رفتن به نوشته‌ها

چگونه فرم های تغذیه آنلاین زمان سوار شدن مشتری را بیش از 60 درصد کاهش می دهد


“HUB کل فرآیند تحویل بین من و مشتریانم را ساده کرده است. با استفاده از فرم های تغذیه و ارزیابی آنلاین ، کل فرایند غذا خوردن در عرض چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک روی یک دکمه. واقعاً خیلی آسان تر نمی شود.”

عکس جسیکا بیکوش

جسیکا بیکوش

 • متخصص تغذیه آشپزی و مشاور تغذیه جامع ified
 • آموزش زنان حرفه ای با مشکلات روده ، از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسروز ، چگونه می توانند سلامت خود را کنترل کرده و زندگی مورد علاقه خود را پس بگیرند

“HUB کل فرآیند تحویل بین من و مشتریانم را ساده کرده است. با استفاده از فرم های تغذیه و ارزیابی آنلاین ، کل فرایند غذا خوردن در عرض چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک روی یک دکمه. واقعاً خیلی آسان تر نمی شود.”

چالش: فرآیند پذیرش مشتری را برای کاهش وظایف اداری خودکار کنید

هنگامی که جسیکا بیکوش ، متخصص تغذیه جامع ، تجارت تغذیه آنلاین خود را آغاز کرد ، مصمم بود که فرآیند ساده ای را برای آماده سازی و مصرف غذا ایجاد کند. به زودی متوجه شدم که گفتن این امر آسانتر از انجام آن است. با نزدیک شدن به برنامه تغذیه اش ، او متوجه شد که فرآیندی که در طول برنامه خود استفاده می کرد ، آن را قطع نمی کرد.

با شروع استفاده از فرم های دریافت کاغذ ، متوجه شدم که این فرایند برای او و مشتریانش بسیار وقت گیر است – ناگفته نماند که فرم ها اغلب ناخوانا و یا رمزگشایی آنها دشوار بود.

“حرکت بین چاپ ، اسکن و پر کردن دشوارتر از آن بود که باید انجام شود ، به علاوه زمان انتظار برای بازگرداندن فرم ها بیش از زمان مورد نیاز اجرا شد.”

اما تحول دیجیتالی هرگز آسان تر نبوده است.

اغلب ، ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از بین می رود. من فقط این را به عنوان یک مشکل بالقوه ، نه فقط برای من بلکه به عنوان یک منطقه سردرگمی و سرخوردگی برای مشتریان دیدم. “

او می خواست کل فرآیند را برای خود و مشتریانش تا حد ممکن ساده و آسان کند و در عین حال کارهای اداری را به حداقل برساند.

“من دائماً چرخهایم را می چرخاندم و چندین فرآیند در جریان بود. این کار من را از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم.”

راه حل: مرکز تغذیه جامع یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل مراحل مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او مصمم بود در وقت خود صرفه جویی کند و یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کند. جسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی به پلت فرم مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub معرفی شد و فکر کرد از توصیه های آنها پیروی می کند.

“من واقعاً یک ابزار آسان برای استفاده می خواستم که استفاده از آن برای من و مشتری ساده و واضح باشد و از هر گونه سوال یا حدسی جلوگیری کند.”

HUB بیش از 1100 عضو دارد. بنابراین “محور” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه جامع است. پلت فرم آنلاین شامل بسیاری از ابزارها ، ارزیابی ها و فرم های ضروری است که پزشکان در پشت پرده در مشاغل خود استفاده می کنند. این پلت فرم عالی شامل مدل ها و بررسی های زیر است:

 • فرم پذیرش مشتری
 • فرم سابقه پزشکی
 • توافق رضایت آگاهانه
 • مجله غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی بدن ، ذهن و روح
 • ارزیابی کمبود مواد مغذی
 • بررسی تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • محاسبه کننده میزان سوخت و ساز پایه
 • برنامه ریز وعده غذایی هفتگی
 • دستور پخت
 • مولد فاکتور
 • جمع کننده تحسین

همه فرم ها و نظرسنجی ها برای موبایل مناسب هستند و می توان از تعدادی دستگاه از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی به آنها دسترسی داشت.

“کل پلت فرم ساده ، آسان برای استفاده و مقرون به صرفه است ، به علاوه پشتیبانی از خدمات مشتری عالی است.”

نتیجه: زمان راه اندازی مشتری بیش از 60 درصد کاهش می یابد.


Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، کاهش وظایف اداری و افزایش بهره وری ، مدت زمان حضور جسیکا در هواپیما را تا 60 درصد کاهش داده است!

این امر از زمان او برای بازاریابی ، ایجاد محتوا ، وبینارهای میزبان و سایر فعالیتهای درآمدزا که کسب و کار به مرور زمان نیاز به رشد دارد ، استفاده کرد.

من همچنین توانستم {“type”: “block” ، “srcClientIds” را پیاده سازی کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “srcRootClientId”: “”} مارک ، لوگو و امضای ایمیل من به راحتی ، باعث می شود فرم ها حرفه ای به نظر برسند و نماینده کسب و کار من باشند. “

هنگام استفاده از مرکز تغذیه جامع ، کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی پیدا می کنند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً یکپارچه است که در آن همه ابزارهایی که احتمالاً برای تمرین شما نیاز دارید در یک مکان قرار دارد. این کار حرفه ای تر به نظر می رسد و به نظر می رسد که در پشت صحنه با هم کار می کنید. من نمی توانم خوشحال تر باشم.”

آیا آماده هستید که یک حرفه حرفه ای کسب کنید و تجارت مواد غذایی خود را ساده کنید؟

اکنون یک حساب باز کنید برای آزمایش 15 روزه بدون ریسک و تمرینات تغذیه خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

مستقیماً به آدرس [email protected]hub.ca برای ما ایمیل کنید

نظراتمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *