رفتن به نوشته‌ها

6 مکمل کلیدی ضد التهابی | گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید مکمل به آیدی زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

مکمل شماره یک برای کاهش التهاب روغن ماهی است (که به اسیدهای چرب ضروری امگا 3 نیز معروف است) که به کاهش سطوح التهاب کمک می کند. “ضروری” به این معنی است که شما باید آنها را از غذا یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. خوردن ماهی و غذاهای دریایی با کیفیت خوب و منبع تغذیه ایده خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مقابله با التهاب دشوار است ، بنابراین مصرف روغن ماهی با کیفیت بالا (یا روغن جلبک برای گیاهخواران) راهی است.


زردچوبه / کورکومین


زردچوبه به دلیل خواص ضد التهابی قوی در چند سال گذشته به یکی از اجزای محبوب محصولات تبدیل شده است. این قطعاً نوع جدیدی از ادویه نیست زیرا بیش از 4000 سال است که استفاده می شود و به فرهنگ هندی در اصل بر می گردد. اما به تازگی ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه زردچوبه را به دلیل خواص ضد التهابی قوی مورد توجه قرار داده اند ، به همین دلیل است که می توانید آن را تقریباً در هر شکل-از جمله مکمل های زردچوبه-پیدا کنید.

فلفل سیاه کورکومین (ماده ای در زردچوبه) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه غذا می پزید ، حتما فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه اضافه کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که مزایای زیادی برای سلامتی ، از جمله توانایی کمک به کاهش التهاب ، ارائه می دهد.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید تا سطح التهاب شما را با آزمایشات آزمایشگاهی بررسی کند. آنها به احتمال زیاد یک آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) انجام می دهند زیرا این یکی از اصلی ترین روش ها برای بررسی سطح التهاب در بدن شما است.

ALA در کاهش نشانگرهای التهابی کلیدی در خون مانند سطح CRP موثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید طبیعی است که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات وجود دارد و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که در درمان عفونت کروناویروس شبیه SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افرادی که از آلرژی یا سینوزیت مزمن رنج می برند مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذا و بله در شراب قرمز یافت می شود. نشان داده شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است و ممکن است به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است در سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد.

N- استیل سیستئین

N-acetyl cysteine ​​سالهاست که توسط FDA تأیید شده است و شناخته شده است که سطح آنتی اکسیدان گلوتاتیون را برای حفظ سلامتی افزایش می دهد. اخیراً نشان داده شده است که می تواند با سرکوب طوفان سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T ، پیامدهای COVID-19 را بهبود بخشد ، بنابراین التهاب و آسیب بافت را کاهش می دهد.

لطفاً به خاطر داشته باشید که ایده خوبی است که با یک پزشک واجد شرایط مراقبت های بهداشتی کار کنید که می تواند شما را در اجرای رژیم غذایی خاص و تغییر شیوه زندگی و مکمل هایی که با نیازهای بدن شما مطابقت دارد ، راهنمایی کند.

** برای خرید مکمل های حرفه ای و 15 درصد صرفه جویی ، از درمانگاه آنلاین دیدن کنید …

روی “پروتکل ها” کلیک کنید برای مشاهده لیست موارد دلخواه مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

منابع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *