رفتن به نوشته‌ها

کیت میدلتون یک پیام شیرین به اشتراک می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله ، کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون در جشن دستاورد بزرگ اخیر اما رادوکانو ستاره تنیس پیام صمیمانه ای به اشتراک گذاشت و شامل جزئیات خاصی است.


  کیت میدلتون پس از قهرمانی در بازی تنیسور انگلیسی اما رادوکانو پس از 44 سال قهرمانی در مسابقات گرند اسلم به وی تبریک گفت. با انتشار رتبه بندی جدید WTA ، این بازیکن 18 ساله قرار است بازیکن شماره یک زنان بریتانیا شود. بسیاری از اعضا یک شرکت دوشس کمبریج که به عشق خود در ورزش مشهور است ، اغلب با حضور در ویمبلدون در طول این سالها طرفداران را خوشحال کرده است.

  فقط دو ماه پیش کیت بود او از انزوا بازگشت برای اهدای جام به قهرمان امسال زنان. اکنون کیت حمایت خود را از اما در آستانه فینال آخر هفته US Open نشان داده است – و پیام ملکه حاوی جزئیات کمیابی بود.

  بازنشر توئیت دلپذیر اما پس از پیروزی در نیمه نهایی بر ماریا اسکاری ، حساب رسمی توئیتر دوک و دوشس کمبریج ، برای او آرزوی موفقیت در فینال کرد.

  چه دستاورد شگفت انگیزی در #USOpenEmmaRaducanu امسال بود! کپشن صادقانه را بخوانید. “همه ما فردا به دنبال شما هستیم ، موفق باشید! NS

  این پیام واقعاً جالب به دلیل ذکر شخصی عمیق مورد استفاده برای توییت حتی بیشتر خاص می شود. از زمان ازدواج کیت با شاهزاده ویلیام در سال 2011 ، او به طور رسمی به عنوان کاترین ، دوشس کمبریج شناخته می شود.

  کاترین ، دوشس کمبریج در مسابقات تنیس ویمبلدون شرکت کرد

  انتخاب امضای نامه تبریک “C” به کاترین نشان می دهد که کیت میدلتون این عنوان را نوشت و سطح ویژه ای از اهمیت را اضافه کرد. این نیز قابل درک است یک ژست نادر ، زیرا اکثر توییت های دوک و دوشس کمبریج هیچ اشاره خاصی ندارند.

  با این حال ، این زوج قبلاً برای توییت های مهم یا مواردی که حاوی پیامهایی بسیار نزدیک به آنها است ، استثنا قائل شده اند.

  این امر قطعاً در اوایل سال جاری هنگامی که شاهزاده ویلیام صحبت می کرد ، صادق بود محکومیت سوء استفاده نژادپرستانه از بازیکنان فوتبال، بیانیه خود را “W” امضا کرد. در همین حال ، ملکه اخیراً این رویکرد شخصی را انتخاب کرده است صدور پیام صادقانه به پارالمپیک کشور

  ملکه الیزابت دوم در ضیافت دولتی به افتخار خود در Schloss Belleue می آید

  sقابل درک است که وی بیانیه های رسمی و ارتباطات خود را با “Elizabeth R” برای Elizabeth Regina ، کلمه لاتین به معنی ملکه ، امضا می کند. با این حال ، مانند کمبریج ، این در رسانه های اجتماعی کمتر رایج است. کیت میدلتون نامه به اما لحظه ای فوق العاده به افتخار یک دستاورد بسیار مهم بود.

  بدون شک کیت ، یکی از طرفداران تنیس ، اکنون امیدوار است که شاهد پیروزی اما رادوکانو در فینال اوپن آمریکا باشد.  منتشر شده در دسته‌بندی نشده

  اولین باشید که نظر می دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *