۵ راه برای نجات اتومبیل خود از گرمای خورشید در اینجا از صندلی و فرمان کودک خود محافظت کنید – خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از همشهری آنلاین به نقل از EHaw، گرمای تابستان خودروها را داغ می کند. حتی اگر ماشین شما دارای کولر باشد، ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا بعد از طلوع آفتاب در یک روز گرم خنک شود. بنابراین اگر گاراژ یا پارکینگ سرپوشیده ندارید، یا اگر می خواهید راهی برای خنک کردن ماشین خود در حین پارک پیدا کنید، ایده خوبی است که برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد از وسایل ضروری کمک بگیرید. چندین نوع محصول وجود دارد که می توانید برای خنک کردن ماشین خود در تابستان امسال خریداری کنید:

سایه شیشه ای: این سایبان باعث می‌شود که وقتی بیرون گرم است، داخل خودرو نسبتاً خنک بماند و از داخل خودرو در برابر اثرات مضر اشعه‌های فرابنفش محافظت می‌کند. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید می تواند باعث ترک خوردگی داشبورد پلاستیکی و تغییر رنگ فضای داخلی شود.

کرکره آنها به عنوان سایه کار می کنند، به جز اینکه به پنجره متصل هستند و می توان آنها را در حین رانندگی تنظیم کرد تا از تابش نور خورشید در پشت ماشین جلوگیری شود، به خصوص اگر کودک در صندلی ماشین شخصی نشسته باشد.

اگر ماشین خود را در آفتاب پارک می کنید، صندلی کودک را بپوشانید

روکش صندلی: این روکش از تغییر رنگ پارچه صندلی خودرو و همچنین گرمای بیش از حد کمربند ایمنی جلوگیری می کند. اگر ماشین شما صندلی ثابت دارد، حتما آن را با این روکش بپوشانید تا با صندلی داغ کودکتان را آزار ندهد.

چتر ماشین: اگر گاراژ ندارید، انتخاب خوبی است، این چترها اتوماتیک و بدون موبایل هستند و نصب آسان آنها را به وسیله ای کاربردی تبدیل می کند که می تواند دمای ماشین شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

5 راه برای نجات خودرو از گرمای خورشید به این ترتیب از صندلی و فرمان کودک خود محافظت کنید.
مثلا با چتر ماشین

روکش فرمان: اگر تا به حال مجبور شده باشید پشت فرمان ماشینی که در یک روز بسیار گرم پارک کرده اید بنشینید، قبول خواهید کرد که هیچ چیز بدتر از یک فرمان داغ نیست که نتوانید آن را تحمل کنید! روکش فرمان خنک ترین چیز است که در گرمای تابستان دستان خود را نسوزانید.

5 راه برای نجات خودرو از گرمای خورشید به این ترتیب از صندلی و فرمان کودک خود محافظت کنید.
روکش فرمان مقاوم در برابر حرارت از شکستن فرمان و سوختن دستان شما جلوگیری می کند.

بسیاری از چیزهایی که می توانید برای محافظت از ماشین خود در برابر گرمای بیش از حد در تابستان خریداری کنید، گران هستند. برخی افراد نیز از گزینه های خلاقانه ای مانند پارچه های نخی برای ایجاد سایه های لازم برای خودروهای خود استفاده می کنند، اما باید در نظر داشته باشید که رنگ و بافت پارچه ها به مرور زمان بر اثر گرما و اشعه ماوراء بنفش از بین می رود.

هشدار: حتی اگر ماشین خود را پارک می کنید، نباید کودکان یا حیوانات خانگی را در ماشین رها کنید، حتی اگر شیشه ها کمی باز باشند.