رفتن به نوشته‌ها

اختصاصی: توطئه ای برای تکان دادن هند! ISI در PoK ntc با رهبران سازمان های تروریستی ملاقات کرد


اخیراً یک ملاقات بین سازمان اطلاعات پاکستان ISI و رهبران چندین سازمان تروریستی وجود داشت. گفته می شود که این ملاقات در مظفرآباد در PoK صورت گرفت. در این جلسه در مورد چگونگی متزلزل شدن هند و جامو و کشمیر بحث شد.

آج تاک این اطلاعات را از منابع آژانس اطلاعات هند دریافت کرده است. به گفته منابع ، این ملاقات فوق محرمانه در 21 سپتامبر بین افسران اطلاعاتی پاکستان و سازمان های تروریستی انجام شد. سازمان های اطلاعاتی هند نیز در مورد این دیدار هشدار دادند. Aaj Tak همچنین یک کپی از هشدار دارد.

نقشه حمله به جامو و کشمیر
گفته شد که در جلسه ای که در مظفرآباد بین سازمان های اطلاعاتی و تروریستی پاکستان برگزار شد ، طرحی برای انجام حملات تروریستی در مقیاس وسیع در جامو و کشمیر تدوین شد. در این نشست تصمیم گرفته شد که حداکثر کشتار هدفمند در کشمیر انجام شود.

سازمانهای تروریستی با نامهای جدیدی ایجاد شده اند تا مسئولیت کشتارها و حملات هدفمند را بر عهده بگیرند. این سازمان ها با به عهده گرفتن مسئولیت حملات ، سازمان های تحقیقاتی را گمراه خواهند کرد. در این ملاقات ، تصمیم گرفته شد که کشمیری هایی که با پلیس کار می کردند ، کسانی که با نیروهای امنیتی کار می کردند و کسانی که در سرویس های اطلاعاتی کار می کردند ، کشته شوند.

ISI لیستی تهیه کرد
به غیر از این ، توطئه ای برای هدف قرار دادن غیر کشمیری ها ، افراد مرتبط با BJP-Sang در جامو و کشمیر ، برنامه ریزی شده بود. ISI همچنین لیستی از ترورهای 200 نفر اول را تهیه کرده است که با قتل آنها سر و صدای زیادی ایجاد خواهد شد و همچنین نام بسیاری از پاندیت های کشمیری که در بازگشت پاندیت ها فعال هستند ، وجود دارد.

آن دسته از تروریست هایی که هنوز به چشم نیروهای امنیتی نیامده اند ، در کشتار مورد استفاده قرار خواهند گرفت ، به همین دلیل است که تعداد زیادی از کشمیری ها با تروریست ها همدرد هستند ، اما مدت هاست که در هیچ جنایتی دخیل نیستند.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *