رفتن به نوشته‌ها

اکثریت پذیرفته شدگان در بیمارستان واکسینه نشده بودند/بیش از 600 بازرسی در آخر هفته طولانی انجام شد و اکثریت از قوانین پیروی می کنند


فریدریکتون (GNB) – بهداشت عمومی امروز گزارش داد که 81.6 درصدی از افراد واجد شرایط نیوبرانسوایکر به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شده اند و 90.8 درصد اولین دوز واکسن خود را دریافت کرده اند.

دکتر جنیفر راسل ، مدیر پزشکی بهداشت گفت: “من بسیار خوشحالم که می بینم تعداد افرادی که اولین دوز خود را دریافت می کنند دوباره در حال افزایش است.” این نشان می دهد که اقدامات ما برای تشویق واکسیناسیون تأثیر مطلوبی دارد. اما این هنوز 128،000 واجد شرایط نیوبرانزوایکر را که هنوز کاملاً در برابر این ویروس محافظت نشده اند ، از جمله 69،000 که هنوز اولین دوز خود را دریافت نکرده اند ، باقی می گذارد. اینجاست که اکنون بزرگترین خطر نهفته است. “

کلیه کارکنان دولت شهرستان ، کارکنان مراکز مراقبت طولانی مدت و کارکنان و داوطلبان در مدارس و مراکز دارای مجوز آموزش اولیه و مراقبت از کودکان باید تا جمعه 19 نوامبر به طور کامل واکسینه شوند.

به ساکنین خانه های سالمندان و سایر مراکز اجتماعی که قبلاً دو دوز واکسن دریافت کرده اند ، دوز تقویت کننده واکسن mRNA داده می شود.

اگر هنوز دوز اول یا دوم خود را دریافت نکرده اید ، از شما خواسته می شود که بدون نوبت به کلینیک بروید یا از طریق داروخانه شرکت کننده یا در کلینیک Vitalité یا Horizon Health Network در اولین فرصت وقت رزرو کنید.

همه نیوبرانزویکرهای واجد شرایط می توانند نوبت دوز دوم را برای تاریخ حداقل 28 روز پس از اولین دوز رزرو کنند.

کسانی که به کلینیک واکسیناسیون مراجعه می کنند باید کارت Medicare خود ، یک فرم رضایت نامه امضا شده ، و برای کسانی که دوز دوم خود را دریافت می کنند ، یک کپی از پرونده واکسیناسیون ارائه شده پس از دریافت اولین دوز خود ، همراه داشته باشند.

لیستی از کلینیک های سیار آینده و کلینیک های سرپایی به صورت آنلاین در دسترس است.

52 نفر از 63 بیمار در بیمارستان واکسینه نشده بودند

صحت عامه 109 مورد جدید کووید -19 امروز و 54 بهبودی را گزارش کرد. از موارد جدید ، 72 – یا 66 درصد – واکسینه نشده اند ، پنج – یا پنج درصد – تا حدی واکسینه شده اند و 32 – یا 29 درصد – کاملاً واکسینه شده اند.

وجود دارد 63 نفر بر اثر این ویروس در بیمارستان بستری شده اند که 27 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند. در حال حاضر یک نفر زیر 19 سال در بیمارستان بستری است. از بیماران بستری ، 48 نفر واکسینه نشده اند ، 4 نفر به صورت جزئی و 11 نفر به طور کامل واکسینه شده اند. از 27 مورد در بخش موارد شدید ، 19 مورد واکسینه نشده ، سه مورد تا حدی واکسینه شده و 5 مورد نیز کاملاً واکسینه شده است. تعداد موارد فعال 1092 نفر است. تعداد کل مرگ و میرهای ناشی از COVID-19 در این شهرستان 75 نفر است.

دوروتی شپارد ، وزیر بهداشت گفت: “در طول موج چهارم همه گیری ، نوع دلتا بسیار بیشتر از موج های قبلی به شهرستان ما برخورد کرده است و همه ما این تاثیر را احساس می کنیم.” “تعداد زیاد موارد و تعداد زیاد بستری شدن در هفته های اخیر منجر به اعمال اقدامات جدید شده است. این مراحل برای ایجاد تعادل بین زندگی معمولی ما تا حد ممکن و به حداقل رساندن تاثیر بر زندگی ما ضروری است. سیستم مراقبت های بهداشتی. “

راسل گفت: “شواهد واضح است: اگر واکسینه نشده اید ، در صورت ابتلا به کووید -19 ، 18 برابر بیشتر به بیماری شدید مبتلا می شوید.” همچنین نشان می دهد که واکسن ها در جلوگیری از بیماری های جدی ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ در افراد مبتلا به COVID-19 بسیار خوب هستند.

انطباق در آخر هفته طولانی شکرگزاری

از جمعه شب تا دوشنبه ، افسران و بازرسان به 28 تماس برای خدمات پاسخ دادند و بیش از 600 بازرسی از فروشگاه ها ، رستوران ها ، موسسات دارای مجوز ، رویدادها ، مکانهای سرگرمی و تناسب اندام و چندین اقامتگاه خصوصی را انجام دادند. ده فرمان انزوا برای افرادی صادر شد که بدون شواهدی از واکسیناسیون به مرز نیوبرانزویک رسیدند ، و یک دستور تطبیق در مونکتون در مورد مراقبت های لازم هنگام تأیید اثبات واکسیناسیون در محلی صادر شد.

به عنوان بخشی از این بازرسی ها ، افسران صلح از 63 مکان عبادی دیدن کردند تا از قوانین آنها پیروی کنند و 62 مورد از 63 مورد مطابق کامل بود.

شپرد گفت: “من عمیقا قدردانی می کنم که تقریباً هر رهبر مذهبی و جامعه مذهبی در نیوبرانزویک با جامعه و منطقه خود کار درستی انجام می دهند.” “آنها به مدارک واکسیناسیون احتیاج دارند یا مجالس کوچکتر ، دورتر و پنهان دارند ، یا مراسم خود را موقتاً آنلاین می کنند. این تصمیمات سخت است ، اما لازم است ، و من از رهبری قدردانی می کنم.”

برنامه آزمون سریع در مدارس اجرا می شود

وزارت آموزش و پرورش و توسعه اولیه کودکی با بهداشت عمومی همکاری کرده است تا یک برنامه آزمایش سریع جدید برای مدارس ایجاد کند تا به کاهش اختلالات یادگیری به دلیل شیوع COVID-19 کمک کند.

از امروز ، به دانش آموزان واکسینه نشده که تماس نزدیک با یک مورد تأیید شده دارند ، بسته به آخرین تاریخ احتمالی مواجهه با مورد تأیید شده ، همراه با دستورالعمل ، 5 مورد آزمایش سریع داده می شود. بسته به زمانی که مدرسه از یک مورد تأیید شده به مدرسه اطلاع داده شود ، روز بعد امتحانات توسط والدین انتخاب می شود.

دانش آموزانی که دو آزمایش منفی داشته اند و علائمی از خود نشان نمی دهند ، می توانند پس از کمتر از 24 ساعت انزوای خود به کلاس بازگردند ، مگر اینکه بهداشت عمومی به گونه دیگری توصیه کند. آنها ملزم به ادامه آزمایش روزانه تا پایان دوره هستند ، همانطور که توسط بهداشت عمومی تعیین شده است ، برای ادامه تحصیل در مدرسه.

دانش آموزان و کارکنان ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون ، باید در خانه بمانند و در صورت داشتن آزمایش PCR از طریق بهداشت عمومی شرکت کنند.

دانش آموزانی که واکسینه شده اند یا در آزمایش های سریع شرکت می کنند و علائمی ندارند نیز ممکن است به طور منظم در فعالیت های فوق برنامه شرکت کنند.

موارد تایید شده در مدارس و مراقبت از کودکان

موارد مثبت در مدارس و مراکز نگهداری کودکان در مناطق 1 (منطقه مونکتون) ، 2 (منطقه سنت جان) ، 3 (منطقه فردریکتون) ، 4 (منطقه ادموندستون) ، 5 (منطقه کمپبلتون) و 6 (منطقه باترست) از روز جمعه تأیید شده است. 8 اکتبر

مدارس مربوطه یا انجمن های مراقبت از کودک به آنها اطلاع داده شده است. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده با پرونده ای تماس نزدیک دارید ، از طریق بهداشت عمومی ، مدرسه یا مرکز برای ردیابی تماس به شما اطلاع داده می شود. اگر مستقیماً به شما اطلاع داده نشود ، به این معنی است که به عنوان یک تماس نزدیک شناخته نشده اید.

بر اساس دستورالعمل های مدارس سالم و ایمن نیوبرانزویک ، مدارس دارای موارد یا انتقال به آموزش آنلاین حداقل یک روز تقویمی تعطیل می شوند تا از ردیابی تماس ، ارزیابی ریسک و پاسخ های عملیاتی پشتیبانی کنند. مناطق مدرسه ای مستقیماً با خانواده ها تماس می گیرند تا در صورت نیاز در مورد هرگونه تأثیر بر یادگیری ، از جمله اطلاعات مربوط به یادگیری خانگی ، اطلاعات خاصی در اختیار آنها قرار دهند.

منطقه 1 (ناحیه مونکتون) – مورد یا مواردی در مدارس زیر تأیید شده است: مدرسه راهنمایی لوئیسویل ؛ مدرسه لو سامیت ؛ مدرسه راهنمایی Sunny Brae ، همه در Moncton واقع شده است. و اکول مونت کارمل در سنت ماری دو کنت. یک مورد یا موارد جدید در مدارس زیر تأیید شده است که قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته بودند: مدرسه رایگان نورثروپ ؛ مدرسه ملکه الیزابت ؛ مدرسه سنت برنادت ؛ دبستان هیلزبورو ؛ lecole l’Odyssée؛ مدرسه بیوربروک ؛ مدرسه پارک همیشه سبز ؛ مدرسه راهنمایی Maplehurst؛ École Champlain ؛ مدرسه بیرمونت ؛ دبیرستان هریسون تریمبل ؛ دبیرستان مونکتون ، همه در مونکتون واقع شده است. و École Sainte-Thérèse در Dieppe. همچنین موردی در PowerPlay Academy Moncton 4 تأیید شد.

منطقه 2 (منطقه سنت جان) – موردی در مدرسه ابتدایی کریس ساندرز یادبود در Quispamses تایید شده است. یک مورد یا موارد جدید در مدارس زیر تأیید شده است: دبستان همپتون ؛ و مدرسه متحد Campobello.

منطقه 3 (منطقه فردریکتون) – مورد یا مواردی در مدارس زیر تأیید شده است: مدرسه راهنمایی بلیس کارمن در فردریکتون و دبیرستان ارشد ناکاویک. یک مورد یا موارد جدید در مدارس زیر تأیید شده است: مدرسه ابتدایی لیورپول در فردریکتون و مدرسه جامعه هارتلند.

منطقه 4 (منطقه ادموندستون) – مورد در مدرسه Regional de San Andrés تأیید شد. یک یا چند مورد جدید در مدارس زیر تأیید شده است: Saint-Jacques و Carrefour de la Jeunesse ، هر دو در ادموندستون واقع شده اند. یک مورد جدید نیز در Garderie du Domaine در Edmundston تأیید شد ، که قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته بود.

منطقه 5 (منطقه کمپبلتون) – موارد یا مواردی در مدارس زیر تأیید شده است: Académie Notre -Dame در Dalhousie و École la Mosaïque du Nord در Balmoral. مورد یا موارد جدیدی در مدارس زیر تأیید شده است: Polyvalente Roland-Pépin ، هر دو در کمپبلتون واقع شده اند. و atcole Aux quatre در Dalhousie. یک مورد نیز در Garderie Tourbillon de Soleil در Balmoral تأیید شد.

منطقه 6 (ناحیه باترست) – موردی در مدرسه لا روشه در تراکادی شیلی تایید شده است.

منطقه 7 (منطقه میرامیچی) – یک مورد عفونت در Carrefour Beausoleil در Miramichi تایید شده است. موارد جدید نیز در مدرسه ابتدایی کینگ استریت در میرامیچی که قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته بود ، تأیید شد.

از 7 سپتامبر ، 94 مدرسه و 47 مرکز آموزش اولیه و مراقبت از کودکان موارد ابتلا به ویروس کرونا را تایید کرده اند. در روزهای آینده ، داشبورد جدیدی در وب سایت مدارس سالم و ایمن در دسترس خواهد بود.

قطع کننده مدار در مناطق انتقال بالا در حال حاضر در حال اجرا است

به دلیل تعداد بالای انتقال ویروس کووید -19 ، یک قطع کننده مدار 14 روزه از ساعت 6 بعدازظهر جمعه 8 اکتبر در مناطق خاصی از شهرستان به اجرا درآمد.

این مناطق عبارتند از منطقه 1 (منطقه مونکتون) در شمال دور از جمله سنت آن د کنت از جمله هاولوک در منطقه 2. بخش شمالی منطقه 3 شامل Deerville و Florenceville-Bristol ؛ و همه منطقه 4 (منطقه ادموندستون) ، از جمله Minivale در منطقه 5.

اطلاعات بیشتر در مورد قوانین قطع کننده مدار ، از جمله فهرست دقیق و نقشه جوامع آسیب دیده ، به صورت آنلاین در دسترس است.

شناسنامه ای که توسط یک نهاد دولتی صادر شده است

وقتی مدرک واکسیناسیون یا شواهدی مبنی بر معافیت واکسیناسیون را نشان می دهید ، باید مدرک شناسایی دولتی مانند گواهینامه رانندگی ، گواهی تولد یا کارت Medicare را نیز نشان دهید. شرکت ها و سازمان دهندگان رویداد می توانند نسخه هایی از جمله عکس و کپی شناسنامه صادر شده توسط دولت را بپذیرند که در آن مدرک واکسیناسیون کامل با شناسنامه صادر شده توسط دولت مورد نیاز است.

تجزیه منطقه ای موارد جدید

32 مورد جدید در منطقه 1 (منطقه مونکتون) به شرح زیر است:

 • 14 نفر 19 سال یا کمتر ؛
 • چهار نفر 20-29 ؛
 • شش نفر 30-39 ؛
 • پنج نفر 40-49 ؛ و
 • سه نفر 60-69.

26 مورد در دست بررسی است و شش مورد با موارد تایید شده قبلی وجود دارد.

22 مورد جدید در منطقه 2 (منطقه سنت جان) به شرح زیر است:

 • هشت نفر 19 سال و کمتر ؛
 • سه نفر 20-29 ؛
 • فرد 30-39 ؛
 • سه نفر 40-49 ؛
 • چهار نفر 50-59 ؛
 • دو نفر 60-69 ؛ و
 • شخصی 70-79.

سیزده مورد در تماس با موارد قبلاً تأیید شده است ، و نه مورد در دست بررسی است.

17 مورد جدید در منطقه 3 (منطقه فردریکتون) به شرح زیر است:

 • چهار نفر 19 سال یا کمتر ؛
 • سه نفر 20-29 ؛
 • دو نفر 30-39 ؛
 • دو نفر 40-49 ؛
 • فرد 50-59 ؛
 • سه نفر 60-69 ؛ و
 • دو نفر 70-79.

نه مورد هنوز در دست بررسی است و هشت مورد با موارد تایید شده قبلی در تماس است.

11 مورد جدید در منطقه 4 (منطقه ادموندستون) به شرح زیر است:

 • سه نفر 19 سال یا کمتر ؛
 • فرد 20-29 سال ؛
 • فرد 50-59 ؛
 • دو نفر 60-69 ؛
 • دو نفر 70-79 ؛
 • شخص 80-89 ؛ و
 • شخصی 90 به بالا

هفت مورد هنوز در دست بررسی است و چهار مورد با موارد تایید شده قبلی در تماس است.

20 مورد جدید در منطقه 5 (منطقه کمپبلتون) به شرح زیر است:

 • سه نفر 19 سال یا کمتر ؛
 • چهار نفر 20-29 ؛
 • فرد 30-39 ؛
 • دو نفر 40-49 ؛
 • پنج نفر 50-59 ؛
 • فرد 60-69 ؛
 • دو نفر 70-79 ؛ و
 • دو نفر 80-89.

16 مورد در دست بررسی است و چهار مورد در تماس با موارد تایید شده قبلی است.

سه مورد جدید در منطقه 6 (منطقه باترست) به شرح زیر است:

 • فرد 19 سال یا کمتر ؛
 • فرد 20-29 سال ؛ و
 • شخص 30-39.

دو مورد در دست بررسی است و یکی از آنها تماس با موردی است که قبلاً تأیید شده است.

چهار مورد جدید در منطقه 7 (منطقه میرامیچی) به شرح زیر است:

 • دو نفر 19 و کمتر ؛
 • فرد 40-49 ؛ و
 • شخص 60-69.

هر چهار مورد در دست بررسی است.

اطلاعات بیشتر در داشبورد COVID-19 موجود است.

افشای عمومی بالقوه

از هرکسی که علائم ویروس را نشان می دهد ، و همچنین از افرادی که در محل قرار گرفتن در معرض دید عموم قرار گرفته اند ، خواسته می شود که برای ملاقات درخواست آزمایش آنلاین کنند.

همچنین می توانید نقشه ای از افشای عمومی را در داشبورد COVID-19 پیدا کنید.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *