رفتن به نوشته‌ها

EMS چیست؟ همه چیز درباره ems از شایعات تا واقعیت


نقص EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن یا افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از معایب دستگاه های EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچکی از ماهیچه ها خارج شده و وارد گردش خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، ضربان قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS فرا گرفتند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجایی که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش مناسب نمی تواند برای کاربران مشکل ساز شود.

عدم ارزیابی صحیح حداکثر شوک الکتریکی مورد استفاده می تواند منجر به آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که دچار اختلالات عضلانی نشده اید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS ، انقباضات شدید و پی در پی عضلات رخ می دهد که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه بدن عالی این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به اثر گرمایش روش Slim Fit ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه و ماهیچه است. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که همه دستگاه های تناسب اندام می توانند به بافت های پوست و چربی دسترسی داشته باشند ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر رسیدن به بافت و چربی پوست ، بر ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین دسترسی کامل به ماهیچه ها دارند اما نمی توانند به پوست یا چربی برسند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و بنابراین وزن خود را کاهش می دهد که در پایان دوره درمان منجر به شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

در Slim Fit علاوه بر تاثیر روی ماهیچه ها ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان ظاهر نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت دفع می کنند که منجر به رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود ، به همین دلیل است که شما احساس خستگی. بعد از مدتی در باشگاه ورزش کرد.

هنگام کار با EMS ، گرفتگی عضلات ترشح اسید لاکتیک را افزایش می دهد که منجر به خستگی می شود. این دستگاه ها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و مازاد آن منجر به تخریب ماهیچه می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از دستگاه های EMS آسیب ماهیچه ها را خواهیم دید.

اما در نحوه کار با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا به این ترتیب این اثر باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، در روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد ، بلکه بدن با سفت شدن پوست نیز هستیم. بدون افتادگی عضلات خواهیم دید. علاوه بر این ، لاغری یک روش م forثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *