رفتن به نوشته‌ها

راجستان: رام سینگ ، جاسوس پاکستان ، جاسوس پاکستانی شد که در دام عسل گیر افتاده بود و برای ارسال اطلاعاتی از این قبیل استفاده می شد.


نکات اصلی داستان

  • رام سینگ در دفتر MES در منطقه Jodhpur پست شده است.
  • رام سینگ چند ماه است که برای پاکستان جاسوسی می کند
  • چندین آژانس از جمله پلیس از کارآگاه باک بازجویی می کنند

یگان اطلاعاتی پلیس راجستان ، رام سینگ ، جاسوس پاکستانی را دستگیر کرد. که چندین ماه است اطلاعات ارتش را به آن سوی مرز می فرستد. خود رام سینگ به دفتر منطقه مهندسی نظامی (MES) در منطقه جودپور اعزام شده است. او با افتادن در دام عسل یک کارگر پاکستانی اطلاعات مهم استراتژیک را فاش می کرد.

امش میشرا ، مدیر کل پلیس راجستان گفت: رام سینگ ، پسر جاگندرا سینگ ، کارمند کلاس 4 که در دفتر مهندسی ارشد خدمات مهندسی نظامی (MES) ، منطقه جودپور کار می کرد ، به اتهام جاسوسی برای پاکستان دستگیر شده است. به او حدود 35 سال سن دارد. او ساکن روستای گوا ، تنا دلورا ، منطقه سیروهی است.

DGP Mishra گفت متهم رام سینگ در دو ماه گذشته با این زن پاکستانی در تماس بوده است. او از طریق واتساپ با او تماس گرفت. خانمی که با او سروکار داشتم تبدیل به دوستی شد. سپس به بهانه ازدواج و ملاقات با او ، شروع به جستجوی اطلاعات در مورد اهمیت استراتژیک ارتش هند کرد. رام سینگ اطلاعات و تصاویر را از طریق واتساپ برای آن زن ارسال می کرد.

همچنین بخوانید – چرا وزیر محاراشترا ، نواب ملک ، اتهامات جدی علیه بانک مرکزی ملی مطرح کرد ، از سمیر خان کاملاً مطلع باشید

به گفته Umesh Mishra ، Ram Singh که کارمند درجه چهار بود ، اغلب برای انتقال پیام و کار با دستگاه های وضعیت تصویر استفاده می شد. در این مدت او عکس های اسناد را از تلفن همراه خود می فرستاد و برای زن می فرستاد. تیم اطلاعاتی بر اساس اطلاعات طبقه بندی شده او را زیر نظر داشت.

DG Intelligence گفت که پس از دستگیری ، چندین سازمان در حال بازجویی از متهم رام سینگ در جودپور هستند. هنگامی که تلفن همراه متهم پس از انتقال به جیپور مورد آزمایش قرار گرفت ، شواهدی از مکالمات ناپسند و انتقال اطلاعات با اهمیت استراتژیک یافت شد. اقدامات بعدی با ثبت پرونده علیه متهم رام سینگ در حال انجام است.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *