رفتن به نوشته‌ها

کی Bake Off در سال 2021 شروع می شود و آیا می توانید آن را در Netflix تماشا کنید؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله ، کمیسیون دریافت می کنیم.

 • دوستداران نان از خود می پرسند که پخت بزرگ بریتانیا در 2021 کی شروع می شود؟ قاضی پل هالیوود نیز سریال جدید را اذیت می کند.

  Bake Off 2021 بازگشته و قرار است بزرگتر و بهتر از همیشه باشد – و ما فقط در مورد نمایش ها صحبت نمی کنیم!

  چه طرفدار شیرینی های خوشمزه ، چه بیسکویت های شیرین و چه کیک های توهمی کالری باشید ، مطمئناً چیزی شیرین یا خوش طعم وجود دارد که جوانه های چشایی شما را قلقلک دهد.

  و چه راهی بهتر برای سقوط با یک تکه از بهترین طرفداران پخت و پز در بازی 12 مسابقه جدید در چادر محبوب برای برنده شدن Star Baker و ماندن در رقابت رقابت می کنند.

  از زمان نقل مکان به کانال 4 در سال 2017 ، پل هالیوود در کنار پرو لیث به عنوان قاضی بازگشته است ، به این امید که کمتر “ته خیس” از محصولات پخته شده را مشاهده کند.

  در حالی که مت لوکاس و نوئل فیلدینگ قطره ای از جادوی ارائه خود را به عنوان میزبان مسابقه پخت واقعیت باز می گردانند.

  بنابراین ، با ضربات و نکات آماده ، ما به بررسی زمان شروع Bake Off می پردازیم و آیا می توانید آن را در Netflix تماشا کنید؟

  کی Bake Off در سال 2021 شروع می شود؟

  شروع رسمی Bake Off 2021 است هنوز تأیید نشده است اما طبق سری های قبلی ، این نمایش معمولاً در اواخر سپتامبر پخش می شود و Bake Off 2020 از 22 سپتامبر آغاز می شود.

  پس از تأیید اولین نمایش و با بازگشت به اکران ، شما می توانید سه شنبه ها از ساعت 8 شب تا 21 شب با کانال 4 هماهنگ شوید.

  مانند سال گذشته ، این سریال در “حباب” فیلمبرداری شد و انتظار می رفت 10 قسمت معمول داشته باشد ، و در هر قسمت ، بینندگان می بینند که نانواهای آماتور بر اساس موضوع آن هفته با سه چالش روبرو می شوند: پخت امضا ، چالش فناوری و نمایش نگرش.

  در حالی که نان آنها در پایان هر چالش در برابر داوران قرار می گیرد ، این بر عهده پل و پرو است که تصمیم بگیرند پس از چشیدن طعم کور ، کدام را بیشتر دوست دارند.

  اما اگر نمی توانید منتظر بمانید ، تا آن زمان ، در اینجا نگاهی به 10 مورد برتر نانوایی های شگفت انگیز 2020 می اندازیم …

  هر هفته ، با تصمیم هیئت داوران ، به یک نانوا “نانوای ستاره” تعلق می گیرد و نانوا دیگر رد صلاحیت می شود و به خانه اعزام می شود – تا یک چهارم نهایی و نیمه نهایی – و تنها سه شرکت کننده به فینال راه پیدا می کنند.

  اما نام “نانوا ستاره ای” کاملاً نمادین است و ورود آن به هفته بعد را تضمین نمی کند.

  اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس باشند تا بتوانند موفق شوند ، در دور بعدی این شانس را دارند که بر روی ساق پا نشان بزنند.

  The Great British Bake Off تریلری از تریلر Bake Off خود در سال 2021 منتشر کرد و موسیقی کافی است تا پالس های ما را به مسابقه برساند …

  پل هالیوود این کلیپ را بازتوییت کرد و همه درباره زمان شروع Bake Off در سال 2021 صحبت کرده اند؟

  آیا می توانید Bake Off را در Netflix تماشا کنید؟

  بله ، می توانید Bake Off را در Netflix تماشا کنیدبه ورایتی تأیید کرد که سریال جدید برای مخاطبان سراسر جهان پخش می شود مدت کوتاهی پس از پخش آن در انگلستانبه

  این امر پس از آن صورت می گیرد که Bake Off پنجمین شد استخواندر اکتبر 2020 یک برنامه بین مخاطبان آمریکایی پخش شد ، در سپتامبر گذشته Netflix سه روز پس از نمایش در انگلستان قسمت هایی از برنامه تلویزیونی محبوب را منتشر کرد.

  از آن زمان ، ما Bake Off: The Professionals و The Great Celebrity Bake Off را برای کمک به Stand Up 2 Cancer برطرف کرده ایم.

  و اکنون با توجه به این که سریال های آماتور اصلی به زودی به ما می رسد ، نگران نباشید ، اگر قصد دارید تعطیلات دیرآفتابی را پشت سر بگذارید ، باز هم می توانید برنامه مورد علاقه خود را بدون از دست دادن یک قسمت تماشا کنید.

  مت لوکاس و نوئل فیلدینگ ، انتخاب بزرگ بریتانیایی

  برگزیدگان شرکت کننده در سال 2021 چه کسانی هستند؟

  مسابقه بیک آف 2021 هنوز فاش نشده استبه اما برای به روزرسانی های بیشتر این فضا را تماشا کنید.

  تا زمانی که ستارگان فردا به طور رسمی منتشر شود ، بیایید نگاهی بیندازیم که اکنون شرکت کنندگان سابق Bake Off در کجا هستند.

  اگر خودتان را به عنوان یک نانوا تازه کار می بینید ، همیشه می توانید تمرین کنید – چرا برخی از این دستورهای پختن را در خانه امتحان نکنید.

  و اگر نگران هستید که ظاهر آن کاملاً درست نیست ، نترسید زیرا حداقل میلیون ها نفر در آشپزخانه خانه شما را تماشا نمی کنند. در اینجا 10 فاجعه بزرگ بریتانیا که از تلویزیون پخش می شوند ، آورده شده است …

  https://www.youtube.com/watch؟v=4Bp0BZ92ptA

  چه کسی برنده بزرگ بریتانیا Bake Off 2020 شد؟

  دانشجوی ادینبورگ پیتر سوکینز برنده 2020 بریتانیایی Bake Off برنده شد.

  این بازیکن 20 ساله در چیزی که داوران آن را “نزدیک ترین فینال” در تاریخ 11 ساله برنامه تلویزیونی توصیف کردند ، پیروز شد.  منتشر شده در دسته‌بندی نشده

  اولین باشید که نظر می دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *