
مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// مهمان کریستن مک دونالد
تأثیرگذار رسانه های اجتماعی ، همسر و مادر

اطلاعات این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. هیچ محصول/خدماتی که ذکر شد برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *