رفتن به نوشته‌ها

UP: BJP دوباره به Akhilesh حمله کرد ، نوشت – در جستجوی نماینده “گمشده” Azamgarh – حمله واحد BJP به آخیلش Yadav گم شده Azamgarh lok Sabha Ramnavami ntc circle


نکات اصلی داستان

  • BJP آخیلش را متهم به مفقود شدن می کند
  • آخیلش تمام روز در حالی که در کولر نشسته است توییت می کند
  • ادعاهای مفقود شده در چرخ فلک انتخاباتی آزامگره: BJP

در آستانه انتخابات مجلس نمایندگان سال آینده در اوتار پرادش ، حملات احزاب سیاسی به احزاب مخالف در حال افزایش است. BJP به رهبر حزب سماجوادی و آخیلش یاداو نخست وزیر سابق حمله کرده و او را یک فرد مفقودالاثر خوانده و گفته است که او در حوزه انتخابیه پارلمانی خود مفقود شده است.

واحد دولتی حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) بار دیگر به آخیلش یاداو حمله کرد و او را مفقودالاثر خواند. اخیلش به عنوان نماینده پارلمان آزامگره در توییتی از حساب کاربری UP BJP در توییتر گم شد. در این تصویر ، همراه با عکس وی ، همچنین نوشته شده است که آخیلش ، که در طول روز در حالی که در AC نشسته است کار می کند تا توییت کند ، در حوزه انتخابیه خود گم شده است.

در همین توییت BJP همچنین نوشت ، توجه: – فقط امروز در توییتر با آرزوی ‘رام ناوامی’ پیدا شد. با دریافت هرگونه اطلاعات …

روی این هم کلیک کنید– رامنوامی بر ماهانوامی مبارک باد! BJP توییت آخیلش را مسخره کرد

ضدحمله حزب سماجوادی
آشیش یاداو ، مشاور رسانه ای حزب سماجوادی در پاسخ به پست BJP گفت که یوگی آدیتیانات ، وزیر وزیر ، مفقود شده است. در پاسخ به عملکرد BJP ، او نوشت که یوگی آدیتیانات به عنوان شغل نخست وزیر فقط سد اقدامات دولت سوسیالیست را بریده است. دلت برای مهارج کجا تنگ شده؟ عنوان شما می خواهد UP را برای چهار سال و نیم توسعه دهید.

پریانکا گاندی وادرا را نیز هدف قرار داد

پیش از این ، پریانکا گاندی ، دبیر کنگره از طریق توییتر به وادرا آخیلش یاداو حمله کرد. پریانکا ، دبیر کنگره ، در گفتگوی خصوصی با آج تاک ، به اظهارات آخیلش یاداو مبنی بر اینکه او در اتاقی که نمی خواهم در مورد آن در پریانکا صحبت کنم ، اقامت کرده است ، حمله کرد و گفت: “اگر او بیرون بیاید ، می دانید که من در کجا زندگی می کنم. اما کی او را در یک سال و نیم در جاده دیده اید؟ منو دیدی یا نه؟

پریانکا گاندی در ادامه گفت: “شما مرا در هاتراس دیده اید. او من را در آنائو دید. او مرا در سنپادرا دید. تو مرا اینجا دیده ای. جشن خود را در خیابان دیدم. در زمان کرونا ، حزب من بیشترین کمک را کرده است. حزب من دائماً در محله ها تظاهرات می کند ، در شهرها تظاهرات می کند و چرا مهمانی آن در هیچ جا قابل مشاهده نیست. آنها هنوز در اتاق محبوس هستند زیرا سیاست آنها اکنون محدود به توییت کردن ، ملاقات با کارگران و ملاقات با رهبران آنها است.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *