رفتن به نوشته‌ها

5 راه برای جلوگیری از میکروب در هنگام داشتن کودک نوپا – هنوز آن را امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


کودکان نوپا موجودات دوست داشتنی ، ناز ، بازیگوش و دوست داشتنی هستند … اما آنها همچنین بسیار جوان هستند! اگر تا به حال کودک نوپایی داشته اید و از عطسه در صورت خود اجتناب کرده اید ، یا تماشا کرده اید که پس از لمس چیزی وحشتناک دستان خود را در دهان خود می گذارند … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با توجه به اینکه هنوز فصل آنفولانزا در سال جاری ادامه دارد و کروناویروس (COVID-19) هنوز در ذهن ما است ، می خواهم برخی از نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه خود را در مورد جلوگیری از گسترش میکروب ها در آنها با شما به اشتراک بگذارم. آهنگ های.

1به ناخن های آنها را تا آنجا که ممکن است بریده نگه دارید. اکثر ما بزرگسالان وقت نمی گذاریم که هنگام شستن دست های خود زیر ناخن های خود را با برس ناخن بمالیم – و می دانیم که بچه های کوچک ما اصلاً این کار را نمی کنند. انگشتان آنها دائماً به دهانشان ختم می شود و تعداد زیادی میکروب کوچک در زیر ناخن کوچک آنها وجود دارد. روی برخی از ناخن گیرها برای کوچکترها سرمایه گذاری کنید ، بگذارید یک نمایش پنج دقیقه ای را تماشا کنند تا به آنها کمک کند تا ثابت قدم بمانند و به کارشان برسند!

2 بینی آنها را بشوییدبه Xlear یک اسپری بسیار ساده و ساده بینی (برای بچه ها!) می سازد که به پاکسازی میکروب های بینی آنها قبل از ریشه دار شدن عفونت و پخش شدن آن در بقیه بدن کمک می کند. هر زمان که در کنار گروهی از افراد هستید ، مخصوصاً هنگام مسافرت ، از آن استفاده کنید.
⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 حوله حمام و حوله آشپزخانه را هر روز عوض کنید. اگر کودک نوپای شما دستان خود را مانند دستان من بشوید … اکثریت میکروبها به جای شستشو در حوله از حوله پاک می شوند.
⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 دستمال های ضدعفونی کننده دست را در ماشین خود نگه داریدبه از آن برای فرزند خود استفاده کنید همه زمان انتخاب آنها از محیط گروهی (پیش دبستانی ، باغ ، مهد کودک و غیره). من دستمال هایی مانند ضدعفونی کننده دست بدون الکل Babyganics م thanثرتر از ضدعفونی کننده مایع دست (که فقط می تواند خاک را در اطراف پخش کند و به اندازه آب و صابون قدیمی م effectiveثر نیست) مثرتر می دانم. ⠀
⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از این دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما دستگاه های تصفیه هوا خریداری کرده ایم تا خانه هایمان را از دود مضر در طول تمام آتش سوزی های وحشی پاک کنیم. اما آنها همچنین می توانند ریزترین میکروب های موجود در هوا را از بین ببرند و میکروب های موجود در هوا را که نه تنها شامل ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا ، بلکه ذراتی هستند که می توانند آلرژی را تشدید کنند ، کاهش دهند. من در حال حاضر از یک مدل عالی ساخته شده توسط Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا نکات جالبی برای جلوگیری از میکروب در کودکان خردسال دارید؟ آن را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا دیگران از آن بهره مند شوند!

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *