رفتن به نوشته‌ها

سالاد ماکارونی اورزو به سبک یونانی – RD. پیشگیری


پس از دویدن مانند یک دیوانه در روز یکشنبه ، کشاندن بچه ها از وظیفه به کار دیگر ، آنها بلافاصله به خانه می روند تا سرگرمی های جالب را در کیسه های GOODIE برای روزهای تولدشان ، بدون اجازه باز کنند. من و مارک عصبانی بودیم. مدتی را در اتاق خواب گذراندم و بحث های زیادی درباره اینکه چرا این انتخاب بد بود انجام دادم.

آنها از آن زمان تا کنون بهترین رفتار خود را انجام داده اند ، اما عواقب آنها امروز عصر مشخص می شود: کنار گذاشتن اولین رویداد مدرسه – یک جلسه بستنی اجتماعی.

دیشب او هدایت پایپر کوچک را بر عهده داشت و بسیار هیجان زده بود! ما شی را ترک کردیم (با نظارت) ، بنابراین می توانیم مطمئن باشیم که پایپر لحظه ای هیجان انگیز را برای اولین بار در مدرسه ابتدایی و گشت و گذار در آن آغاز کرده است. خواهر بزرگ می تواند از این طریق کمی سرگرم کننده باشد و ما می دانیم که پایپر چقدر هیجان زده است که امسال به مدرسه ابتدایی بپیوندد.

شب موفقیت آمیز بود و مدرسه او بسیار زیبا به نظر می رسد! کل جهت بیش از 2 ساعت بود و در مدرسه ای بدون تهویه مطبوع ، ماسک و بدن بزرگسالان (x2 در بسیاری از خانواده ها) در اتاق پیش دبستانی کمی سر و صدا داشت چون ساعت 2 به پایان خود نزدیک می شد. ما آماده بودیم تا عصر را صرف کنیم … و شام.

امشب دومین شبی است که شی در مدرسه با معلم خود ملاقات می کند و ما نیز از این موضوع بسیار هیجان زده ایم. برای ما ، همه چیز جدید است زیرا ما سال گذشته به دلیل همه گیری به مدرسه اجازه ورود به مدرسه را ندادیم. دختر شما حتی برای چند مهمانی کلاسی و یک سفر میدانی داوطلب شده است! هیجان زده 😊 اما امشب ، قرار است با دوستان قدیمی و جدید از بستنی اجتماعی جدا شویم تا تقویت کنیم که باز کردن محتویات کیف هدیه بدون اجازه ، انتخاب خوبی نبود. من انتظار اشک دارم بله

با این حال ، به ما این امکان را می دهد که یک شب کمتر آشفته را سپری کنیم. زمان کافی برای تهیه شام ​​وجود ندارد ، اما زمان برای خوردن مقداری غذای باقی مانده و نشستن دور هم. در آخرین هفته دیوانه واری که داشتیم ، من این سالاد اورزو درست کردم و بارها و بارها آن را خوردم تا زمانی که از بین رفت – ناهارها و شام ها به طور یکسان. با خوشحالی. طعم های قوی مرکبات و شوید با همه چیز یونانی درست در کوچه من است!

امشب موفق باشید تا صحنه خیلی بزرگی نسازیم

عناصر

میگو:

 • میگوی خام 24 اونس ، پوست کنده و جدا شده

 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

 • 1 لیمو ، رنده شده و فشرده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک و فلفل سیاه به مزه

 • 1/2 قاشق چایخوری فلفل قرمز خرد شده

سالاد پاستا:

 • 2 فنجان پاستای اورزو نپخته

 • 2 عدد لیمو ، رنده شده و فشرده شده

 • نصف فنجان روغن زیتون

 • 1 قاشق چایخوری نمک و فلفل سیاه به مزه

 • 1/2 فنجان شوید تازه خرد شده

 • 1 خیار انگلیسی ، به دو نیم تقسیم کنید

 • 2 فنجان گوجه فرنگی گیلاسی ، نصف شده

 • onion پیاز قرمز به مکعب بریده شده است

 • بلوک پنیر فتا 8 اونس ، به مکعب های 1/2 اینچی خرد شده است

جهت ها

 1. در یک کاسه متوسط ​​، روغن زیتون ، آب لیمو ، پوست ، نمک ، فلفل و فلفل قرمز آسیاب شده را با هم مخلوط کنید. میگو را اضافه کرده و به کت تبدیل کنید. کناری بنشین.
 2. یک قابلمه آب را روی حرارت زیاد بجوشانید. اورزو را هم بزنید و حرارت را به متوسط ​​تا زیاد کاهش دهید. طبق دستور بسته تا زمان پخت کامل بپزید. آبکش کنید ، آبکشی کنید و به یک کاسه بزرگ منتقل کنید.
 3. در همین حال ، یک ماهیتابه نچسب را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. پس از گرم شدن ، میگو را اضافه کرده و بپزید تا صورتی شود و کاملاً پخته شود ، حدود 5 دقیقه. از روی حرارت بردارید و بگذارید تا خنک شود.
 4. در یک کاسه یا شیشه کوچک با درب محکم ، آب لیمو ، پوست ، روغن زیتون ، نمک ، فلفل و شوید را ترکیب کنید. خوب مخلوط کنید یا مخلوط را خوب تکان دهید. روی زبان گنجشک بریزید و خوب هم بزنید.
 5. به زبان گنجشک خیار ، گوجه فرنگی ، پیاز ، فتا و میگو را اضافه کنید. مخلوط کنید تا روکش شود و سرو کنید.

یادداشت

باقی مانده فقط برای یک یا دو روز بهتر است

طرز تهیه بر اساس کمی زیتون و انبه

اطلاعات تغذیه:

میوه: 10
اندازه سرو: 1 1/2 فنجان

مبلغ هر سرویس:
کالری: 358چربی کل: 19.0 گرمکلسترول: 96 میلی گرمسدیم: 662 میلی گرمکربوهیدرات ها: 29.8 گرماساسی: 2.4 گرمقند: 3.2 گرمپروتئین: 17.0 گرم

آیا عاشق طعم ها و مفاهیم یونانی هستید؟ دستور العمل های دیگر را بررسی کنید!

خوب باش،

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *