یاد بگیرید که کلام وحی را در این ساختمان ها تلاوت کنید


ny گزارش همشهریان -برخط، منطقه ۱۸ تهران مؤسسه قرآنی امام هادی (ع) است که ۲۰ سال است با مسجد امام هادی (ع) همکاری می کند. در این مؤسسه علاوه بر کلاس‌های آموزشی قرآنی، جلسات سخنرانان کشوری و استانی و جلسات روخوانی جوانان برگزار می‌شود.

«پویان مسجد النبی(ص)» مدرسه قرآنی واقع در شهرک پاسداران منطقه ۲۱ با مدیریت «عبدالله عبدی» از دیگر مؤسسات فعال است که علاوه بر حافظه و مفهوم، به آموزش ترجمه و تفسیر نیز می پردازد. از قرآن.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید

اما مدرسه قرآنی «ره رضوان سینا» به مدیریت «صفیه فرزادی» که بیش از ۶۰۰ عضو در تهران پارس دارد، یکی از فعال ترین مدارس قرآنی است که محافل قرآنی مختلف در آن با حضور مجامع بین المللی برگزار می شود. بلندگوها

    یاد بگیرید که کلام وحی را در این ساختمان ها تلاوت کنید

اگر می خواهید در کنار تلاوت قرآن به موضوعات عمیق تری درباره قرآن گوش دهید و به آن فکر کنید، می توانید در کلاس قرآن و مؤسسه فرهنگی عترت مشکات طه در خانی آباد ثبت نام کنید.

مدرسه قرآنی «آل یاسین» واقع در خیابان خیام، یکی از مؤسساتی است که با آموزش مفاهیم قرآنی به کودکان از طریق داستان و بازی، ایجاد علاقه و انگیزه در کودکان می کند.

مؤسسه قرآنی «ریان» از دیگر مؤسسات قرآنی است که کلاس‌های قرآنی بانوان و آقایان را برگزار می‌کند.

مؤسسات قرآنی «میقات القرآن»، «احسن الحدیث» و «عرفان القرآن» نیز از جمله مؤسسات قرآنی فعالی هستند که علاقمندان به آموزش قرآن در این مراکز به مطالعه آیات آن می پردازند.

    یاد بگیرید که کلام وحی را در این ساختمان ها تلاوت کنید

مؤسسه قرآنی امام رضا (ع) واقع در زمینی به مساحت ۳۰ متر در منطقه ۹ یکی از مؤسساتی است که این مدیر در خانه پدری خود به فراگیری قرآن پرداخت. حاتم رجبی، مدیر این مؤسسه، اکنون بیش از صد قرآن آموز دارد و بسیاری از قرآن آموزان، دانشجویان سابق هستند. رجبی گفت: بنای موسسه یک ساختمان یک طبقه به ارتفاع صد متر بود که با تصمیم پدر و برادرم برای آموزش قرآن وقف شد. همان ساختمانی بود که در کودکی من در آنجا قرآن تلاوت می شد و از سال ۱۳۷۰ در فهرست دارالقرآن امام رضا (ع) قرار گرفت.

در مؤسسه قرآنی امام رضا (ع) تدریس به آرامی و با دقت انجام می شود و بر خلاف برخی مؤسسات قرآنی، نیازی به حفظ قرآن به مدت یک سال ندارند، زیرا مدیر این مؤسسه معتقد است فشارها وجود دارد و فشار. به دانشجویان قرآنی وقتی آیات قرآن به آرامی و با دقت خوانده و حفظ شود در حافظه باقی می ماند. »