رفتن به نوشته‌ها

ButcherBox گوشت ارگانیک و تغذیه شده با علف را به درب خانه شما می آورد


سلب مسئولیت: این پست ، در مورد محصولی که من واقعاً از آن لذت می برم و اکنون یک مشترک پولی هستم ، حاوی پیوندهای وابسته ای است که به ButcherBox اجازه می دهد تا برای ارجاع شما به محصول خود به شما چند سکه بپردازد. نظر من برای فروش نیست و هرگز هم نبوده است. اگر من محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، به من اعتماد کنید: دلیلش این است که من از آن لذت می برم و فکر می کنم شما نیز ممکن است در آن ارزش پیدا کنید.

یکی از بزرگترین شکایات در مورد این خدمات اشتراک که همه جا می بینم این است که آنها بسیار نادر هستند مفید در دراز مدت منظورم این است که همیشه داشتن یک جعبه پر از نمونه هایی پر از چیزهایی که متعلق به شماست بسیار عالی است شاید من می خواهم در آینده بخرم ، اما بیایید – برای کسی مثل من ، آرایش هرگز رنگ مناسب رنگ پوست من نخواهد بود ، نمونه مو به ندرت به اندازه کافی برای استفاده در بیش از یک اینچ مو استفاده می شود ، و من را در مورد مسخره بودن “نمونه” های مراقبت از پوست شروع کنید.

این ، با این حال ، متفاوت است.

ButcherBox وارد کولر غول پلی استایرن می شود

ButcherBox وارد کولر غول پلی استایرن می شود

وقتی تیم پشت ButcherBox برای امتحان این سرویس به مدت یک ماه دست به کار شد ، نه تنها برایم جالب بود ، بلکه شادی به خاطر داشته باشید که قطعاً 10 دلار نیست که می توانید برای یکی از خدمات نمونه بپردازید ، بنابراین باید انتظار بیش از این داشته باشید ، یک نمونه اندازه ها اما ButcherBox در صورت نیاز به شما مجموعه ای کامل و مناسب برای خوردن غذا از گوشت های علفی ، ارگانیک ، بدون مراتع و گاهی گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ را ارائه می دهد.

بسیاری از افراد فروشگاه های نزدیکی ندارند که گوشت با این کیفیت بالا می فروشند ، و این یکی از بزرگترین ناامیدی های من از این “حرکت” برای تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در این کشور بود. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود این دسترسی است. لازم نیست بین کسانی که این غذاها را در دست دارند و کسانی که این کار را نمی کنند فاصله بزرگی وجود داشته باشد ، و این باعث می شود که کیفیت وعده های غذایی و سلامتی آنها بهبود یابد. این کمک زیادی می کند.

به داخل قصابی من نگاه کنید!

به داخل قصابی من نگاه کنید!

هنگامی که ButcherBox از راه می رسد ، یک ظرف بزرگ استایروفوم (بعداً بیشتر) در پلاستیک پیچیده شده است. در داخل ، یک کیف خنک کننده قابل استفاده مجدد دارید که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری کرده اید در خود جای می دهد. و داخل آن کیف خنک کننده قابل استفاده مجدد ، پسر.

محتویات با کیفیت بالا و طعم باورنکردنی هستند. قیمت کمی بیش از 10 پوند گوشت ارگانیک ، تغذیه شده با علف و بدون هورمون عالی است-وقتی گوشت گاو تغذیه شده با علف خریداری می کنم ، قیمت آن به ازای هر پوند نزدیک به 17 دلار است و می تواند برای کاهش انتخاب بیشتر باشد. این باعث قیمت می شود مسیر اگر بتوانید آن را به صورت عمده خریداری کنید مقرون به صرفه تر است.

همانطور که می بینید ، وعده های غذایی هر نوع گوشت به اندازه دو نفر ، به استثنای بیکن ، کافی بود. من نمی دانم که #افراد چقدر غذا می خورند ، اما شک دارم که یک پوند کامل آن می تواند شما را تا آنجا پیش ببرد.

بررسی جعبه قصابی

مال خودم فقط انتقاد بسته بندی است و چیزی است که ButcherBox به آن محدود نمی شود. آ قطعه زمین از خدمات اشتراک مربوط به بسته بندی مواد غذایی که کاملاً سازگار با محیط زیست نیست. گوشت در پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده و کیسه ای که غذا به آن وارد شده است می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد و تاشو و i عمل کنید دوست دارم ، اما خنک کننده بزرگ پلی استای فوم که غذا با آن می آید ، مکث می کند. ممکن است در بسیاری از مراکز بازیافت قابل بازیافت نباشد و قرار دادن آن در سطل زباله هر هفته دشوار خواهد بود. مطمئناً می توانید کولرها را هدیه دهید یا از آنها استفاده مجدد کنید. آن را به مدارس یا تیم های ورزشی اهدا کنید ، در هر جایی که مردم به نوشیدنی های سرد احتیاج دارند ، به مسافرت می روند یا با غذا سفر می کنند. فقط … آن را به سطل آشغال نیندازید.

کیف مورد استفاده در داخل ButcherBox

به طور خلاصه ، من ButcherBox را دوست داشتم. من از راحتی آن خوشم آمد ، از کیفیت محصول خوشم آمد و قبلاً مشترک معمولی شده ام. این کمترین چیزی را دارد که من باید در بروکلین برای خرید در خواربارفروشی سفر کنم ، و یک چیز دیگر که در زمان آماده سازی و برنامه ریزی غذاهای خانواده ام برای هفته در فریزر آماده می کنم. شاید من از Styrofoam خوشم نمی آید ، اما معلمان مدارس فرزندان من قطعاً دوست دارند کولرهای رایگان جدیدی تهیه کنند تا غذا و نوشیدنی های خود را در طول روز نگه دارند … و این برای من کار می کند!

برای بررسی ButcherBox برای خودتان ، از پیوند وابسته من به اینجا در ButcherBox.com دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *