رفتن به نوشته‌ها

مزرعه خریدیم! | آشپزخانه ابرا


پست امروز یک خروج ساده از دستور العمل و محتوای سلامتی است تا یک به روز رسانی بزرگ زندگی را با شما به اشتراک بگذارم!

مزرعه خریدیم

پس از بیش از 10 سال رویاها و برنامه ریزی ، 18 ماه برنامه ریزی استراتژیک بسیار جدی و گذراندن تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن مزرعه خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال پیش خواب دیدم ، منظورم این است که خواب دیدم! تصویر یک مزرعه قدیمی روی هر تخته بینایی دیده شده است. من راهی یافتم تا آن را به هر نفری که از راه من عبور می کرد ، یاد کنم. من آن را گفتم ، آن را در خواب دیدم ، و سپس به نوعی به لطف همه چیز مقدس ، به واقعیت تبدیل شد.

مزرعه خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل در نیویورک) من در مورد اینکه چقدر از شهر متنفرم صحبت می کنم. من فقط یک حیاط خلوت می خواهم ، بارها و بارها می گویم. من به فضای سبز (خارج از پارک های نیویورک) و حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوش حمام ، بدون سوتین و بدون عارضه از باغ خارج شوم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، از عشق و حمایت زیادی غرق شدم ، خوب … این باعث شد من سرخ شوم.

من همچنین یک سوال bazillion دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که داشتن یک پست کامل در اینجا در مورد همه چیز مزرعه مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روزرسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای حیاط خوراکی است که بر توسعه دستور غذا و زندگی غذا تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا ارتقاء جدی پیدا می کند در حالی که من باغبانی و پرورش غذاهای خود را یاد می گیرم.

بیایید به سراغ جزئیات برویم.

مزرعه خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان ، نیویورک واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی دو سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد ، آن را دوست داشتیم.

ما به رودخانه دلاور (رودخانه ای تنبل که در تمام تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی عالی و ماجراهای جدی غذاخوری نزدیک هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا این خانه زیبا ، روستایی ، سرزنده و پر رونق است. بسیاری از ساکنان شهرها (که ما در اینجا آنها را “شهروندان” می نامیم) از جمله سازندگان ، صنعتگران و فقط شهرنشینانی که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند ، به اینجا نقل مکان کردند.

این منجر به منطقه ای شده است که غذای جدی ارائه می دهد ، قدردانی از جامعه و پیوندی به کشاورزی و باغداری است.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های بزرگ جدید افتتاح می شد ، اتفاقات خلاقانه ای در حال رخ دادن بود و ساکنان این خانه را خانه خود می کردند ، نه محل خواب آنها در زمانی که در شهر نبودند.

به این ترتیب شهرستان سالیوان برنده شد ، اما راستش حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

مزرعه خریدیم

کمی در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه 1904 است ، با بیش از 100 سال ویژگی های DIY و 100 سال جذابیت جدی.

3 اتاق خواب ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است که دقیقا 1800 فوت مربع بیشتر از من در بزرگسالی زندگی می کردم.

پروژه های زیادی داریم. از همه نظر ، یک تثبیت کننده برتر است. استخوان ها عالی هستند ، وسایل مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) در شرایط عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه در دهه 1960 با تابلوهای دیواری پوشانده شده بود که (در بسیاری از اتاقها) چندین بار رنگ آمیزی شده بود. اوقات خوش.

مزرعه خریدیمدر خانه چه کار کنیم؟

ما برنامه های زیادی داریم و این بسیار غافلگیر کننده و هیجان انگیز است. ما کاملاً مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با پاره کردن فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا کفپوش های چوبی اصلی فوق العاده زیبا و یک پله اصلی زیبا از سال 1904 را که دوست داشتم نمایان کنیم. با کمی اصلاح ، راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!)

در چند اتاق کاشی مشمع کف اتاق چسبناک وجود دارد که به دلیل آزبست احتمالی نمی توانیم به تنهایی از عهده آن برآییم ، بنابراین برای این کار متخصصی می آوریم.

و چند طبقه که کفپوش های وینیل خاکستری جدیدتری روی آن گذاشته شده بود ، که من از آنها متنفرم ، اما ممکن است لازم باشد مدتی با آن زندگی کنیم.

هدف اصلی ما این است که نوسازی را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا اختصاص می دهیم ، متخصصان را برای نظرات و مشاوره بیشتر می آوریم ، و سپس به طور همزمان با یک اتاق صحبت می کنیم.

مزرعه خریدیم

شریک من جردن طراح داخلی است که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر سر همه عجایب تکان می دهد و به مرور زمان این مکان را به چیزی فوق العاده تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاقی از کشتی تایتانیک است (در تصویر بالا ، هیچ کجا در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من این تعریف را می پذیرم).

صرف نظر از بازسازی ها ، من نمی توانم منتظر بمانم تا به تئاتر بروم ، جایی که می توانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه را در اختیار بگیریم تا این مکان را واقعاً متعلق به خودمان کنیم.

کم کم ، من قصد دارم پیشرفت هوم و جردن را در کشتی 100٪ به اشتراک بگذارم تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای او را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارم.

مزرعه خریدیم

آشپزخانه چطور؟

این س questionالی بسیار رایج در اینستاگرام بود. من هنوز تصویری از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه از نظر اندازه بزرگ است و اخیراً با تمام کمدهای دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما از نظر زیبایی خوشایند نیست.

هدف اولیه ما رنگ آمیزی کابینت ها و به روز رسانی آسان روی میزهای کار است. کل بازسازی آشپزخانه هنوز در بودجه نیست ، بنابراین من می خواهم مطمئن شوم که فضای خوبی برای من است و صادقانه فکر می کنم یک لایه رنگ این کار را انجام می دهد.

بزرگترین مشکل آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در فوریه گذشته ، من در آپارتمانم یک ماشین ظرفشویی گرفتم ، اولین ماشین ظرفشویی که در بزرگسالی استفاده کردم.

من بیش از 15 سال است که در تجارت غذا فعالیت می کنم ، مهمانی هایی را برای بیش از 100 نفر برگزار کردم ، هزاران دستور غذا را آزمایش کردم و مهمانی های شام و تعطیلات را همه از آشپزخانه کوچک شهر نیویورک بدون ماشین ظرفشویی برگزار کردم.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد ، گریه کردم. واقعاً من ماهانه ده ها ساعت بازیافت می کنم ، واقعاً وحشتناک است زمانی که با ظروف با دست می گذراندم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، این یک راه حل آسان نیست و ما در حال حاضر منتظر نقل قول سوم هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را محقق کنیم. آه کشیدن

مزرعه خریدیمبیایید در مورد چیزهای مهم صحبت کنیم – باغ!

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. بدون تلاش زیاد.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من یک فضای بزرگ 20 تا 30 هکتاری برای بازی و نگهداری حیوانات و همه چیز می خواستم.

این پسر شهرم را کاملاً وحشت زده کرد و وقتی به خانه های با وسعت زیاد نگاه می کردیم ، همیشه همین را می گفت … این زمین کثیف است. تبدیل آن به چیزی زیبا صدها هزار دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم.)

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (الهام بخش!) دارد اما دوست داشتنی است و از آن مراقبت می شود ، زیبا و کاربردی است.

ما هنوز همه چیزهایی که در حیاط داریم را نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه کشف کردیم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های تمشک ، بوته های توت سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های گیاهی غرق شده ، باغ های یار گوجه فرنگی ، باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال های صبحگاهی و حدود 100 نوع گیاه و گل دیگر که من هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

مزرعه خریدیم

کل حیاط کاملاً محصور شده است بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من تازه با باغبانی آشنا هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط روی این حیاط می نشینم و در مورد دستور العمل های طعم دهنده ای که ایجاد خواهم کرد ، رویا می بینم.

من برنامه های عظیمی برای ایجاد باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورهای بیشتر و داروهای گیاهی را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی برای رفتن کامل هیپی هستم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

ابرا در حال نوشیدن آب سبز در میدان یونیون در شهر نیویورک است

آیا من شهر نیویورک را برای همیشه ترک می کنم؟

این محبوب ترین س onال در اینستاگرام بود.

من 23 سال در شهر نیویورک زندگی کردم ، خانه من از هر نظر است و همچنین … همیشه … یک چالش است. شهری که هرگز نمی خوابد شب مرا بیدار نگه می دارد ، من از آن بسیار متنفرم ، زندگی سختی است ، باعث استرس زیادی می شود ، گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من او را همانقدر دوست دارم که از او متنفرم. این یکی در شهر نیویورک زندگی می کند.

من به نیویورک رفته ام ، شگفت انگیزترین افراد را ملاقات کرده ام ، تجربه های زندگی را داشته ام … خوب ، صادقانه ، شما حتی اگر این را به شما بگویم باور نمی کنید.

هیچ جایی بر روی زمین مانند آن وجود ندارد. انرژی ، رانندگی ، سر و صدا ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و واقعاً به بخش هایی از زندگی نیاز دارم تا راحت تر باشم.

با این اوصاف ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را تقسیم کنیم. استراحت از شهر همه چیز است. یک سال طول می کشد تا هر دو مکان را بدست آوریم و ببینیم چه احساسی داریم.

آخر هفته گذشته وقتی داشتم آخرین وسایل خانه خود را از آپارتمان جمع می کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط قدم زدم. از طریق Central Park ، Upper West Side و برخی از مکانهای مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این ایده که همه چیز به نوعی آسان تر خواهد شد ، بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من مشتاقانه منتظر دیدن شهر نیویورک با چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

در حال حاضر ما یک خانه برای تعمیر داریم و من یک باغ برای کاشت دارم!

اگر تا انتها به اینجا رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین در آنجا با ما همراه باشید. اگر فکر می کنید که من نیز باید به روزرسانی هایی را به وبلاگ اضافه کنم ، نظر خود را در زیر برای من بنویسید؟ من نمی خواهم این سایت را با چیزهای بازسازی خانه غرق کنم ، اما این بخش بزرگی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100 درصد بر سایر مطالبی که به اشتراک می گذارم تأثیر خواهد گذاشت.

آیا می توانم در برنامه غذایی به شما کمک کنم؟

ایمیل خود را در زیر بارگیری کنید تا برنامه غذای 1 هفته رایگان من – غذای واقعی (بیشتر گیاهان) را بارگیری کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه چیز برای شما وجود داردمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *