۹ محور اصلی کنفرانس «پژوهش های نوین در انرژی هسته ای» کدامند؟ – خبر خوب اساسی


داریوش مستی در حاشیه دومین همایش ملی تحقیقات نوین در نیروگاه های هسته ای در گفت و گو با خبرنگار گروه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: این همایش قرار است در ۹ محور نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شود.

وی با اعلام اینکه این همایش دو روز به طول خواهد انجامید، افزود: دومین همایش ملی پژوهش های نوین در نیروگاه هسته ای در ۲۳ و ۲۴ آبان ۱۴۰۱ به میزبانی نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می شود.

دبیر اجرایی دومین همایش ملی تحقیقات جدید نیروگاه های هسته ای، حفاظت هسته ای، حفاظت در برابر تشعشعات، محیط زیست، فناوری های تولید انرژی هسته ای (روشنایی، شیمی، مکانیک، کنترل و تجهیزات، توربین ها و …)، مواد و نفت هسته ای، تجزیه و تحلیل وی در این همایش از محورهای اصلی حوادث نیروگاه های هسته ای، منابع انسانی، نیروگاه ها و سیستم های جدید برق نام برد.

مستی با دعوت از دانشجویان رشته های مهندسی، مهندسی هسته ای و علوم انسانی مرتبط با موضوعات کنفرانس به ویژه رشته های برق، عمران، محیط زیست، روانشناسی، تجهیزات مانیتورینگ چشم و مکان یابی و مدیریت شفاف، خاطرنشان کرد: برای امنیت فقط دلایل شرکت کنندگان در این کنفرانس اجازه حضور در نیروگاه را دارند و برای ارائه مقاله از این منطقه صنعتی خاص بازدید خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: آدرس سایت همایش ملی تحقیقات نوین نیروگاه های هسته ای https://ncnpp.ir/ می باشد و امکان ارسال مقالات از همین سایت و همچنین اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه و شکل وجود دارد. مقالات، ثبت نام و پرداخت هزینه ها و درخواست مسکن.

دبیر اجرایی دومین همایش ملی پژوهش های نوین در نیروگاه های هسته ای گفت: ریاست این همایش را رضا بنازاده رئیس نیروگاه های اتمی و دبیر علمی همایش را سروش حیدری سنگستانی رئیس سازمان آزاد اسلامی برعهده داشتند. دانشگاه در استان فارس بوشهر، معاونت بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سیویلیکا، انجمن بسیج مهندسی صنایع و معدن زمین استان بوشهر حامی این همایش می باشد.

مستی با تایید اینکه دومین همایش ملی تحقیقات نوین در نیروگاه های هسته ای دارای تاییدیه و تایید ISC است، تصریح کرد: داوران این همایش از اساتید صاحب نام استانی و کشوری در حوزه مرتبط با موضوع کنفرانس هستند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/