NFL همه محدودیت های COVID را حذف می کند


تصویر خبر: NFL تمام محدودیت های COVID را حذف می کند

جمعه، ۴ مارس ۲۰۲۲ (HelthDay News)

پروتکل‌های کووید لیگ ملی فوتبال بر اساس توافقی که بین لیگ و اتحادیه بازیکنان آن منعقد شده است، فورا لغو خواهد شد.

این توافقنامه NFL را به یکی از اولین لیگ های ورزشی بزرگ تبدیل می کند که چنین اقداماتی را انجام می دهد. اخبار سی بی اس گزارش شده است.

این تصمیم براساس یادداشتی که برای همه تیم ها و کارکنان NFL ارسال شده و به دست آمده، بر اساس “روندهای تشویق کننده در مورد شیوع و شدت COVID-19، دستورالعمل های در حال تحول CDC، تغییرات در قوانین ایالتی و مشاوره کارشناسان مربوطه ما” است. توسط اخبار سی بی اس.

NFL گفت که دیگر آزمایش، استفاده از ماسک، علائم COVID-19، ایزوله و محدودیت ظرفیت اتاق را اجباری نخواهد کرد.

بازیکنانی که تست آنها مثبت است همچنان باید به تیم های خود اطلاع دهند، اما فقط باید برای پنج روز توصیه شده توسط CDC ایزوله شوند. تیم ها همچنان باید فضایی را در امکانات خود حفظ کنند که در صورت گزارش علائم و نیاز به آزمایش کووید-۱۹، بازیکنان بتوانند به آنجا بروند. اخبار سی بی اس گزارش شده است.

لغو پروتکل های COVID-19 توسط NFL در حالی صورت می گیرد که موارد ابتلا به کووید و بستری شدن در بیمارستان همچنان رو به کاهش است.

اما در یادداشت NFL آمده است: «در صورتی که دلیلی برای اعمال مجدد جنبه‌های پروتکل‌ها یا اتخاذ تدابیر دیگر وجود داشته باشد، ما از نزدیک با باشگاه‌ها، NFLPA و کارشناسان مربوطه خود، و مقامات بهداشت عمومی محلی، ایالتی و فدرال همکاری خواهیم کرد. از سلامت NFL محافظت کنید.”

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماسک زدن، به مراکز کنترل بیماری ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: اخبار سی بی اس

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/