گزارش بررسی بازار مالی هنوز تهیه نشده / موسسات مالی با مجلس همکاری نمی کنند


گزارش تحقیق و تفحص از بازار مالی تهیه نشده است/ موسسات مالی با مجلس همکاری نمی کنند – پایگاه خبری خبر – خبرخبرگزارش بررسی بازار مالی هنوز تهیه نشده / موسسات مالی با مجلس همکاری نمی کنندزمان انتشار: ۱۳۰۱/۰۷/۱۷ – ۱۸:۴۲

رئیس دفتر تحقیق و تفحص از کانون صرافی آخرین حقایق این تحقیقات را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه اقتصاد و شرکت خبری آنا، به نقل از پایگاه خبری نماینده کشورمان، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی، رئیس دفتر تحقیق و تفحص در سازمان بورس در خصوص آخرین خبرها. وضعیت تحقیق و تفحص از سازمان مالی: بر اساس آئین نامه داخلی مجلس، اعضای ستاد تحقیق و تفحص ۶ ماه فرصت داشتند تا گزارش تحقیق و تفحص از سازمان بانکی را تهیه و به کمیسیون نظارت مجلس ارائه کنند.

وی گفت: متأسفانه مسئولان بورس مالی با اعضای دفتر تحقیق و تفحص همکاری نکردند و به سؤالات ما پاسخی ندادند که در نتیجه بررسی ها و بررسی ها در داخل انجمن صنفی طی ۶ سال گذشته انجام نشده است. ماه، و ما هنوز گزارش خود را آماده نکرده ایم.

رئیس دفتر تحقیق و تفحص کانون بانک ها گفت: تخلفات و عدم همکاری کانون صرافی ها با اعضای دفتر تحقیق و تفحص این سازمان در دادگاه، چرا که طبق قانون همه نهادها و سازمان ها باید با اداره تحقیق و تفحص در مجلس همکاری کنند.

نماینده مردم فلورجان در شورای اسلامی گفت: مدت تحقیق و تفحص از سازمان بورس و سازمان مالی تمدید شد و باید به سوالات خود پاسخ دهیم و مدارک را در اختیار ما قرار دهیم – مدارک لازم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


خبر خوب خبر خوب کمپ جدید خبر خوب کمپ جدید خبر خوب خبر خوب خبر خوب


ایکس

این مطالب را نیز بررسی کنید!
همراه با مسئولان انجام شد. پوستر عزاداری زمزمه اشعار در محور ۹ با مسئولان استانی…