CDC می تواند در اوایل هفته آینده دستورات ماسک داخلی را کاهش دهد


تصویر خبر: CDC می تواند تا اوایل هفته آینده دستورات ماسک داخل ساختمان را کاهش دهد

چهارشنبه، فوریه ۱۶، ۲۰۲۲ (HealthDay News)

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده می‌تواند تا اوایل هفته آینده دستورالعمل‌های مربوط به پوشاندن داخل ساختمان را کاهش دهد.

دو نفر از افراد آشنا به این وضعیت گفتند که آژانس در حال بررسی معیار جدیدی برای اینکه آیا ماسک نیاز است یا خیر، بر اساس سطح بیماری شدید و بستری شدن در بیمارستان در یک جامعه معین است. اخبار NBC.

منابعی که نخواستند نامشان فاش شود، افزودند که کاخ سفید مشتاق این بوده است که CDC در مورد توصیه ماسک داخلی خود به‌روزرسانی ارائه کند، اگرچه به نظر نمی‌رسد این آژانس را تحت فشار قرار دهد.

نه کاخ سفید و نه CDC به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند، اخبار NBC گفت.

زمان برای تسهیل راهنمایی ماسک درست به نظر می رسد: موارد جدید نوع Omicron در هر ایالت به جز مین کاهش یافته است، در حالی که بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور در حال کاهش است. اخبار NBC آمار نشان می دهد.

در پاسخ، نیویورک و تعدادی از ایالت‌های دیگر به رهبری فرمانداران دموکرات طی چند هفته گذشته دستورات ماسک خود را برای مشاغل خصوصی لغو کرده‌اند و کالیفرنیا در روز چهارشنبه به ماسک‌های داخل ساختمان برای افراد واکسینه شده پایان می‌دهد. چندین شرکت بزرگ از جمله والمارت و آمازون نیز قوانین ماسک را برای کارمندان واکسینه شده کاهش داده اند.

دکتر. آنتونی فائوچی روز سه شنبه گفت که CDC به اصلاح توصیه های خود با کاهش تعداد موارد ادامه خواهد داد.

فائوچی گفت که اعمال تغییرات در قوانین ماسک خود “کاملا قابل درک است”. MSNBC. “در سطح محلی، احساس نیاز شدید برای بازگشت به حالت عادی وجود دارد.”

در حال حاضر، آژانس ماسک جهانی داخلی را در مناطقی با انتقال قابل توجه یا بالا توصیه می کند که با تعداد موارد در ۱۰۰۰۰۰ و میزان مثبت بودن تست تعیین می شود. بر اساس داده های CDC، اکثریت قریب به اتفاق شهرستان ها در ایالات متحده تحت این معیارها قرار دارند.

والنسکی قبلاً گفته بود که سیاست‌های ماسک باید در سطح محلی بر اساس عواملی مانند نرخ واکسیناسیون و بستری شدن در بیمارستان اتخاذ شود. با این حال، برخی از ایالت ها و جوامع محلی استراتژی های خود را تغییر می دهند زیرا واکسن های بیشتر و درمان های جدید در دسترس هستند و کشور به سمت یک “عادی جدید” حرکت می کند.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماسک به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: اخبار NBC

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/