رفتن به نوشته‌ها

میله های جو دوسر بلوبری سالم: بدون گلوتن


میله های بلغور جو دوسر بلوبری

طعم میله های بلغور جو دوسر پخته شده بهتر از مغازه است و برای میان وعده ، دسر یا حتی صبحانه مناسب است. چه بگویم ، من عاشق این میان وعده همه کاره هستم و این همان است. آنها هرچه بیشتر آنها را می سازم خیلی سریع ناپدید می شوند و ما فقط دو نفری هستیم که اینجا زندگی می کنیم ، بنابراین می دانید آنها خوب هستند. مملو از مربا بلوبری و روکش جو دوسر ، طعم آن بیشتر از آنچه که هست منجمد می شود. این مواد کوچک ، یک کاسه و در عرض یک ساعت آماده می شوند ، این میله های بلغور جو دوسر زغال اخته نهایت لذت را برای لذت بردن دارند.

میله های بلغور جو دوسر بلوبری

یکی از چیزهایی که من در مورد بلغور جو دوسر بلوبری دوست دارم این است که چقدر متنوع هستند. اگر می خواهید گیاهخواری خود را حفظ کنید ، می توانید کره را حذف کرده و بدون هیچ مشکلی از جایگزین کره گیاهی استفاده کنید. علاوه بر اینکه به طور طبیعی فاقد گلوتن هستید ، فقط مطمئن شوید که از بلغور جو دوسر که دارای گواهی فاقد گلوتن است ، استفاده کنید.

عناصر

علاوه بر مواد ذکر شده در زیر ، به بیکینگ پودر و نمک نیز احتیاج دارید.

بلغور جو دوسر/جو دوسر: در صورت نیاز از بلغور جو دوسر و بلغور جو دوسر ، اطمینان حاصل کنید که فاقد گلوتن هستند. من عاشق مار جو دوسر و بلغور جو دو سر باب هستم.

شکر نارگیل/شکر قهوه ای: با خیال راحت از شکر نارگیل یا شکر قهوه ای برای این تخته های زغال اخته استفاده کنید.

قهوه ای: اگر می خواهید تکه های زغال اخته خود را گیاهی نگه دارید ، می توانید آنها را با یک کرم کره ای گیاهی که دوست دارید جایگزین کنید.

زغال اخته: زغال اخته تازه یا یخ زده در اینجا کار می کند. در صورت استفاده از فریزر ، قبل از آن کمی ذوب کنید.

مربای بلوبری: من شخصاً این میله ها را با مقداری مربای تمشک و زغال اخته ترجیح می دهم. به مربا قوام بهتری می بخشد و این میله های خرد شده را چسبناک تر می کند – بله لطفا!

آرد پیکان: مقداری آرد پیکان به غلیظ شدن مخلوط توت ها کمک می کند.

مواد را بگذارید

چگونه بسازیم

ساخت میله های جو دوسر بلوبری سالم نمی تواند آسانتر باشد. تنها چیزی که نیاز دارید مواد بالا و یک کاسه است.

ابتدا فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

در مرحله بعد ، جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. از یک قاشق برای مخلوط کردن با هم استفاده کنید تا زمانی که بین انگشتان خود فشار دهید ، نرم و یکدست شود.

یک ماهیتابه 8 در 8 اینچی را با کاغذ روغنی بکشید. مخلوط جو دوسر را داخل ماهیتابه بریزید و حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را برای تزئین ذخیره کنید و در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط جو دو سر را در ماهیتابه با دستان خود فشار دهید.

مخلوط جو دوسر را در ماهیتابه فشار دهید

کاسه را با یک حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و بقیه شکر نارگیل را اضافه کنید. آن را با قاشق یا کاردک مخلوط کنید.

مواد مرطوب در کاسه

مخلوط زغال اخته را روی پوسته بریزید و با قاشق پشت آن را صاف کنید.

یک لایه توت را روی پایه بریزید

با استفاده از انگشتان دست خود ، مخلوط جو دوسر باقی مانده را روی بلوبری خرد کنید تا توده ایجاد شود. مقداری فضا بگذارید تا همه چیز به طور کامل پوشانده نشود.

در بالا خرد شدن

در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا کمی روی آن طلایی شود و مواد پر از حباب شود.

اجازه دهید قبل از برداشتن و برش خوردن به مدت یک ساعت کاملاً خنک شود.

میله های بلغور جو دوسر بلوبری

چگونه میله های زغال اخته خود را ذخیره کنید

هنگامی که میله های بلغور جو دوسر بلوبری کاملاً خنک و برش خورده اند ، می توانید آنها را در ظرفی که هوا نمی بندد نگهداری کنید. می توانید آن را یک یا دو روز روی پیشخوان بگذارید و سپس آن را در ظرف در بسته به یخچال منتقل کنید.

یخ می زند: می توانید آن را چند ماه در یخچال نگه دارید (اگر این مدت طول بکشد!). آنها را در یک کیسه پلاستیکی زیپ دار ، پیچیده در کاغذ روغنی یا در یک محفظه محکم ، در کاغذ روغنی یا فویل آلومینیومی قرار دهید.

میله های بلغور جو دوسر بلوبری

جایگزین، گزینه ها

 • قهوه ای: با خیال راحت از کره گیاهی به جای آن استفاده کنید. روغن نارگیل ممکن است م workثر باشد ، اما ممکن است لازم باشد کمی کمتر از آن استفاده کنید تا خیلی چرب نباشد. من هر روغن نارگیل را امتحان نکرده ام ، اما اگر امتحان کردید ، به من اطلاع دهید!
 • بلغور جو دوسر: این را با آرد دیگری مانند آرد بادام ، آرد همه منظوره یا آرد همه منظوره بدون گلوتن جایگزین کنید.
 • شکر نارگیل: این را با شکر قهوه ای روشن یا تیره جایگزین کنید.
 • مربای بلوبری: اگر می خواهید میوه را با هم مخلوط کنید ، از انواع مختلف مربا استفاده کنید. شما می توانید همه انواع بلوبری را حذف کرده و استفاده کنید ، اگرچه من ترجیح می دهم از مقداری مربا مخلوط با آنها استفاده کنم.
 • آرد پیکان: این را با نشاسته ذرت جایگزین کنید ، این فقط برای اهداف غلیظ است.
میله های بلغور جو دوسر بلوبری

نکاتی در مورد تهیه بهترین میله های بلغور جو دوسر بلوبری

 • بگذارید میله ها قبل از اینکه به صورت مربع بریده شوند کاملاً خنک شوند: این امر به شما اطمینان می دهد که آنها به درستی کنار هم قرار گرفته و به شما این امکان را می دهد که برش های کامل جو دوسر تمشک را بدست آورید.
 • از میوه های مختلف استفاده کنید: این را با گیلاس بدون هسته یا به جای آن ترکیبی از زغال اخته و توت سیاه امتحان کنید. یا میله های سیب من را امتحان کنید!

من میله های بلغور جو دوسر بلوبری را بیش از حد شیرین یا بیش از حد سیر کننده نمی دانم. من می دانم که آنها را بیشتر به عنوان میان وعده دوست دارم تا صبحانه ، اما شما دوست دارید!

میله های بلغور جو دوسر بلوبری

دستور العمل های دیگر نان را می توانید امتحان کنید

اگر میله جو دوسر بلوبری سالم درست می کنید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و/یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که استفاده کرده ام و شخصاً دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا

میله های جو دوسر جیمی بلوبری

این جو دوسر مربا تمشک یک میان وعده عالی است ، بعلاوه فقط در یک کاسه تهیه می شود و آماده سازی آن کمتر از یک ساعت طول می کشد.

جهت ها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت (177 درجه سانتی گراد) گرم کنید.

 2. جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. از یک قاشق برای مخلوط کردن با هم استفاده کنید تا زمانی که بین انگشتان خود فشار دهید ، نرم و یکدست شود.

 3. یک ماهیتابه 8 در 8 اینچی را با کاغذ روغنی بکشید. مخلوط جو دوسر را داخل ماهیتابه بریزید و حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را برای تزئین ذخیره کنید و در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط جو دوسر را با دستان خود در ماهیتابه فشار دهید.

 4. کاسه جو دوسر را به آرامی با یک حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل را اضافه کنید. آن را با قاشق یا کاردک مخلوط کنید.

 5. مخلوط زغال اخته را روی پوسته بریزید و با قاشق پشت آن را صاف کنید.

 6. با استفاده از انگشتان دست خود ، مخلوط جو دوسر را روی بلوبری خرد کنید تا توده ایجاد شود. مقداری فضا بگذارید تا همه چیز به طور کامل پوشانده نشود.

 7. در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید ، تا کمی روی آن طلایی شود و مواد پر از حباب شود. قبل از برداشتن و برش دادن اجازه دهید کاملا سرد شود. این را باید قبل از برش حداقل یک ساعت در یخچال نگهداری کنید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *