رفتن به نوشته‌ها

Unf ** k سیستم عصبی شما – Raina Dawn Lutzحدس بزن چی شده! شما به اندازه سال گذشته احساس ناراحتی نمی کنید. عمیق تر از آن است. مال تو سیستم عصبی. من از یک خواهر دیگر در پزشکی در ساحل که متخصص آسیب و تنفس است خواستم که موثرترین و ساده ترین وبلاگ پشتیبانی را برای ما (همه) که در حال حاضر به حمایت نیاز داریم به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که تازه شروع به کاوش عمیق تر در بدن ، ذهن و روح خود می کنند هنگامی که چشم خود را به تغذیه معطوف می کنید و متوجه می شوید که ایجاد تغییر به همان راحتی که فکر می کردید نیست. احساس آسان (به ویژه امسال) در لحظات یا چند دقیقه زمانی که ساعت هایی را که احساس می کنیم احساس می کنیم. بودن. نه حسن.

و برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه ، این امر ما را مجبور کرد با چیزهایی روبرو شویم که ممکن است سالها یا دهه ها در حال سرکوب آنها بودیم؟ تاریکی زیادی برای بسیاری از ما ظاهر شده است. بنابراین ما آن را با الکل ، شاهدانه ، شیرینی ، نان یا هر تعداد داروهای آرامبخش دیگر که کار عاطفی درونی ما را به مخفی می کند ، مختل کردیم.

اما حدس بزنید چی؟

تو نه. این سیستم عصبی شماست بدن ما به آسیب های گذشته پاسخ می دهد و از آنها محافظت می کند و به این ترتیب ، ما را در وضعیت مداوم افزایش هورمون های استرس نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم – اما نیازی نیست. هنگامی که ما سیستم عصبی خود را مورد حمایت قرار می دهیم ؛ برخورد با “چیزهای ما” ترسناک نیست و می تواند سفر زیبایی از خودکاوی و اقدام خودخواهانه را باز کند ، که می تواند انتخابهای غذایی ما را به طور چشمگیری تغییر داده و از آن حمایت کند.

بنابراین بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، در اینجا آنچه آریانا در مورد همه چیز می گوید!

*** پست مهمان توسط آریانا فوتیناکیس ***

سیستم عصبی desrego چی ؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع بسیار شیک است ، که بسیار عالی است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه همه جنبه های تجربه ما را کنترل می کند.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما به زندگی ، توانایی شما در تحمل استرس … شما نام آن را می گذارید ، سیستم عصبی شما مقصر است.

من در طول سالها با صدها مشتری برای مقابله با تعدادی از علائم کار کرده ام ، از مشکلات گوارشی گرفته تا ناراحتی مداوم تا احساس ناتوانی در بیدار شدن و ادامه کار در تمام طول روز. اغلب ، اختلال در سیستم عصبی علت اصلی این علائم است.

مشکل اینجاست که بسیار اطلاعات غلط در مورد اختلال در تنظیم سیستم عصبی و نحوه هماهنگی آن (راهنمایی: “عمیق نفس بکشید!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی سازمان یافته و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال در تنظیم سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا وضعیت را به حالت هماهنگی برگردانید.

اگر احساس می کنید تنفس آگاهانه متصل (که می توانید در اینجا بیشتر بدانید) بخشی از سفر تنظیم سیستم عصبی شما است ، می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید ، یا می توانید با من تماس بگیرید تا بدانید که چگونه می توانم به با سهولت و هماهنگی بیشتر در سیستم عصبی شما می تواند از شما حمایت کند.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *