رفتن به نوشته‌ها

20/20: سالی که من در بحبوحه هرج و مرج جهانی بچه دار شدم و سرطان گرفتم – Madeline Nutrition


سال گذشته ، من در مراحل اولیه قرنطینه همه گیر خارج از بیمارستان زایمان کردم. پسر دومم هایدن در 12 مه 2020 متولد شد ، او 8 پوند وزن داشت و با نیمه پایینی بدنم رفتار خوبی نداشت. آه کشیدن اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که دوران نقاهت پس از زایمان است نه خطی

وقتی سه ماه بعد از زایمان بودم ، بیوپسی روی تخت ناخن اشاره دست راست (غالب) انجام شد. از سال 2017 ، من یک خط باریک و تیره به نام ملانیسم دارم که از پایین بستر ناخن (جایی که کوتیکول وجود دارد) می گذرد و تا بالای ناخن من ادامه می یابد. این می تواند نشانه سرطان پوست در ماتریکس ناخن باشد. او هر شش ماه تحت نظر متخصص پوست بود و متوجه شدیم که او به تدریج تیره تر و ضخیم تر می شود و نیاز به بیوپسی دارد.

بیوپسی ماتریس ناخن نیاز به یک سوراخ در پایین بستر ناخن دارد. هفته ها قبل از این روش اولیه کابوس می دیدم. من همچنین مشتاقانه منتظر نبودم که استفاده از دست غالب خود را از دست بدهم ، هنگامی که در اوایل زایمان در حال حرکت با یک نوزاد برای نگهداری و مراقبت بودم.

نتایج به سرعت برمی گردد و سرطان پوست نشان می دهد در سایت یا مرحله 0. این بدان معناست که خوشبختانه هنوز در جای خود است ، اما در واقع سرطان بوده است ، بنابراین باید بلافاصله با جراحی برداشته شود. توصیه اصلی قطع مفصل DIP و بالاتر بود. اولین مشورت جراحم را با گریه ترک کردم.

من برای مراقبت از جراح دست متخصص محلی ام که برای انجام تحقیقات بیشتر ، ملاقات با همکاران در زمینه خود و انتخاب گزینه های دیگر برای من همیشه سپاسگزارم. ما روی یک روش جراحی 2 تصمیم گرفتیم ، که در آن ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با حاشیه ای به اندازه کافی بریده می شوند که هر سلول ملانوم را از بین می برد. این باعث می شود در بالای انگشت من فاصله ایجاد شود. بنابراین ، جراحی شماره 3 سه هفته بعد با استفاده از پیوند پوست از مچ داخلی من برای پوشاندن بالای انگشت انجام می شود. این یک روند طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع واقعی نگه می دارم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *