۲۰۶ چقدر است؟ | قیمت جدیدترین پژو و پراید و تیبا و دنا


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودروهای خانگی صفر روز دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بر اساس آمار و قیمت روز در سایت دیوار تغییر کرد.

پراید ۱۱۱ ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می رسد. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۷۵ میلیون تومان عرضه می شود.

دنا پلاس ۱۴۰۱ مدل اتوماتیک نسبت به روز گذشته دو میلیون تومان رشد داشته است. این خودرو هم اکنون با قیمت ۵۱۲ میلیون تومان در بازار دیده می شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز به ۴۰۵ میلیون تومان رسید و تا ۲ میلیون تومان رشد کرد.

قیمت خودروهای محبوب

تیبا هاچ بک پلاس هم اکنون با نرخ ۲۱۲ میلیون تومان به فروش می رسد.

پژو ۲۰۶ دو مدل ۱۴۰۱ به ۳۰۳ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ تیپ پنج نیز با کاهش سه میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به ۳۵۲ میلیون تومان در بازار ملی رسید.

پژو پارس اتوماتیک روی قله ۴۴۲ میلیون تومانی ایستاد. خودروهای تارا اتوماتیک هم اکنون با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

قیمت خودرو در روزهای آینده

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران گفت: قیمت خودرو در دو هفته اخیر تغییر چندانی نداشته است. اگرچه نوسانات قیمت مشاهده شد، اما نوسانات قیمتی وجود داشت. البته برخی خودروها به دلیل کمبود عرضه دچار نوسانات قیمتی شده اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران توضیح داد: عرضه خودرو در بازار جوابگوی تقاضا نیست. برای کاهش فاصله بین بازار و صنعت باید عرضه خودرو در بازار افزایش یابد.

وی گفت: بدیهی است دلیل بی اعتمادی ها، عقب نشینی ها و مذاکرات معدودی که در بازار در حال انجام است، جلوگیری از حل مشکل واردات خودرو از سوی خریداران و تاثیر آن بر بازار است.

206 چقدر است؟  |  قیمت جدیدترین پژو و پراید و تیبا و دنا