رفتن به نوشته‌ها

5 برنامه ای که یادگیری درباره شراب را سرگرم کننده می کند


می پرسید من چه می کردم؟

این شگفت انگیز است. بسیاری و بسیاری از این.

شراب با یک طرف بچه ها ، مستقیماً بالا می آید!

و بله ، حتی اگر همه گیری در حال حاضر شرایط را برای همه ما دشوار کرده است ، و جوک های شراب به عنوان راهی برای دور زدن آن در همه جا وجود دارد ، این روزها با دقت و تامل از شراب استفاده می کنم.

چون این تکلیف جدید من است!

این درست است؛ من برنده سطح 1 WSET در Wines از طریق American Wine School هستم و واقعاً از آن لذت می برم. همه کلاسها (و حتی امتحان) به طور پیش فرض انجام می شود و با وجود اینکه فقط چند کلاس هستم ، اما قبلاً چیزهای زیادی آموخته ام. مثل من فکر من یک قابلمه نسبتاً خوب در مورد شراب می دانستم ، اما قطعاً چشم باز بود (و کام را باز می کرد).

من با دوست شرابی ام ، لیزا ، کلاس آنلاین دارم ، و ما باید در خارج از خانه (البته از نظر اجتماعی) دور هم جمع شویم ، و این بسیار لذت بخش بود که عشقم به شراب را با کسی به اشتراک بگذارم. ما همچنین توانستیم هزینه بطری هایی را که در کلاس مزه می کنیم تقسیم کنیم ، بنابراین این یک امتیاز است!

در حالی که مطالب دوره آموزشی خود را مرور می کردیم ، من و لیزا چند برنامه شراب پیدا کردیم که یادگیری در خارج از کلاس را واقعا تعاملی و سرگرم کننده می کرد – خواه یک ساعت برای مطالعه داشته باشید یا فقط 8 دقیقه که مک و پنیر شما به جوش می آید. این برنامه های شراب یک افزودنی عالی برای دوره بود – و یک چیز سرگرم کننده برای تمرکز بر روی آن. آیا این توانایی را دارید که در مورد چیزی که من دوست دارم در حالی که ما زمان زیادی را در خانه می گذرانیم اطلاعات کسب کنید؟ اوه ، این برای من در دوران همه گیری بسیار مثبت بود.

اگر شما هم عاشق شراب هستید و علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آن هستید ، من این 5 برنامه شراب را به شدت توصیه می کنم!

1. برنامه شراب واقعی

با برنامه های سرگرم کننده و دوره های هدایت شده ، این برنامه یک راه سرگرم کننده و تعاملی برای ایجاد دانش شما در مورد شراب است. اگر در حال مطالعه برای WSET ، CMS یا FWS هستید ، آنها سوالات عملی رایگان و آزمایش نقشه دارند ، و همچنین یک دوره رایگان مبانی شراب وجود دارد که برای هر عاشق شرابی که سفر آموزشی خود را آغاز می کند عالی است. در واقع ، من این برنامه شراب را آنقدر دوست دارم که ماهیانه 7.99 دلار هزینه کردم تا دوره های عمیق تری را در مورد همه چیز از جفت شدن غذا ، مزه کردن ، شراب سازی و نام های شراب (این احتمالاً مورد علاقه من بود) گرفته تا شیرجه های عمیق تر شرکت کنم. مناطق معروف شراب مانند شامپاین و بوژول.

2. دکانتر شراب خود را بدانید

از بین همه برنامه های شراب ، Decanter’s Know Your Wine یکی از لیزا است و من بیشتر او را دوست داشتم (و رایگان است!). که آن مطمئن این یک چالش است ، اما دارای یک قالب سریع تست مانند با سوالات زیادی است که بررسی آنها دشوار است. حتی در طول روز با شما تماس می گیرد تا بازی را به شما یادآوری کند. هنگامی که سوالات را به درستی دریافت می کنید ، سطوح مختلف را طی می کنید و به رتبه های مختلفی می رسید ، مانند شراب مبتدی ، مبتدی ، متعصب ، متخصص و – بهترین – متخصص شراب. فقط به من وقت بده!

3. WSET Wine Game

این برنامه شراب بدیهی است توجه من را به خود جلب کرد زیرا توسط افرادی که پشت کل برنامه WSET هستند ایجاد شده است ، اما همچنین یک بازی سرگرم کننده است. مانند Decanter’s Know Your Wine ، سخت است ، اما ، ما این کار را برای او انجام می دهیم فرا گرفتن، درست؟ درست! همچنین به صورت رایگان ، این برنامه شراب عمیقاً وارد جغرافیا می شود و قبلاً روی نقشه مشخص کرده اید که بطری های مختلفی که نشان داده اید از کجا آمده اند – و محدودیت زمانی وجود دارد. در سطح اول ، شما کشور را تعریف کردید ، و در سطح دوم منطقه کشور را مشخص کردید. من هنوز از سطح دو گذشته ام ، اما روی آن کار می کنم!

همچنین قابل ذکر است (ببخشید که در حال آموختن کلمات بعدی هستید) ، اگر از WSET-2 یا بالاتر استفاده می کنید ، یک برنامه رایگان دیگر از WSET وجود دارد که به شما در یادداشت های چشایی شما کمک می کند. این شخص با نکاتی که در طول راه ارائه می دهد ، شما را در طریقه منظم برای مزه کردن راهنمایی می کند. از آنجا که من بیشتر و بیشتر مزه می کنم و به مصرف WSET-2 فکر می کنم ، قطعاً قصد دارم در ماه های آینده بیشتر و بیشتر از آن استفاده کنم.

4. SWE Wine & Spirits Trivia Quiz

این برنامه رایگان که توسط انجمن مربیان شراب ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد دانش خود را در زمینه های مختلف ، از جمله کشورها ، مناطق ، انگور ، شراب و حتی شراب دسر آزمایش کنید. حتی ساده ترین سطح نیز چالش برانگیز است ، اما ، می دانید ، این تمرین کاملاً عالی است – و برنامه یادگیری را در طول مسیر سرگرم کننده و آسان می کند.

5. زندگی کنید

Vivino که به عنوان یک شراب یاب و نرخ رایگان شناخته می شود ، سرگرم کننده است (بیایید ببینید من اینجا چه می نوشم) ، اما آیا می دانستید که آنها محتوای آموزشی نیز دارند؟ این دوره های دوستانه مبتدیان که ماجراهای شراب نامیده می شود ، طعم بهتر شراب را یاد می گیرد ، تفاوت شراب های دنیای قدیم و دنیای جدید را یاد می گیرد و به مقایسه شامپاین و پروسکو می پردازد. این عالی است که سفر آموزشی شراب خود را شروع کنید.

آیا در این روزهای سخت نیز چیز جدیدی آموخته اید یا دوره ای گذرانده اید؟ اگر شراب نیز به شما علاقه دارد ، حتماً این برنامه های شراب را بررسی کنید و در نظرات زیر به من بگویید کدام را دوست دارید. و همیشه ، برای آن وقت بگذارید. ژنمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *