رفتن به نوشته‌ها

مقایسه روشهای کاهش وزن بدون جراحی


خلاصه روشهای کاهش وزن بدون جراحی

» مقایسه روشهای کاهش وزن بدون جراحی

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های Atrecia که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری بدون جراحی است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه مجسمه ساز پنوماتیک

» دستگاه RF جهاز

مقایسه روشهای کاهش وزن بدون جراحی» مقایسه روشهای کاهش وزن بدون جراحی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه می توان با روش های لاغری غیر تهاجمی ، چربی اضافی را در مناطق مختلف بدون هیچ گونه آسیبی کاهش داد و دستگاه های لاغری زیادی تولید شده است که تقریباً عملکرد یکسانی دارند. همه این دستگاه ها بر تخریب سلول های چربی و حذف آنها به طور طبیعی از بدن تمرکز می کنندبهممکن است انتخاب بسته مناسب لاغری موضعی برای شما مشکل باشد. در زیر توضیحاتی درباره هر دستگاهی که استفاده می شود آورده شده است.

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های Atrecia که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یک روش لاغری بدون جراحی است

دستگاه مقاربت غشای سلول های چربی را با استفاده از فرکانس سونوگرافی ارتعاش می کند و باعث تجزیه و تخریب آنها می شود. آمیزش جنسی برای افرادی که مایل به کاهش وزن در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران هستند توصیه می شود. این دستگاه چربی عمیق را به دلیل انتقال امواج اولتراسوند حذف می کند.

» دستگاه LPG

LPG یک تکنیک ترجیحی برای افرادی است که با ورزش و رژیم غذایی به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل حل شدن چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل انتها را کاهش دهید.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه شوک موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه متابولیسم بدن را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه ساز پنوماتیک

مجسمه ساز بدن با ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف بدن ، انقباضات اندام های داخلی را انجام می دهد که باعث بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود ، که یکی دیگر از روش های غیر جراحی برای کاهش وزن است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی در اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و در نتیجه وزن کلی بدن کاهش می یابد.

مقایسه روشهای کاهش وزن بدون جراحی» دستگاه RF جهاز

دستگاه RF از افتادگی پوست توسط امواج رادیویی جلوگیری می کند ، که یکی از روشهای غیر تهاجمی لاغری است. در طیف امواج مختلف ، موج رادیویی حاوی کمترین میزان انرژی است. دستگاه RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. استفاده ترکیبی از دستگاه های انعقادی و فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و از بین بردن افتادگی پوست است.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *