رفتن به نوشته‌ها

تعیین اهداف برای تیم 2019 ، قسمت 1


آن موقع از سال است ، مگر نه این است که همه برای کاهش وزن ، ترک سیگار ، شروع ورزش و غیره تصمیم می گیرند. و ما همه می دانیم که تصمیمات به طور کلی خوب پیش نمی روند و مردم قبل از پایان ماه ژانویه از نیت آنها هیجان زده می شوند.

با این حال ، من هنوز دوست دارم در پایان سال فهرستی از چیزهایی که می خواهم به آنها برسم تهیه کنم. من به طور کلی از طرفداران لیست ها هستم ، به ویژه لیست کارهای انجام شده! و من عاشق این هستم که خودم را به چالش بکشم و دریابم که با ایده ای جدید یا کاری که همیشه می خواستم انجام دهم یا کاری که در گذشته امتحان کرده ام اما هرگز به آن نرسیده ام تا کجا می توانم پیش بروم. سعی کنید ، دوباره امتحان کنید ، درست است؟

بنابراین من این تصمیمات را نمی نامم بلکه … نیت هابه اهداف نیز بله. کارهایی که دوست دارم انجام دهم. من گمان می کنم که شخصی که واقعاً می خواهم به پایان می رسد. من شاید در روزهای آینده به این لیست اضافه خواهم کرد ، اما در حال حاضر ، اینها مواردی است که در ذهن من است.

+ 36 کتاب بخوانید. در سال 2018 ، من یک هدف عالی از 48 کتاب برای چالش Goodreads تعیین کردم. هنوز چند روز در سال باقی است ، اما من قصد دیدار با آن را ندارم. من احتمالاً 34 ساله می شوم ، که هنوز هم بسیار خوب است! من می خواهم هدفی را تعیین کنم که امسال به آن خواهم رسید ، بنابراین 36 هدف در مقایسه با وضعیت امسال بسیار بی نهایت دست یافتنی به نظر می رسد. من از زوجی خواسته ام که دوره های خشک را بخوانند و صادقانه بگویم ، 48 مورد نباید دور از ذهن باشد ، اما در سه کتاب در ماه ، 36 کتاب سازش خوبی به نظر می رسد. من انواع کتاب ها را می خوانم-رمان ، تاریخ ، خاطرات ، مجموعه داستان های کوتاه ، رمان های مفید (مانند چیزهای بریده شده) ، رمان های گرافیکی-در همه اندازه های مختلف ، از نسیم بسیار طولانی و اصیل تا نسیم آسان.

+ سلامتی و تندرستی. همانطور که احتمالاً می دانید ، من تمرکز خود را بر روی تلاش های خود برای کاهش وزن در این وبلاگ متوقف کرده ام ، اما از آنجا که این بخشی از زندگی من است ، هر از گاهی ظاهر می شود. به نظر می رسد امروز روز خوبی برای به روزرسانی در این زمینه است.

من عمدتا نگران وزنم بوده ام زیرا در سال گذشته ناراحت بودم. آخرین باری که در مورد آن صحبت می کردم ، بعد از اینکه در یک آزمایش آزمایشی 30 روزه در سپتامبر کمی باختم ، 330 ثانیه ای را چرخاندم. از اکتبر یا بیشتر ، من هر نوع تلاش برای کاهش وزن ، ثبت غذا یا وزن گیری یا هر چیز دیگری را متوقف کرده ام. من نیاز به استراحت روحی از این همه مزخرف داشتم. من از صحبت در مورد رژیم متنفرم و واقعاً ریاکار بودم. به علاوه من از فکر کردن دائماً در مورد آن خسته شده ام (هرچند همه اینها را کنار بگذارم مقیم مدام به آن فکر کن ، اوه) امروز صبح تصمیم گرفتم برای خواندن روی ترازو پرش کنم ، اما جورابم را پوشیدم و در حال حاضر جواهرات آن روز را می پوشم (LOL! بله ، من واقعاً فکر می کنم این چیزها اهمیت دارد). من فکر می کردم که بر اساس احساسم نزدیک به 350 هستم ، اما خوشحال شدم (خوشحالم!) وقتی دیدم که در 340 ثبت نام کردم.

این بدان معناست که دو چیز وجود دارد: یکی ، من هنوز بیش از 30 پوند دارم (در اواخر سال 2014 دوباره از 372 شروع می کنم) تا حساب ملی کاهش وزن را حساب کنم ، و دو اینکه همه چیز آنطور که فکر می کردم بد نیست ، این است که من ” فاصله زیادی با پس انداز ندارم میدانم. این جمله آخر عجیب به نظر می رسید ، اما صادقانه؟ در این مرحله احساس می کردم نمی توانم پس انداز کنم. این حس بدی داشتم اگر در حال حاضر 20 پوند وزن کم کنم ، تصور می کنم این احساس بسیار بهتری به من دست خواهد داد ، زیرا می دانم آخرین باری که در آن زمین بازی بودم چه احساسی داشتم. شدنی است ، مسخره است.

همچنین می بینم که خودم (و همسرم) به فعالیت بیشتر باز می گردم ، پیاده روی های منظمی انجام می دهم و چند بار در هفته در هوای خوب تنیس بازی می کنم. اما اگر چند کیلو وزن کم نکنم ، انجام آن دشوار خواهد بود. برای من خطرناک است

آیا می توانم اینجا بگویم؟ من همه این خانمها را که به خاطر چاق بودنشان مورد توجه رسانه های اجتماعی هستند ، دوست دارم – حتی واقعا چاق – و زندگی خوبی داشته باشید. من آنها را دوست دارم زیرا از اندازه خود بی رحمانه هستند و لباس می پوشند ، لباس می پوشند و خود را در موقعیت بسیار آسیب پذیر قرار می دهند. اما من اغلب از خودم می پرسم: آیا آنها واقعاً از نظر جسمی راحت هستند؟ آیا آنها مانند من درد و رنج زیادی دارند؟ آیا آنها از برخورد زیاد با گوشت گاهی ناامید نمی شوند؟ آنها باعث می شوند چاق شدن بسیار ساده به نظر برسد ، و من می توانم به شما بگویم: واقعاً ، بسیار خوب ، بنابراین نه.

به همین دلیل است که من هنوز هم می خواهم وزن خود را کاهش دهم ، هر چند که گفتن آن برایم دردآور است. زیرا اگر من نگیرم او همچنان رنج می برد. حداقل ، این فرض است. من حدس می زنم که ما یک بار به آنجا برسیم ، اما صادقانه می گویم؟ این یک فرض عادلانه است.

دریافت کنید! من انتظار نداشتم که دوباره اینقدر درباره این موضوع بنویسم ، اما اینجاست. بنابراین در سال 2019 ، من می خواهم خودم را به سلامتی برگردانم و این برای من به معنای کاهش وزن است ، چه کسی دوست داشته باشد یا نه. من هدف خاصی ندارم ، اگرچه بازگشت به زیر 300 دست یافتنی است و در جایی که احساس راحتی می کردم ، بنابراین …

+ تحصیلات من هنوز در تلاش هستم تا این کار را در ماه ژانویه انجام دهم ، اما اگر چیز دیگری نباشد ، من در ماه آگوست به مدرسه خواهم رفت تا برای مطالعات زیست محیطی در کالج محلی محلی خود ، به مدرسه بروم. بهار از 14 ژانویه شروع می شود ، بنابراین امیدوارم بتوانم همه مرغابی هایم را پی در پی برای این کار تهیه کنم. در عین حال ، من به تنهایی در حال مطالعه مواردی مانند جبر و مثلثات هستم – می دانم که در برخی موارد به ریاضیات پیشرفته احتیاج خواهم داشت و می خواهم مطمئن شوم که قادر خواهم بود که این کار را ادامه دهم! این من را کاملاً از منطقه راحتی من خارج می کند ، اما کاملاً ارزشش را خواهد داشت. من همیشه خود را فردی “ریاضی بد” می دانستم و آماده ام که ثابت شود اشتباه می کنم.

+ هنر باید در فضای استودیو مستقر شوم. من فکر می کردم اتاقم را در طبقه پایین برای اتاق خواب یدکی در طبقه اول واگذار می کنم ، اما این اتاق هنوز چیزهای دیگر زیادی داشت ، اگرچه من یک میز کار خوب (استفاده شده) برای او خریدم ، نمی توانم در آن مستقر شوم! من می خواهم زیرزمین خود را تمیز کنم (چند سالی است که رها شده است) و کارهای هنری ام را جمع کنم تا بتوانم دوباره راحت کار کنم.

سپس من یک پاپ آپ در اوایل فوریه می آورم تا برای آن آماده شوم. من حتی نمی دانم هنوز چقدر کار باید انجام دهم ، بهتر است دریابم! من مجموعه ای از مناظر فانتزی را که عمدتا بر اساس سفر بین المللی ما انجام می شود ، انجام خواهم داد.

من می خواهم یک کتاب طرح بزرگ و زیبا بخرم و آن را با آزمایش پر کنم و دوباره از هنر طراحی در سال 2019 لذت ببرم.


+ وبلاگ نویسی من در اینجا در سال 2018 به عنوان یک وبلاگ نویس کمتر از همیشه در عمل فعالیت کردم. من می خواهم آن را در سال 2019 تغییر دهم و دوست دارم حداقل دو بار در هفته یا حداقل 100 پست در سال ارسال کنم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *