رفتن به نوشته‌ها

5 دلیل که جوانان محلی ما باید میوه گیر باشند – رینا داون لوتزبهار و تابستان 2020 ترس ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، تغییر جهان و تغییراتی را که قبلاً ندیده بودیم به ارمغان آورد.

طبیعت آورده …

باران زیاد

کمتر از خورشید

آه – و كمتر كمك به كارگران خارجي (كشاورزان ما براي جمع آوري و كمك كشورهاي ديگر براي ورود به كانادا) در فصل چيدن به دليل محدوديت هاي سفر Covid -19.

من با چیدن میوه غریبه نیستم ، به عنوان یک حرفه ای در یک کلینیک خصوصی ، من هنوز دوست دارم کثیف ، متوسط ​​، با دستمزد ارزان و گاه به گاه …

تابستان امسال یک پروژه سرگرم کننده نبود. حیاتی بود.

و از آنجا که آنجا بودم ، به این فکر کردم که چند نفر دیگر می توانند از این مزایا بهره مند شوند ، در حالی که به کشاورزان ما نیز کمک می کنند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که من فکر می کنم جوانان محلی ما باید در زمینه ها حضور داشته باشند ، خواه برنامه تجربه کار از طریق مدارس باشد ، یا درخواست اجباری والدین. چیدن میوه باید حق عبور برای جوانانی باشد که قبلاً در دره ما زندگی می کنند ، خواه بخواهند کارآفرین شوند یا به نیروی کار بپیوندند.

شماره 1: “این شخصیت را می آموزد.”

ضرب المثل قدیمی درست به نظر می رسد. مجبور شوید زود بیدار شوید ، به یک زمین یا باغ مرطوب گزارش دهید ، دستورالعمل بگیرید (یا خیلی کم ، و خودتان باید مشکلات را حل کنید) و به محل کار خود مجبور شوید از منطقه راحتی خود خارج شوید. یک مهارت بسیار ضروری در زندگی – چه در آینده شما کارآفرین باشید و چه در یک تیم کار کنید. این یک درس عالی برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند. اصل ساده است. در سایه تلفن خود بنشینید و انتخاب نکنید – بدون پول. شانه ها و انگشتان خود را انتخاب کرده و آنها را برای یک روز دراز کنید تا با توجه به حرکات جدیدی که ساعت ها پشت سر هم انجام می دهید ، گرم شوند. اگر چیزی وجود دارد که من می دانم والدین برای فرزندان خود می خواهند ، این است که ارزش یک دلار را به آنها بیاموزند.

شماره 2 “این شما را برای دنیای واقعی آماده می کند.”

این دنیای واقعی است که وقتی از دبیرستان خارج می شوید به دنیای بد بزرگ سیلی می زندبه میدونم میدونم. مانند چیزی است که او ممکن است با توهین به شما بگوید. اما واقعاً. هیچ چیز مانند یک کار سخت عرق کرده (که قبل از 5 صبح شروع می شود) به شما آموزش می دهد که کار سخت چگونه به نظر می رسد. همچنین می تواند به سرعت به شما بیاموزد که وقتی پیر می شوید نمی خواهید چه کار کنید. در هر صورت ، شما برنده می شوید. موسیقی یا کتاب الکترونیکی را روشن کنید ، برنزه شوید و برای ورزش درآمد کسب کنید. همه مشاغل اینگونه نخواهند بود.

شماره 3 “کشاورزان جرقه”

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *