رفتن به نوشته‌ها

کرم ریحان گوجه فرنگی مرغ گوشتی پلو + منوی هفتگی – Prevention RD


دیروز شنبه شلوغی بود – تمرین ، ساحل و هاکی را دنبال کرد ، به دنبال آن چشیدن شراب و سرگرمی بچه ها با چند خانواده در خانه یکی از دوستان. به عنوان یک ساحل ، هاکی ، شراب و افراد دوستدار مردم ، این یک روز عالی در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

اما مارک ، یک فرد درون گرا ، قبل از خواب ترسناک بود. او در واقع نمی تواند به من بگوید چه مشکلی دارد ، اما من می دانم که این امر به این دلیل بود که او کاملاً اخراج شد.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که در واقع درمورد این موضوع پاسخی دریافت کرده باشم ، اما او بچه ها را به کلیسا برد ، در حالی که من برای شستن لباس ها ، تحویل مواد غذایی و ارسال این پست وبلاگ به کلیسا رفتم.

نمی دانم این به این دلیل بود که من کارهای زیادی برای انجام دادن داشتم و می خواستم بعداً بازی کنم یا این واقعیت که من واقعاً مشتاق بودم که به تنهایی وقت بگذارم … اما این واقعاً احساس خوبی دارد. من واقعاً گاهی اوقات هوس تنهایی می کنم. هنگام وبلاگ نویسی ، به آخرین قسمت پادکست که مصاحبه ای با The Elyse Resch است نیز گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای تغذیه عظیم است و ما مفتخریم که خرد خود را با ما در میان بگذاریم … و او در مورد هوس چیزهایی که به اندازه کافی از آن دریافت نمی کنید.

هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. تا روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرده و اظهار داشت که باقی مانده غذاهای موجود در یخچال را از دست داده است. در اواسط هفته ، من هم همین فکر را می کردم. من تمام هفته را برای خوردن غذا از دست دادم ، اما زمانی که به دست آوردم … این قسمت عالی بود.

درست مثل پست الیز ، این هفته هم اشتیاق زیادی برای آشپزی داشتم … اما می خواهم ساده صحبت کنم تا بتوانم کمی وقت بگذارم در شب. و این دستور … روشی عالی برای پایبندی به ساده ، سالم و خوشمزه است. بسیار ساده تر بود و من تنوع آن را دوست دارم. پیروزی بزرگ همه جانبه با خدمه من! و اگر هنوز آمادگی بیرون آوردن اجاق گاز آهسته را ندارید ، حتماً آن را بعداً علامت گذاری کنید!

عناصر

 • 1 قوطی (14 اونس) گوجه فرنگی خرد شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر تبخیر شده

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر خرد شده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • 4 (5 اونس) سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

جهت ها

 1. مکعب های گوجه فرنگی و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. در یک کاسه ، شیر تبخیر شده را با نشاسته ذرت هم بزنید تا خوب مخلوط شود. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره هم بزنید و در اجاق گاز آرام بریزید. خوب هم بزنید تا کاملا مخلوط شود.
 3. سینه های مرغ را در اجاق گاز آرام و مرغ را در سس قرار دهید.
 4. 4-6 ساعت روی حرارت ملایم بجوشانید و با ریحان تازه سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

میوه: 4
اندازه سرو: 1 سینه با سس

مبلغ به ازای هر سرویس:
کالری: 258چربی کل: 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3 گرماساسی: 2.3 گرمقند: 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی در حال گذر به غذاهای راحت و فصل پخت آرام هستیم … آماده شوید!

لیست هفتگی: از 12 تا 16 سپتامبر

خوب باش،منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *