رفتن به نوشته‌ها

هدیه HydroJug و اهمیت هیدراتاسیون! [Days of Giveaways 2020]


هدیه HydroJug و اهمیت هیدراتاسیون! [Days of Giveaways 2020]

22 دسامبر 2020 –

به روز 2 از 3 روز هدیه دادن برای سال 2020 خوش آمدید !!

اگر آن را از دست دادید ، من یک ویدیوی IGTV در اینستاگرام تهیه کردم که در آن تمام شرکت های بزرگ و مشاغل کوچک را که در این 3 روز توجه ما را جلب کرده است توضیح می دهم!

شما هر سال می دانید که چقدر من عاشق انجام این کارها هستم. با توجه به اینکه سال 2020 ….. 2020 …… امسال کمی کوچکتر است اما با این وجود کاملاً شگفت انگیز است.

11

امروز می خواهم مرطوب کننده را با سبک … لمس کنم.

اگر من بسیار صادق باشم (البته که همیشه هدفم این است که در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشم!) اخیراً به شوهرم گفتم چقدر آب باید بنوشم. من تازه یاد گرفتم.

من وقتی ورزش می کنم و وقتی از محل کارم در ورزشگاه برمی گردم ، به میزان کافی مشروب می خورم ، اما می دانم که می توانم در طول روز بهتر کار کنم و می دانم که وقتی روی نوشیدن آب بیشتر تمرکز کنم ، احساس بهتری دارم.

1

چقدر آب برای نوشیدن نیاز دارید؟

پاسخ معمولی من به این “بستگی دارد” است ، که این کار هم بستگی دارد! مقدار پایه توصیه شده حدود 64 اونس است. آکادمی ملی پزشکی پیشنهاد می کند که مردان روزانه 3.7 لیتر (125 اونس) و زنان 2.7 لیتر (91 اونس) آب دریافت می کنند.

اگر فعالیت بیشتری دارید و بیشتر عرق می کنید ، به احتمال زیاد باید آب بیشتری بنوشید تا به بازسازی کمک کند.

25

در بالای بستگی داردشما همچنین باید به بدن خود گوش دهید. بیشتر اوقات وقتی احساس تشنگی می کنید ، از نقطه کوچکی عبور کرده اید که باید به آن آب بدن بدهید.

وقتی آن روز معلم بهداشت بودم ، به دانش آموزانم می آموختم که اگر بدن ما به اندازه کافی هیدراته شده باشد ، بدن ما در واقع علائم را نشان می دهد. اگر به ادرار خود نگاه کنید ، به شما نشان می دهد که چقدر هیدراته هستید.

ادرار تیره ممکن است به این معنی باشد که شما کمی آب بدن دارید و ادرار روشن تر است ، هیدراته شدن شما بیشتر است.

نگه داشتن آب در طول روز مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت زیرا هر سلول بدن ما واقعاً به آب احتیاج دارد.

38

هیدراته ماندن می تواند کمک کند سلامت پوست ، مفاصل ، هضم ، سطوح انرژی ، عملکرد شناختی و ورزشی در ورزشگاه و خارج از ورزشگاه و مدیریت وزن.

صادقانه بگویم ، وقتی نوبت به نوشیدن آب بیشتر می رسد ، اگر خوب بود ، من بیشتر می نوشیدم !!! قسم میخورم! آیا کس دیگری هم همین احساس را دارد !؟

13

درج کنید هیدروژن!! من عاشق یک بطری آب خوب با یک نی خوب و یک راه مناسب برای آوردن آن در تمام طول روز هستم … و این چقدر عجیب است !!

10

HydroJug دارای یک گالن آب ، دهانه وسیع دهانه ، دسته داخلی برای دسترسی آسان ، و قابل شستشو و خنک شدن در ماشین ظرفشویی است!

22

با استفاده از HydroJug ، می توانید رنگ کوزه خود را انتخاب کرده و سپس از بین تن آستین های سرد آن را به پایان برسانید. من برای این چاپ حیوانات زندگی می کنم !!

9

آنها دارای یک جیب جانبی برای تلفن شما ، یک نی اختیاری هستند که می توانید سفارش دهید و یک بند برای آبرسانی آسان در حین حرکت!

41

من در چند روز بعد از HydroJugs جدیدم آب بیشتری نوشیده ام و مشتاقانه منتظر هستم هر روز آنها را با هدف نوشیدن همه آنها پر کنم.

2

HydroJug دارای 10 off تخفیف کد “powercakes10” است که اگر هنوز سعی می کنید شخصی را از لیست خود خارج کنید ، یک هدیه عالی برای کریسمس است!

4

دوستان من در HydroJug در حال دادن HydroJug برای یک برنده خوش شانس هستند !!!

متشکرم HydroJug! تعطیلات مبارک و صادقانه با شما ،

xo casey

gTe5ebKTd1

هدیه رافلکوپتر

عکس های امیلی رز عکاسی

هدیه رافلکوپتر

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگ

برچسب ها: هیدراتاسیون ، هیدروژگ ، هیدروژگ هدیه ، هیدروژوگ. بررسیمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *