رفتن به نوشته‌ها

بهترین مدل آدیداس من برای بازگشت به مدرسه!


بهترین مدل آدیداس من برای بازگشت به مدرسه!

1 ژوئیه 2021 –

من می دانم که شما در مورد عنوان این پست چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه !؟ اما کیسی ، ما تازه به تابستان رسیدیم !!

IMG_7866.jpg

من کاملا شما را می شنوم زیرا من طرفدار شماره 1 تابستان اینجا هستمولیمن همچنین یک برنامه ریز هستم و دوست دارم برخی از موارد مورد علاقه خود را با همه شما به اشتراک بگذارم ، بنابراین وقتی زمان مدرسه است یک قدم جلوتر از بازی هستید!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) اما از کیسه ناهار بیشتر از دوران دبستان استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

من که یک مربی موبایل هستم و اغلب در طول روز از ماشین خود پیاده و پیاده می شوم ، تمایل دارم در طول سفر نوشیدنی و غذا بیاورم.

IMG_7851.jpg

من وسواس کیف ناهار عایق آدیداس دارم! این اندازه مناسب برای غذا + نوشیدنی است و وقتی کیسه های یخ را اضافه می کنید ، چیزها را خنک نگه می دارد.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، این میز هر روز پشت میز می نشیند تا فراموش نکنم آن را با خودم بیاورم! در حال نوشتن این مطلب ، او به معنای واقعی کلمه به بالا نگاه کرد و تصویر کیسه ناهار را دید و گفت: “شما سالهاست این چیز را دارید ،” ها! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

دومی که باید برای مدرسه بگیرم مال من است اسلایدها!

من از زمانی که فوتبالم را در هشت سالگی شروع کردم ، چیپس آدیداس می پوشیدم. من همچنین فکر می کنم آنها یک افزودنی زیبا برای هر لباسی ایجاد می کنند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من برای بازگشت به مدرسه این خواهد بود شورت دوچرخه سوار!!

اگر در دوران دبیرستان این “چیز” بود ، هر روز آن را می پوشیدم. حالا ، اشتباه نکنید ، من مطمئنم که شورت دوچرخه سوار به وضوح آنجا بود ، اما وقتی در دبیرستان بودم “نه” … اگر از من بپرسید شرم آور است!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند با هر مخزن ، آستین کوتاه یا بلند یا ژاکت مناسب باشند. در طول تابستان من روزانه شورت دوچرخه سواری می پوشم … بهترین زمان سال! همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه بازگردم ، هر روز می لرزم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده جدیدی برای انتخاب خود از آدیداس برای بازگشت به مدرسه دریافت کرده باشید! من دوست دارم چیزهایی را که دوست دارم با همه شما به اشتراک بگذارم ، مخصوصاً به این دلیل که آنها را روزانه می پوشم و استفاده می کنم.

م componentلفه بازگشت به مدرسه چیست؟

با تو صادق باش ،

xo casey

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه نظرات متعلق به من است.

عکسهای Mikayla @ the.photographygirls

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *