گل محمدی: داوری نگذاشت دربی را ببریم قهرمان شویم‌ | متاسفم خودم هم اشکالات فنی زیادی داشتم!به گزارش همشهری آنلاین پرسپولیس امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر فجر سپاسی را شکست داد و نایب قهرمان لیگ بیست و یکم شد. یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پس از این دیدار اظهار کرد: ابتدا از بازیکنانم بابت فصل سختی که پشت سر گذاشتیم، تشکر می‌کنم. متاسف هستیم که نتوانستیم جامی را تقدیم به هواداران‌مان کنیم. فکر می‌کنم می‌توانستیم حداقل یک جام بگیریم اما نتوانستیم و شرمنده هواداران شدیم. اشکالات زیادی خود من در بحث‌های فنی داشتم و فکر می‌کنم باید تلاش بیشتری می‌کردم. نتیجه نگرفتن را گردن کسی نمی‌اندازم.

او افزود: در فصلی که گذشت ۶۳ امتیاز گرفتیم و فکر می‌کنم میزان امتیازات خوبی با تمام مشکلات به دست آوردیم. فکر می‌کنم از این نظر خوب بودیم اما نتوانستیم جامی به دست بیاوریم. ما از شروع فصل مشکلات زیادی گریبان‌مان را گرفت. فکر می‌کنم اگر عدالت در فوتبال رعایت می‌شد، می‌توانستیم جام کسب کنیم. خیلی از بازی‌ها ضرر کردیم و خیلی از بازی‌ها به سود رقیب تمام شد. در لیگ سه امتیاز اختلاف به جز آن دو امتیازی که به استقلال دادند داشتیم. در داربی بازی طوری رقم خورد که تصمیمات داوری به ضرر ما بود و اگر می‌بردیم الان قهرمان شده بودیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: شرایط سختی برای ما از شروع فصل بود. ما قبل از این که فصل را شروع کنیم، بازیکنان زیادی از دست دادیم. فصل گذشته سه مدیرعامل عوض کردیم و ثباتی نداشتیم. امسال قانونی برای بازیکن خارجی گذاشته شده بود که فقط پرسپولیس نمی‌توانست بازیکن بگیرد. ما آن زمان طلایی را از دست دادیم. می‌توانستیم دو، سه بازیکن خوب خارجی بگیریم اما این اتفاق رخ نداد. حتی بازیکن هم گرفتیم نتوانستیم سه، چهار ماه از آن استفاده کنیم.