NFT چیست؟ رمز حرکت منحصر به شخص؛ بروزترین tp-date فرآیند – موقعیت یابی خبر عالی


عنوان NFT را بیش از حد شنیده ایم هر دو خبر کالا تعدادی از میلیون دلاری NFT را در وب های اجتماعی دیده ایم، با این حال باقی مانده است تصور درستی اجتناب کرده اند این تصویر نداریم. NFT هر دو رمز حرکت منحصر به شخص این می تواند یک نوع خاص اجتناب کرده اند کد رمز است کدام ممکن است خوب کد منحصر به شخص است. به همین دلیل، این کلیدهای منحصر به شخص قابل تعویض نیستند. NFT علاوه بر این شناخته شده به عنوان رمز حرکت غیر تعاملی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمز حرکت غیر تعاملی شناخته تبدیل می شود. به معنای واقعی کلمه هستند برخلاف ارزهای رمزنگاری شده شبیه بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوج کوین است کدام ممکن است ماهیتی قابل تغییر دارند. اکنون سؤال اینجا است کدام ممکن است خواه یا نه عبارت کلیدی منحصر به شخص قطعا ارزش آن را دارد پول را دارد هر دو فروش عظیم؟ برخی اجتناب کرده اند متخصصان چنین در نظر گرفته شده می کنند NFT شبیه متنوع اجتناب کرده اند پدیده های دنیای دیجیتال، سریع فرسوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش می تواند. همراه خود این جاری، برخی اجتناب کرده اند متخصصان معتقدند کدام ممکن است NFT ممکن است سیستم را ابدی تنظیم دهد.

برای بررسی تاریخچه NFT بیندازید

رمز حرکت تک کلیدی منحصر به شخص دارایی های دیجیتال این تصویر چیزهای دنیای دقیق شبیه آثار هنری، موسیقی، ویدئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی است. این کلیدهای منحصر به شخص بیشتر اوقات به صورت اینترنت اجتناب کرده اند طریق ارزهای رمزنگاری شده تخفیف می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً همراه خود استفاده اجتناب کرده اند احساسی افزارهای طراحی شده برای رمزگذاری می شوند نمادهای آن استفاده می تدریجی. اگرچه NFT اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۴ موجود بوده، با این حال اکنون مشهور جهانی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به روشی مورد پسند برای گرفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا تلاش های هنری دیجیتال تغییر شده است. اجتناب کرده اند نوامبر ۲۰۱۷، حدود ۱۷۴ میلیون دلار برای رمزهای حرکت منحصر به شخص ارزش شده است.


اصولاً بیاموزید:

چین؛ دنیای سوپرماینر بهترین مزارع بیت کوین در طی آن کشورهاست؟


NFT ها عموما منحصر به شخص هر دو حداقل اجتناب کرده اند تذکر اندازه محدود هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدهای تعیین خاصی دارند. آری یو، سرپرست مسئله نمایندگی Yello Umbrella، ذکر شد: اساساً NFT ها در جاری تحمیل کسری دیجیتال هستند. این اعلام کردن در تضاد درست همراه خود اصولاً موجودات دیجیتالی است کدام ممکن است در دسترس بودن آنها در همه زمان ها بی حد و مرز {بوده است}. در تئوری، اختلال در دسترس بودن باید قطعا ارزش آن را دارد دارایی را بر ایده تقاضای آن افزایش دهد. همراه خود این جاری، متنوع اجتناب کرده اند عبارات کلیدی منحصربه‌شخص، به‌ویژه در روزهای اولین، خلاقیت‌های دیجیتالی بودند کدام ممکن است در محل قرارگیری‌های تولید دیگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در قالب‌های متفاوتی بودند، برای مثال، ویدیوهای مورد پسند ورزشی‌های لیگ بسکتبال هر دو مدل‌های هنرهای دیجیتال کدام ممکن است قبلا در اینستاگرام بود.

مایک وینکلمن کدام ممکن است اصولاً همراه خود عنوان «پبل» شناخته می‌شود، باهوش ستاره فیلم آثار هنری دیجیتال است کدام ممکن است مورد پسند‌ترین جاکلیدی منحصربه‌شخص به تماس گرفتن «Every Day: The First 5000 Days» را خلق کرده است. این جاکلیدی منحصر به شخص مختلط اجتناب کرده اند ۵۰۰۰ صفحه مهم است کدام ممکن است به هزینه ۶۹.۳ میلیون دلار فروخته شد. هر کسی ممکن است عکسها استفاده شده {در این} رمز حرکت منحصر به شخص را به صورت به صورت جداگانه هر دو از طریق تصویر تعداد زیادی بدون هیچ هزینه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینترنت ببیند. به همین دلیل پرس و جو اینجا است کدام ممکن است چرا مردمان می‌خواهند میلیون‌ها دلار برای چیزی خرج کنند کدام ممکن است به سادگی می‌توان آن را شناخته شده به عنوان اسکرین شات گرفت هر دو دانلود کرد؟

از NFT به مصرف کننده اجازه می دهد به همان اندازه محصول بی نظیر را بدست آمده تدریجی. جدا از این، رمز حرکت منحصر به شخص برای ادغام کردن احراز هویت خانه است کدام ممکن است مرتب سازی نشان دادن تصرف است. کلکسیونرها برای این “حقوق دیجیتال” اصولاً اجتناب کرده اند شخصی محصول قطعا ارزش آن را دارد قائل هستند.

تمایز بین رمز حرکت منحصر به شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول خارجی دیجیتال چیست؟

چون آن است مشاوره شد، خوب رمز حرکت منحصر به شخص همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این سیستم نویسی پول خارجی دیجیتال نوسازی شده است، با این حال ظاهر بین این ۲ ایده دیجیتال {در این} سطح به نوک می رسد. پول خارجی فیزیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول خارجی دیجیتال قابل تعویض هستند، به این تکنیک کدام ممکن است می توان آنها را همراه خود یکدیگر تخفیف کرد هر دو تغییر کرد. آنها علاوه بر این اجتناب کرده اند تذکر قطعا ارزش آن را دارد برابر هستند، خوب دلار در همه زمان ها برابر همراه خود خوب دلار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب بیت کوین برابر خوب بیت کوین تولید دیگری است. ظرفیت تغییر پول خارجی دیجیتال همراه خود ابزارهای مثبت برای انجام تراکنش های روی بلاک چین من می خواهم چرخیده ام.

NFT ها خاص هستند، هر مهم منحصر به شخص دارای خوب امضای دیجیتال است. به همین دلیل، تغییر آنها همراه خود یکدیگر غیر قابل تصور است. علاوه بر این خوب NFT همراه خود NFT تولید دیگری برابر نیست. به عبارت تولید دیگری، رمز حرکت منحصر به شخص غیر قابل تعویض است. شناخته شده به عنوان مثال، خوب ویدیوی NFT اجتناب کرده اند خوب ورزشی بسکتبال برابر است همراه خود NFT {هر روز}: ۹ ۵۰۰۰ روز اول. حتی خوب NFT اجتناب کرده اند خوب ویدیو بسکتبال برابر همراه خود NFT تولید دیگری خوب ویدیو بسکتبال نیست.

رمز یکتا چگونه واقعاً کار می کند؟

NFT ها در بلاک چین به راحتی در دسترس است هستند. بلاک چین مرتب سازی سیستم گلوله کردن نهایی است پیشنهادات داده ها. به معنای واقعی کلمه هستند این معنی زیرساختی است کدام ممکن است وجود ارزهای دیجیتال را می دهد. رمزهای حرکت منحصر به شخص معمولاً در بلاک چین اتریوم، مرتب سازی بیت کوین، ذخیره می شوند، اگرچه سایر بلاک چین ها نیز اجتناب کرده اند NFT پشتیبانی می کنند. Unique Keychain اجتناب کرده اند اشیایی کدام ممکن است هم محسوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم نامشهود هستند، شبیه آثار هنری، انیمیشن، موسیقی، ویدیوهای ورزشی، کلکسیون‌ها، آواتارهای دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوسته‌های ورزشی ویدیویی تحمیل می‌شود. حتی توییت ها می توانند در قالب NFT باشند. جک دورسی، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران توییتر، اولین توییت منحصر به شخص شخصی را به هزینه ۲.۹ میلیون دلار چاپ شده کرد.

NFT ها اقلام فیزیکی هستند کدام ممکن است می توانند اساساً با این حال به صورت دیجیتالی قابل مخلوط آوری باشند. به همین دلیل به جای آن کسب خوب به تصویر کشیدن رنگ روغن دقیق، می توانید خوب فایل دیجیتال خریداری کنید. رمزهای حرکت منحصر به شخص اجتناب کرده اند حقوق انحصاری تصرف به عبارت تولید دیگری، آنها اغلب هستند در در هر زمان که ساده خوب مالک داشته باشند. داده های منحصر به شخص NFT تأیید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوئیچ تصرف بین صاحبان خانه را تسهیل می تدریجی. مالک هر دو سازنده گذرواژه یکتا نیز می‌تواند دانش خاصی را در NFT ذخیره تدریجی، شناخته شده به عنوان مثال، هنرمندان می‌توانند امضای شخصی را در فراداده رمز حرکت منحصربفرد قرار دهند.

کاربرد NFT چیست؟

فناوری بلاک چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمز حرکت منحصر به شخص فرصتی بی همتا برای هنرمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازندگان محتوا درآمد حاصل اجتناب کرده اند کالاهای شخصی را تامین می تدریجی. شناخته شده به عنوان مثال، هنرمندان برای کسب درآمد به گالری ها هر دو فروش عمومی ها متکی نیستند. اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری، آنها اغلب هستند کار شخصی را مستقیماً در قالب NFT به خریدار بفروشند. این به هنرمندان اجازه می دهد به همان اندازه درآمد بیشتری کسب کنند. آنها علاوه بر این می توانند حق امتیاز را در NFT ها این سیستم ریزی کنند، به منظور که هر بار کدام ممکن است مالک منحصر به شخص صاحب جدیدی پیدا می تدریجی، درصدی اجتناب کرده اند کالا به باهوش بی نظیر می رسد. این عملکرد برای هنرمندان فوق العاده {مفید است} از معمولا پس اجتناب کرده اند کالا اولین تلاش های هنری شخصی درآمد عکس ندارند.


اصولاً بیاموزید:

حمله سایبری به یکی اجتناب کرده اند بهترین موقعیت یابی های کالا رمزارز / خانه شکنی ۳۴ میلیون دلاری پول خارجی دیجیتال


در واقع، هنرمندان تنها کسانی نیستند کدام ممکن است می توانند همراه خود NFT درآمد کسب کنند، برندهایی شبیه تولیدکننده دستمال حمام Charmin نیز رمزهای حرکت منحصر به شخص خاص تحمیل کرده، آنها را به فروش عمومی گذاشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید درآمد حاصل اجتناب کرده اند آن را به خیریه ها اهدا کرده اند.

چگونه خوب رمز حرکت منحصر به شخص خریداری می کنید؟

اگر برنامه ریزی می کنید تجهیزات NFT شخصی را بسازید، ابتدا به بعضی مورد اساسی خواستن دارید. اولین قدم کسب یکی است جیب ها دیجیتال این ارائه می دهیم امکان می دهد رمزهای حرکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمزهای پول خارجی منحصر به شخص شخصی را ذخیره کنید. علاوه بر این باید خوب توکن پول نقد بخرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوع توکن پول نقد ای کدام ممکن است می کسب بسته ارزی است کدام ممکن است حاضر دهنده NFT می پذیرد. رمز پول خارجی را می توان همراه خود استفاده اجتناب کرده اند مقوا های بانکی اجتناب کرده اند پلتفرم های اصلی خریداری کرد.

انتهای پیام/۴۰۲۱