گوش کنید: معاملات سخاوتمندانه، و چند سورپرایز ناخواسته، در کالیفرنیا تحت پوشش


پخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن اینجا را کلیک کنید

برنارد جی. ولفسون، خبرنگار KHN کالیفرنیای جنوبی در برنامه خبری روزهای هفته رادیو Bilingüe “Línea Abierta” بود و به سوالات مخاطبان اسپانیایی زبان در مورد ستون اخیر خود در مورد ثبت نام برنامه بهداشتی از طریق بازار قانون مراقبت مقرون به صرفه کالیفرنیا، تحت پوشش کالیفرنیا، پاسخ داد.

ستون Wolfson در مورد معاملات فوق العاده موجود از طریق Covered California بحث می کند. به دلیل افزایش قابل توجه اعتبارات مالیاتی فدرال، بسیاری از افراد واجد شرایط پوشش سخاوتمندانه بدون پرداخت یک پنی در حق بیمه ماهانه هستند. دیگران، با درآمدهای بالاتر، واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی به اندازه کافی بزرگ هستند تا حق بیمه خود را به سطوحی که به راحتی مقرون به صرفه هستند کاهش دهند.

اما، همانطور که ولفسون خاطرنشان می کند، برخی از ثبت نام کنندگان با شوک برچسب روبرو هستند: افرادی که در سال گذشته حداقل یک هفته از مزایای بیماری دریافت کرده اند، در سال ۲۰۲۱ تنها ۱ دلار در ماه برای پوشش جامع پرداخت می کردند، در نتیجه یک قانون فدرال که بعید به نظر می رسد تمدید شود ۲۰۲۲.

دوره ثبت نام سالانه کالیفرنیا تحت پوشش به ژانویه ختم می شود. ۳۱، اما افرادی که دچار تغییرات معینی در زندگی می شوند – برای مثال از دست دادن شغل، طلاق، داشتن یا به فرزندخواندگی فرزند – می توانند در هر زمان ثبت نام کنند.

KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان را می توان به صورت رایگان بازنشر کرد (جزئیات).

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر کنند. در اینجا چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی با پیوندی به سایت californiahealthline.org ما اعتبار دهید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) اصلی و “California Healthline” را در خط فرعی وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

این مهم است که توجه داشته باشید، همه چیز در californiahealthline.org برای انتشار مجدد در دسترس نیست. اگر داستانی با عنوان “همه حقوق محفوظ است” باشد، نمی‌توانیم اجازه انتشار مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

سوالی دارید؟ به ما اطلاع دهید.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/