رفتن به نوشته‌ها

تام کروز جدیدترین عکس های ویروسی در اینترنت طرفداران قادر به تشخیص بازیگر tmov نیستند


نکات اصلی داستان

  • جدیدترین عکس تام کروز در حال ویروسی شدن است
  • طرفداران نمی توانند او را بشناسند
  • مدام توییت می کند

تام کروز بازیگر هالیوودی به دلیل شخصیت شگفت انگیز خود مشهور است. او یکی از بازیگران قدرتمند این صنعت است. این بازیگر به تازگی برای تماشای یک بازی بیس بال در سان فرانسیسکو آمده است. آخرین عکس او در رسانه های اجتماعی پخش شد ، زیرا تشخیص این بازیگر برای طرفداران دشوار شد. چهره تام کروز سنگین تر از قبل به نظر می رسد. طرفداران گیج می شوند و می پرسند: بالاخره این تام کروز است؟

تصویر به سرعت در حال انتشار است
بگذارید به شما بگوییم که تام کروز به زودی در فیلم “ماموریت غیرممکن 7” ظاهر می شود. او در حال حاضر مشغول فیلمبرداری این فیلم است. این بازیگر به تازگی برای تماشای یک بازی بیسبال در ایالات متحده آمده است. تام با ظاهر جذاب خود همیشه دل طرفداران را به خود جلب کرده است. در تصویری که به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی ویروسی شده است ، چهره این بازیگر کمی متورم شده است. در چنین شرایطی سوالات زیادی در ذهن طرفداران بوجود می آید. بسیاری از طرفداران همچنین می گویند که این بازیگر جراحی نشده است.

یکی از طرفدارانش می گوید: “نمی توانم بگویم. در جایی ، تام کروز جراحی پلاستیک انجام نداده یا شبیه تام کروز است.” یکی دیگر از طرفدارانش نوشت: “فکر می کنم تام کروز به دلیل جراحی پلاستیک متفاوت به نظر می رسد ، زیرا صورتش کمی متورم شده است.” طرفداران یکی پس از دیگری در مورد صورت متورم تام کروز تعجب می کنند.

تام کروز هزاران پوند از دست می دهد و دارایی های محافظان در BMW به سرقت می رود

صحبت از جبهه اکشن ، تام کروز به زودی در “ماموریت غیرممکن 7” ظاهر می شود. او آخرین بار در فیلم “Mission: Impossible Fallout” دیده شد. به غیر از این ، این بازیگر همچنین یک فیلم “Top Gun: Maverick” دارد که فیلمبرداری آن به زودی آغاز می شود. اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه پریانکا چوپرا ، فوق ستاره بین المللی نیز با تام کروز بخشی از فیلم خواهد بود.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *