رفتن به نوشته‌ها

چگونه عشق به خود را تمرین کنیم – مربیگری بوپر برای کاهش وزن و مربیگری زندگیممکن است به دلیل باور ناخودآگاه خود مبنی بر اینکه شما کافی نیستید و دوست ندارید ، از خود متنفر باشید و انتخاب های ضعیفی انجام دهید. شاید ندانید که چقدر خود را از صحبت منفی با خود به درگیر شدن در سر خود محدود می کنید. یا ، شما در مورد محدودیت هایی که برای خود تعیین می کنید کاملاً روشن هستید اما نمی دانید برای تغییر آنها چه باید بکنید.

عادت های تحقیر آمیز بودن برای چندین دهه عادی به نظر می رسد. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود بی خبریم.

امروز من کار بزرگی انجام می دهم. من به جادوی زندگی فکر می کنم. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی است.

این تفکر جادویی با این واقعیت رنگ می خورد که بسیاری از مردم در سراسر ایالت ، کشور و جهان رنج می برند. این رنگ آمیزی شده است که اوایل امروز من احساس اضطراب – غم – غم داشتم. اعمال احساساتم مرا دعوت می کند به بدنم نگاه کنم و دقیقاً بپرسم چه احساسی دارم و کجا. احساس می کنم احساس مبهمی در مرکز قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دوانده است. این احساس حرکت موج دار است. چشمانم احساس فشار و اشک می کند.

من امروز نمی توانم در مورد آتش سوزی کاری انجام دهم. یا جلوی بلایایی را که برادران و خواهرانم در سرتاسر جهان دارند ، بگیرم. احساس من – آیا غم است؟ میتوانست. می آید و می رود و قدم بعدی که بر می دارم این است که از خودم بپرسم “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم این گه را احساس کنم و هنوز هم بدانم که یک انسان زنده هستم.” سپس از خودم می پرسم: “امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا با وجود این احساس در بدنم به هدفم کمک کنم؟” همه کنار هم نشسته اند ، مانند یک فنجان چای خیس خورده است.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم انجام دهم و انجام می دهم تمرکز می کنم. من به این ترتیب عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند شما باید خودتان را دوست داشته باشید ، اغلب درک نحوه انجام آن دشوار است. به نظر می رسد تغییر از ضرب و شتم خود برای فشار آوردن به ورزشگاه در روز دوشنبه به دوست داشتن خود حتی در صورت از دست دادن یک روز ، غیرممکن به نظر می رسد. چگونه می توانید از شکست یا نگه داشتن قدرت اراده برای کاهش کالری به خوردن مقدار سالم و پایدار غذای مغذی در هر روز برسید. چگونه از خستگی و بی تفاوتی به تصمیم گیری در مورد اقداماتی که می توانید برای تأثیر بر قاچاق انسان ، نژادپرستی یا گرمایش جهانی انجام دهید ، می پردازید؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که در حال یادگیری و تمرین آن بوده ام. من 100٪ معتقدم که وقتی این مفهوم را بدست آورید ، تجربه زندگی شما تغییر می کند و شما به اهداف سلامتی و کاهش وزن خود پایبند خواهید بود. شما گامی برمی دارید تا با قدرت خود زندگی کنید و در دنیایی شرکت کنید که جهان به استعدادهای شما نیاز دارد. شما به خواسته خود عمل خواهید کرد و به وعده های خود عمل خواهید کرد.

هرگز تعجب نمی کند که من چقدر خودمان را قضاوت می کنیم.

به افکار خود در مورد خود نگاهی بیندازید و ببینید چقدر سخت هستید.

بارها و بارها چه سوالاتی از خود می پرسید؟

“چرا اینقدر پرحرف هستی؟”

چرا این گرسنگی هرگز پایان نمی یابد؟

“چرا نمی توانم بفهمم چگونه سالم باشم؟

“چرا من نمی توانم تغییری در جهان ایجاد کنم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت و پاهای خود از خود متنفر هستید؟

من نفرت معمول را داشتم: بینی ، شکم ، سابقه خانوادگی ام. برای احساس هرگونه احساسی از خودم متنفرم زیرا ضعف من را نشان می داد. نقطه ضعف من عقب نشینی خواهد بود. اگر بتوانید عمر طولانی داشته باشید ، خواهید دید که چقدر این باورها بی فایده است و چگونه تعاملات ما در محل کار با دوستان ، خانواده و عاشقان را مسموم می کند.

وقتی تصمیم گرفتم رفتارهایم را به عشق به خود سالم ، خود درمانی و بخشش تغییر دهم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم تجربه دست اول برای به دست آوردن همه چیزهایی است که برای تحقق آن نیاز دارم.

چه زمانی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. من فقط این را نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ با این حال ، این شروع خطی بود که من با بازکردن افکار و رفتارهایم که باعث پرخوری و رنج بسیار شد ، ادامه دادم. من مفهوم آن را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

بیایید آن زنجیره را باز کنیم ….

اگر در حال حاضر همه چیزهایی را دارید که برای دوست داشتن خود نیاز دارید ، به عنوان مثال ، تشخیص اینکه کدام غذاها برای شما مفید هستند ، غذاهایی که بدن شما را تغذیه می کند و شما را به وزن مورد نظر می رساند ، و توانایی کاهش میل شما به غذاهای ناسالم – چه چیزی آیا زندگی شما شبیه خواهد بود؟

اگر می دانستید که همه آنچه را که برای پذیرفتن خود نیاز دارید در اختیار دارید ، یعنی توانایی بخشیدن خود ، لذت بردن از خود ، مسئولیت رسیدن به آنچه نیاز دارید – زندگی شما چگونه خواهد بود؟

اگر می دانید که همه چیز را برای احساس امنیت دارید ، چگونه می توانید در جهان اقدام شجاعانه انجام دهید؟

ترفند دوست داشتن خود رها کردن همه چیز است. آن را بریده یا دور نیندازید. خشونتی که در افکار و اعمال خود بر خود اعمال می کنیم خسته کننده است. ما به اشتباه معتقدیم که آنها برای تغییر ضروری هستند. ما معتقدیم که برای موفقیت در تغییر ، عذاب لازم است.

اینطور نیست! به جای رد آنچه ما خود را مشکلی می دانیم ، آن را با محبت می نامیم.

اجازه اشتباهات و موفقیتهای کوچک و بزرگ را بدهید.

اجازه دهید که خشم ، حساسیت و جشن های خودجوش به وجود آید.

اجازه دهید لغزش زبان ، خجالت ، و کلمات محبت آمیز و دلگرم کننده باشد.

· اجازه دهید پرخوری کنید و بیاموزید که چگونه این کار را انجام ندهید.

به تمرین عادات جدید و روزهای موفق اجازه دهید.

اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران.

اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران.

یک اسکله وسیع ، یک میدان باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه در حال حرکت به خود اختصاص دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

تغییر و رشد به فضا نیاز دارد. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و رشد به زمان نیاز دارد.

شما فکر می کنید که ترک غذاهای خود هرگز محرومیت را پایان نمی دهد. شما معتقد هستید که مرگ یک عزیز غم بی پایان را به همراه خواهد داشت. شما متقاعد شده اید که ناراحتی عدم توجه به احساسات شما عذابی بی پایان خواهد بود. فکر می کنید قدرت تأثیرگذاری بر جهان را ندارید.

همه چیز تغییر می کند. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که حقیقت دارد. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط شدن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. شما اکنون بیش از گذشته ظرفیت دارید.

خود را از چیزهای شیرین و شیرین که باعث می شود احساس کنید در جهنم هستید و باعث رنجش شدید شما می شوند ، محروم نکنید. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب و روده سالم محروم نکنید. ناراحتی لازم برای تغییر و رشد را از خود دریغ نکنید. ناراحتی انجام کارهای سخت را از خود دریغ نکنید.

خود را از احساس دلسوزی برای خود محروم نکنید ؛ به جای تمرکز بر منفی که انعطاف پذیری را کاهش می دهد و انرژی شما را مصرف می کند. خود را از اندوه محروم نکنید. از احساس عشق بین شما و معشوق شما ؛ به یاد آوردن هدیه ای که داشتند ؛ برای مقابله با چالش ادامه راه بدون آنها ؛ احساس درد و شادی از بودن در کنار آنها. از معنا بخشیدن به زندگی آنها از طریق شما. ناراحتی به این معنی است که شما قدرت خود را افزایش می دهید ، ماهیچه ها را رشد می دهید ، بافت ها می میرند و دوباره متولد می شوند.

این اعتقاد را به خود نگویید که می توانید 100٪ مواقع خوشحال باشید و اگر این کار را نکنید ، مشکلی با شما وجود دارد. خود را از تجربه انسانیت خود ، از جمله احساس اضطراب ، عصبانیت ، غم ، ترس ، شادی ، سرخوردگی و سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر درگیر مبارزه با غذا نیستم. در حال حاضر من تجربه دست اول را دارم که تمام ضعف خود را احساس می کنم. این نعمت را دارم که هنوز زنده هستم. من سالهاست این احساس غم و اندوه را که می آید و می رود و می درخشد ، احساس می کنم. این یک مثال عالی از این است که چگونه خودم را دوست دارم. این احساس من را به پرخوری ، نوشیدن ، منزوی شدن و پرخوری در برنامه های تلویزیونی سوق می داد.

در حال حاضر من خود را در یک فضای باز محبت آمیز نگه می دارم – اجازه هرگونه عمل ، احساس و تعجب را می دهم. این همیشه آسان نیست. تنفر از خود نیز آسان نیست.

شما بهترین کاندیدا برای کار عشق و تجربه خود هستید. شما نسبت به والدین ، ​​خواهر و برادر ، شریک و دوستان خود واجد شرایط هستید تا بدانید چگونه شما را دوست داشته باشند.

تبدیل شدن به فردی که بدون قید و شرط خود را دوست دارد یک مسیر ، یک سفر و یک تمرین است. با دانستن اینکه از قبل همه چیز را برای بهترین زندگی خود دارید ، عشق به زندگی کلید جادویی است.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *