رفتن به نوشته‌ها

15 فایده مهم برای مو ، چرا باید از آن استفاده کنید؟


شما همه چیز را که باید در مورد شانه های چوبی بدانید یاد خواهید گرفت:

 • شانه های چوبی یکی از ساده ترین تغییرات برای مزایای مو است
 • شانه های چوبی: مویی را انتخاب کنید که مناسب نوع موهای شما باشد
 • 15 مزایای مهم مو چرا باید امروز تغییر دهید!
 • مراقبت روزانه با شانه چوبی.
 • مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی
 • چربی انباشته شده روی ابزارهای چوبی مو را بردارید

شانه های چوبی بخش مهمی از روال مراقبت از مو شما هستند ، و در این مقاله ، من 15 فایده مهم مو را برای شما توضیح می دهم که چرا باید از شانه یا برس چوبی استفاده کنید. مو بخش مهمی از روال زیبایی ما است. چه مرد باشید و چه زن ، احتمالاً سعی می کنید از موهای خود مراقبت کنید تا به بهترین شکل ممکن ظاهر شود.

شانه چوبی برای سلامت مو مفید است

اگرچه همه ما آرزوی داشتن موهای سالم و زیبا را داریم ، اما بیشتر ما بیش از آنکه ضرر داشته باشیم ، به ضرر خود می پردازیم و محصولات زیادی را پر از مواد شیمیایی می کنیم. ما معمولاً فکر می کنیم وقتی واقعاً آسیب بیشتری وارد کند ، کمک خواهد کرد.

ترمیم طبیعی موهای خود را از کجا شروع می کنید؟ استفاده از شانه یا برس چوبی یکی از ساده ترین تغییراتی است که می توانید برای مو ایجاد کنید.

شانه های چوبی: 15 مزایای مهم مو که باید امروز عوض کنید!

 1. شانه های چوبی نسبت به مواد مصنوعی روی پوست سر ملایم است. شانه های پلاستیکی یا فلزی (خدای نکرده) سخت هستند و می توانند پوست سر را خراشیده و کبود کنند.
 2. روغن های چرب باید از پوست سر به نوک موهای شما برسد. شانه های چوبی در پخش روغن های طبیعی در موهای شما مثرتر هستند.
 3. وقتی بچه بودیم ، اغلب از بازی کردن با الکتریسیته ساکن موهایمان لذت می بردیم. با این حال ، حقیقت این است که الکتریسیته ساکن می تواند باعث آسیب شود. برس های مو و شانه های چوبی الکتریسیته را هدایت نمی کنند ، بنابراین موهای شما را در برابر الکتریسیته ساکن و آسیب محافظت می کند.
 4. هر چه زمان بیشتری برای ماساژ و تغذیه پوست سر خود صرف کنید ، حساسیت بیشتری نسبت به آنچه که مناسب به نظر می رسد ، خواهید داشت. شانه های چوبی نسبت به شانه های پلاستیکی احساس بهتری دارند و روی پوست سر شما ملایم تر هستند. برای لذت بخش تر شدن شانه زدن ، از یک شانه چوبی استفاده کنید و زمانی را صرف کاوش شانه کنید که روی سر شما حرکت می کند.
 5. الیاف طبیعی چوب به حالت موهای شما کمک می کند. اگر قفل های فوق العاده طولانی دارید ، تغییرات این است که انتهای آن کاملاً خشک است. شانه های چوبی به طور طبیعی روغن هایی را از سر به نوک موهای شما می رسانند.
 6. شوره سر می تواند برای برخی از افراد یک وضعیت آزاردهنده باشد. ماساژ پوست سر با شانه چوبی ساده است اما در درمان شوره سر موثر است. روغن های طبیعی پوست سر را تحریک می کند و به مبارزه با خشکی پوست سر و شوره سر کمک می کند.
 7. پوست سر شامل انواع مختلفی از نقاط طب فشاری است. شانه زدن با شانه چوبی جلوه ماساژ را می دهد. همچنین جریان خون و روغن های طبیعی پوست سر را تحریک می کند. سپس روغن ها را در امتداد ساقه مو منتقل می کند و سالم ترین موهای ممکن را به شما می دهد.
 8. اساس موهای بلند و قوی یک پوست سر سالم است. شانه های چوبی به رشد پوست سر سالم کمک می کند زیرا گردش خون را بهبود می بخشد ، بنابراین مواد مغذی را به فولیکول های مو می رساند.
 9. شانه های چوبی به دلیل پخش روغن های چرب طبیعی موهای شما موهای شما را درخشان تر و براق تر می کند.
 10. آیا تا به حال موهای چرب دیده اید؟ جذاب نیست ، نه؟ معمولاً موها چرب می شوند زیرا پوست سر چربی ترشح می کند اما در تمام طول مو به طور موثری توزیع نمی شود. شانه های چوبی موثرتر از شانه های مصنوعی در جلوگیری از چربی پوست سر هستند.
 11. چوب یک ماده طبیعی است ، بنابراین بعید است که باعث ایجاد حساسیت شود. شانه های مصنوعی و فلزی می توانند برخی از بیماری ها و حساسیت های پوستی را تشدید کنند.
 12. هنگام سشوار کشیدن موهای خود از شانه چوبی استفاده کنید تا خطر داغ شدن بیش از حد و آسیب موها کاهش یابد. چوب الکتریسیته را هدایت نمی کند ، بنابراین در حالی که موهای خود را حالت می دهید ، شاداب می ماند و شانه های فلزی گرم می شوند و بار حرارتی موها را افزایش می دهد.
 13. یک شانه یا برس چوبی با کیفیت بالا می تواند یک عمر برای شما دوام بیاورد. به سرعت شانه پلاستیکی خراب نمی شود.
 14. پوست سر سالم به معنی موهای قوی تر و بلندتر است. یک برس چوبی گردش خون را تحریک می کند ، بنابراین فولیکول های مو به اندازه کافی مواد مغذی ضروری را دریافت می کنند. با حذف ناخالصی ها و تنظیم چربی ، روند رشد مو نیز تشویق می شود.
 15. وقتی موهای خود را با یک برس چوبی شانه می کنید ، روغن های طبیعی پوست سر به طور مساوی توزیع می شوند و تارها براق تر ، براق تر و درخشان تر می شوند.

ما شانه دیگری را برای هر نوع مو توصیه می کنیم:

شانه های چوبی به اندازه نمونه های پلاستیکی آنها در دسترس نیستند. با این حال ، هنوز می توانید برخی از آنها را آنلاین ، در اکثر فروشگاه های اصلی و در آمازون پیدا کنید.

شما می توانید شانه خود را بر اساس نوع مو یا مدل موی مورد نظر خود انتخاب کنید. شانه های چوبی ابزاری آسان برای بهبود موهای شما و بهره مندی از مزایای موهای امروزی هستند

 • هر نوع مو: شانه چوب صندل
 • مو فرفری: شانه دندان پهن کوتاه
 • موهای ضخیم بلند: شانه دسته موج دار
 • موهای صاف یا موج دار: شانه چوبی دندانه دار
 • موهای صاف یا خمیده: برس موی چوبی
 • پیام: شانه زیگزاگ چوب صندل
 • پیام: برس موی چوبی

یک شانه چوبی بخرید و بگذارید سالهای سال از موهای شما مراقبت کند.

مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی

وقتی روی شانه یا برس چوبی سرمایه گذاری می کنید ، به سرعت خواهید دید که این فقط یک شانه نیست ، بلکه یک اثر هنری است! این ابزاری است که توسط خود طبیعت ساخته شده است و زیبایی در طراحی آن وجود دارد.

مراقبت از ابزارهای چوبی مراقبت از مو بسیار ساده است. شما باید آنها را به طور مرتب بشویید و ضدعفونی کنید و تا آنجا که ممکن است آنها را خشک نگه دارید.

شانه چوبی مراقبت روزانه

به یاد داشته باشید که موها را بعد از هر بار استفاده از شانه یا برس بردارید. همچنین شانه یا برس را روی سطوح خشک نگهداری کنید ، زیرا آب می تواند سلامت چوب را به مرور از بین ببرد.

حمام می تواند یکی از مرطوب ترین اتاقهای خانه شما باشد. اگر شانه خود را در حمام نگه می دارید ، یک شیشه شیشه ای با دهان باز پیدا کنید و از آن برای شانه های بین استفاده استفاده کنید.

چربی انباشته شده روی ابزارهای چوبی مو را بردارید

ممکن است توجه داشته باشید که هنگام تجمع چربی در بیرون ، شانه باید تمیز شود. همانطور که می دانید روغن ها می توانند بسیار سرسخت باشند و فقط با شانه در زیر آب از بین نمی روند.

برای چربی زدایی و تمیز کردن چربی از شانه ها و برس های چوبی ، آنها را یک شب در محلول سرکه ، روغن درخت چای و آب خیس کنید. صبح ، شانه ها را زیر آب گرم (نه جوش) قرار دهید و گریس باید بلافاصله از بین برود.

همچنین می توانید از مقدار کمی شامپوی ملایم برای از بین بردن چربی های سرسخت استفاده کنید. سپس شانه یا برس را خوب بشویید تا هرگونه شامپوی اضافی پاک شود.

مزایای مو: شانه و برس چوبی

سعی کنید برس ها و شانه های خود را همیشه خشک نگه دارید. اگر خیس شد یا تازه شستشو دادید ، آن را با یک حوله تمیز خشک کنید و بگذارید در ظرفی با دهان باز خشک شود ، ترجیحاً در شیشه ای.

امیدوارم از شانه چوبی جدید خود لذت ببرید و به زودی از مزایای منحصر به فرد مو لذت ببرید!

راه حل های جامع برای رشد مجدد مو ، زندگی پاک و سلامت مطلوب

اگر می خواهید درباره ریزش مو بیشتر بدانید ، لطفاً پست من را بررسی کنید صفحه علل ریزش مو.

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی پاک و شیوه زندگی جامع ، کاوش کنید صفحه سلامت مطلوب.

بررسی کنید بهترین روغنهای ضروری برای رشد مجدد موهای قوی تر و ضخیم تربهمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *