۴۰ دانش آموز دختر و پسر شهرکردی تجلیل شدند/جزئیات اجرای «طرح حمیم» – پایگاه خبری اخبار خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب، به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی شلمزاری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های چهارمحال و بختیاری مراسم اختتامیه طرح همفکری دانشجویی را که از ۴۰ دانشجوی دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل شد. شهرکرد آمد و گفت: یک طلبه باید در توسعه اهداف نظام اسلامی در تراز انقلاب مشارکت فعال داشته باشد.

وی بیان کرد: در راستای پیشرفت اهداف و محورهای مرحله دوم انقلاب اسلامی طرح حمیم با حضور ۲۰۰ نفر از دانشجویان زن و مرد فرهنگی، قومیتی به مدت یک هفته در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار شد. و فعال سیاسی است. از دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: دانشجویان این دوره به عنوان رابط بین خود آموزش های لازم را دیده اند و از طریق توانمندسازی می توانند فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را در خدمت دانشگاه آغاز کنند. به ویژه دانشجویان جدیدالورود از مهر اول

رئیس گروه نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و دبیر اجرایی طرح حمیم گفت: هر پروژه در هر زمینه ای هدفی دارد، طرح حمیم دارای هدف بلندمدت و چشم انداز بلندمدت با حضور پویا است. سیاست های فرهنگی، اجتماعی و دانشگاه و اساتید مجرب در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد اجرا شد.

حجت الاسلام رضا قاسمی نژاد گفت: پس از اتمام دوره توانمندسازی در زمینه های مختلف آموزشی، مهارتی، ذهنی و فرهنگی، وظیفه همه طلاب است که برنامه های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی حوزه را انجام و نظارت کنند. دانشگاه و مطالبات در دانشگاه.

وی افزود: دانشجویان پس از این دوره باید به عنوان فرماندهان دانشگاه شرکت کنند و در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی موثر باشند.

در پایان این مراسم دانش آموزان گروه راد برندگان مسابقه بوم های فرهنگی، گروه دیگر جشن تولد شایسته ترین گروه خواهر، گروه مدافع سلامت گروه شایسته ترین برادر، تیم برتر خواهند بود. در مسابقات فوتسال از دانش آموز برتر این رشته، برنده مسابقات جشنواره غدیر و دانش آموز سادات با حضور کسب امتیاز- از مسئولین گروه رهبری دانشگاه چهارمحال و بختیاری قدردانی می شود.

40 دانش آموز دختر و پسر شهرکردی تجلیل شدند/ جزئیات درخواست

انتهای پیام/۴۰۶۲/