رفتن به نوشته‌ها

طرز تهیه آب سیب خانگی


با طرز تهیه شربت خانگی در این کنسرو آسان پاییزی آشنا شوید دستور آشپزی! آب سیب شکر خانگی راهی عالی برای استفاده از سیب تازه است! از آن به عنوان میان وعده لذت ببرید یا از آن برای تهیه دسر و موارد دیگر استفاده کنید.

آب سیب در 3 لیوان پینت روی تخته سیب قرمز

این پست توسط سازندگان محصولات کنسرو Ball® Home حمایت می شود. *

ممکن است شگفت زده شوید که آشپزی چقدر آسان است و می توانید آب سیب را خودتان تهیه کنید! چند مرحله وجود دارد اما فقط تعداد کمی از مواد تشکیل دهنده. این دستور تهیه سرکه سیب خانگی را می توان با یا بدون شکر و بله یا به اندازه دلخواه تهیه کرد.

بنابراین بیایید شروع کنیم!

شما نیاز خواهید داشت

سیب تازه
محافظ محصول Ball® Fruit-Fresh®
اب
کنسرو آب لیمو
شکر (اختیاری)
کوزه های 6 توپ ، نیم گالن یا 3 لیتر
قابلمه یا قابلمه ای برای پخت سس سیب
کنسرو حمام آب Ball® یا گلدان عمیق بزرگ با درب و قفسه
Jar Lifter & Headspace Checker
دماسنج
حوله آشپزخانه تمیز
مخلوط کن یا آسیاب غذا

مواد تشکیل دهنده دستور غذا: سیب ، آب لیمو کنسرو شده ، محافظ میوه ، کوزه های خالی

تهیه آب سیب خانگی بسیار آسان است.

اگر در کنسرو کردن خانگی تازه کار هستید ، این یک دستور عالی است. آماده سازی سیب ها برای پخت و پز بیشتر زمان را می برد. اگر فرزندان بزرگتری دارید ، آنها می توانند در خرد کردن و برش سیب ها کمک کنند.

نکته: اگر قصد دارید مقدار زیادی آب سیب تهیه کنید ، من اکیداً توصیه می کنم از یک پوست کن سیب برقی یا دستی استفاده کنید.

یک کاسه قاچ سیب.

فصل سیب

اگرچه می توانید در تمام طول سال سیب بخورید ، پاییز اوج فصل سیب است. بسته به جایی که در این کشور هستید ، ممکن است بتوانید چیدن سیب را از اواخر ماه اوت شروع کنید.

چیدن سیب در پاییز یک تفریح ​​خانوادگی سرگرم کننده است. اما با آن همه سیب چه می کنید؟ این یک دستور عالی برای استفاده از سیب است که ممکن است بعد از چیدن سیب موفق با خانواده داشته باشید. این راه حل عالی برای چیدن سیب شما در پاییز امسال است.

با ترکیب مناسب سیب های شیرین ، می توانید به راحتی شکر موجود در این دستور غذا را حذف کنید. سیب های Honeycrisp یک سیب مخصوص سیب را بسیار خوشمزه می کنند.

من در این دستور از گالا استفاده کردم. آنها به سرعت پخته می شوند و من عاشق طعم و بافت شیرین آن هستم. همچنین می تواند نسبت به انواع دیگر مانند انواع Honeycrisp و Fuji قیمت کمی کمتر داشته باشد.

این دستور غذا انعطاف پذیر است. از ترکیبی از چیزهای مورد علاقه خانواده خود استفاده کنید.

نکاتی در مورد تهیه سیب

به عنوان فردی که به تازگی 9 پوند سیب را پوست کرده است ، پس از اینکه پوست کن برقی من در اواسط فرآیند متوقف شد ، من اکیداً توصیه می کنم که پوست را کنار بگذارید و با آسیاب مواد غذایی صاف کنید یا روی پوست کن سیب سرمایه گذاری کنید (از نوعی که استفاده می کنید یا اتوماتیک) به

در صورت تمایل می توانید از خانواده و دوستان کمک بخواهید. اما وقتی سیب ها آماده شدند ، دستور العمل به سرعت حرکت می کند.

 • پوست کندن یا نخوردن؟ شما گزینه هایی دارید. من سیبم را زودتر پوست کردم چون آسیاب غذا ندارم.
 • برش های ثابت را هدف بگیرید. برای اطمینان از پخت یکنواخت سیب ها را به صورت حلقه یا قطعات یکنواخت برش دهید.
 • از محافظ محصول استفاده کنید. از آنجایی که آماده سازی 8 تا 10 پوند سیب زمان می برد ، استفاده از محافظ Ball® Fruit-Fresh® Produce Protector می تواند از قهوه ای شدن بیش از حد سیب ها جلوگیری کند. به سادگی بر روی سیب های بریده شده به صورت دسته ای اسپری کنید و بقیه را خرد کنید.
3 کلاژ سیب در قابلمه ، سیب ها را له کرده ، سپس داخل یک شیشه بریزید.
دستور العمل مرحله به مرحله برای کنسرو آب سیب

کنسرو آب سیب خانگی

برای تهیه شربت خود ، به سادگی سیب های برش خورده را با آب لیمو بپزید ، آنها را در شیشه های داغ قرار دهید و بگذارید شیشه ها حداقل به مدت 12 ساعت خنک شوند. مهر را بررسی کنید ، خوب است بروید!

اگر تصمیم دارید شکر اضافه کنید ، آن را در حین پخت اضافه کنید و بگذارید کاملاً حل شود.

مطمئن شوید که لیموناد بطری خریداری و استفاده می کنید تا مطمئن شوید که آب سیب دارای سطح اسیدی یکسانی است. از آب لیمو تازه استفاده نکنید.

گرم نگه داشتن آب سیب بسیار مهم است. من از یک دماسنج سریع خواندنی استفاده کردم تا مطمئن شوم آب سیب پوره شده در دمای جوش باقی می ماند.

سس سیب ترد می خواهید؟ نیمی از سیب های پخته را درشت خرد کرده و نصف دیگر را له کنید. مخلوط ها را ترکیب کنید. سپس مانند دستور پخت سیب معمولی را با دستور زیر عمل کنید.

من بر نکته ای درباره آب لیمو و داغ نگه داشتن همه چیز تأکید می کنم زیرا استفاده از دستور العمل های آزمایش شده هنگام کنسرو کردن و رعایت آنها به معنای واقعی کلمه ضروری است ، این زمان گرم کردن آن نیست.

این س questionsالات متداول در مورد کنسرو خانگی را برای راهنمایی های بیشتر در مورد کنسرو خانگی بررسی کنید.

یادآور: پس از اتمام فرآیند ، به یاد داشته باشید که کوزه های داغ را روی یک حوله قرار دهید. کوزه ها را حداقل 1 اینچ از هم فاصله دهید تا فضای کافی برای خنک شدن مناسب آنها وجود داشته باشد. بگذارید شیشه ها 12 تا 24 ساعت بمانند.

برای مشاهده دستور کامل و نکات بیشتر به پایین بروید.

آب سیب را بدون شکر درست کنید

تهیه سس سیب بدون قند آسان است. دستور زیر شکر را به صورت اختیاری ذکر می کند. و با ترکیب مناسب سیب های فصلی ، واقعاً به آن احتیاج نخواهید داشت.

بگذارید ذائقه شما راهنمای شما باشد. بسته به نوع شیرینی شخصی خود ، شکر را حذف کنید یا کمی بیشتر به آن اضافه کنید.

طبق معمول ، من این آب سیب را بدون شکر اضافه می کردم. اگر به دنبال دوره پاییزی دیگری هستید که به سادگی با اجاق گاز برقی ساخته شود ، سس گلابی خانگی ما را امتحان کنید.

بهترین کوزه ها برای آب سیب

این دستور العمل حدود 6 شیشه Ball® Pint یا 3 Quart Jars درست می کند. از آنجا که من خودم از این چیزها لذت می برم و برخی از آنها را با همسایگانم که خانواده های بزرگ ندارند تقسیم می کنم ، تصمیم گرفتم از کوزه ها استفاده کنم.

اگر برای یک خانواده کنسرو می کنید ، قوطی های چهار سایز اندازه مناسبی هستند زیرا احتمالاً می توانید پس از باز شدن سریع از سس سیب استفاده کنید.

هر دو کار خواهد کرد. مناسب ترین اندازه شیشه را بر اساس سرعت مصرف آب سیب تعیین کنید.

یک شیشه آب سیب را با قاشق و سیب در پس زمینه باز کنید.

سرویس ایده ها

حالا که کارتان تمام شد ، از روش های مختلف از سس سیب خود لذت ببرید:

 • آن را همانطور که هست بخورید – شاید با یک پاشیدن دارچین!
 • به عنوان پر کننده در پای یا لیوان شیرینی استفاده کنید.
 • با ماست یا جو دوسر به عنوان یک شیرین کننده طبیعی با طعم سیب ترکیب کنید.
 • از آن برای افزودن رطوبت به محصولات پخته مانند کلوچه یا نان سریع استفاده کنید.

چگونه از این دستور غذا استفاده خواهید کرد؟ در نظرات یا اینستاگرام به من اطلاع دهید. من همیشه به دنبال ایده های جدید هستم!

طرز تهیه آب سیب خانگی

با طرز تهیه شربت سیب خانگی در این دستور تهیه آسان کنسرو آشنا شوید! آب سیب شکر خانگی راهی عالی برای استفاده از سیب تازه است! از آن به عنوان میان وعده لذت ببرید یا از آن برای تهیه دسر و موارد دیگر استفاده کنید.

زمان آماده سازی30 دقیق

زمان پخت40 دقیق

زمان خنک کننده12 ساعت

کل زمان13 ساعت 10 دقیق

یک مسیر: صبحانه ، میان وعده

ظرف ها: آمریکایی

کلمه کلیدی: دستور تهیه سیب ، دستور تهیه کنسرو خانگی

سهام: 24 1/2 فنجان (6 لیتر یا 3 لیتر)

کالری: 84کالری

عناصر

 • 7 تا 10½ پوند یا پوند برای وزن سیب (حدود 22 تا 32 متوسط)
 • محافظ محصول Ball® Fruit-Fresh®
 • 1 به 1 عینک اب
 • 1 ¾ تا 2 عینک شکر (اختیاری)
 • 3 قاشق سوپخوری لیموناد بطری شده

جهت ها

 • سیب ها را زیر آب سرد سرد بشویید ؛ فرو رفتن. ساقه و انتهای گل را بردارید. در صورت تمایل پوست بگیرید. به چهار قسمت برش دهید. برای جلوگیری از تیره شدن رنگ ، با Fruit-Fresh درمان کنید.

 • چهارم سیب ها را آبکش کنید. سیب و آب را در یک قابلمه بزرگ مخلوط کنید. روی حرارت متوسط ​​بپزید تا نرم شود و هم بزنید تا نچسبد. از روی حرارت بردارید. مخلوط پوره را با استفاده از صافی برقی غذا یا آسیاب غذا برای از بین بردن پوسته و دانه ها استفاده کنید. هسته سیب را به قابلمه برگردانید. شکر را به مزه و آب لیمو اضافه کنید ، هم بزنید تا حل شود. آب سیب را به جوش آورده (212 درجه فارنهایت) ، هم بزنید تا از چسبیدن جلوگیری شود. هنگام پر کردن شیشه ها دمای جوش را حفظ کنید.

 • آب داغ را در یک قابلمه داغ بریزید و نیم اینچ فاصله بگذارید. حباب های هوا را بردارید. لبه شیشه را تمیز کنید. درب ظرف را در مرکز قرار دهید و بند را طوری تنظیم کنید که با نوک انگشتان محکم شود. شیشه را روی قفسه بلند بالای آب جوش (180 درجه فارنهایت) در قابلمه ای با آب جوش قرار دهید و این کار را تا زمانی که همه شیشه ها پر شوند تکرار کنید.

 • قفسه را در آب جوش پایین بیاورید. آب باید شیشه ها را یک اینچ بپوشاند. حرارت را روی متوسط ​​متوسط ​​قرار دهید ، قوطی را بپوشانید و آب را به جوش بیاورید. ظرفهای پینت یا لیتری را به مدت 20 دقیقه پردازش کنید. آتش را خاموش کرده و درپوش را بردارید. بگذارید ظرف ها به مدت 5 دقیقه سرد شوند. کوزه ها را از کنسرو جدا کنید ؛ اگر بندها شل شده اند دوباره آنها را محکم نکنید. خنک شدن 12 ساعت تست مهر و موم. شیشه ها را برچسب گذاری و ذخیره کنید.

یادداشت

 • شکر را برای یک سیب بدون قند حذف کنید. آره واقعا. شکر موجود در این دستور غذا اختیاری است.
 • آب سیب ترد: نیمی از سیب های پخته را درشت خرد کرده و نصف دیگر را له کنید. مخلوط ها را ترکیب کنید. مانند آب سیب عمل کنید.
 • شروع به شمارش زمان نکنید تا همه شیشه ها داخل شوند و آب شروع به جوشیدن کند. بنابراین ، در این حالت ، 20 دقیقه پس از شروع به جوش آمدن آب در کنسرو.

خوراک

سرویس: 0.5فنجان | کالری: 84کالری | کربوهیدرات ها: 22گرم | پروتئین: 1گرم | چربی: 1گرم | چربی های اشباع شده: 1گرم | چربی اشباع نشده: 1گرم | چربی های اشباع نشده: 1گرم | سدیم: 2میلی گرم | پتاسیم: 174میلی گرم | اساسی: 4گرم | قند: 17گرم | ویتامین A: 87IU | ویتامین سی: 8میلی گرم | کلسیم: 10میلی گرم | اهن: 1میلی گرم

*افشاگری: این یک پست حمایتی است که بخشی از مشارکت جاری با بخش حفظ و نگهداری تازه Newell Brands است. آنها تراکتور ، تجهیزات و غرامت مالی ارائه کردند. همه افکار و نظرات بیان شده متعلق به من است.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *