رفتن به نوشته‌ها

کوکی های شکلاتی بادام شکلاتی: بهترین کوکی های بدون گلوتن


بیسکویت چیپسی شکلاتی بادام

من کوکی ها را خیلی جدی می گیرم. زیرا اگر بخواهیم این را قبول کنیم ، اگر بخواهیم از برخی از کوکی ها لذت ببریم ، باید طعم خوبی داشته باشند. و این کوکی های شکلاتی آرد بادام فوق العاده خوشمزه هستند. نرم و جویدنی ، با تکه های شکلات تلخ و کره قهوه ای ، طعم بدی به نانوایی می بخشد.

بیسکویت آرد بادام شکلاتی

طرز تهیه بیسکویت کامل

این کوکی ها تکرارهای زیادی را پشت سر گذاشته اند. من واقعاً می خواستم آنها طعم یک کیک عالی را داشته باشند. و برای من ، بیسکویت کامل خانگی این است:

 • طعم غنی و چرب
 • نرم و جویدنی
 • دارای حمام شکلات تلخ است
 • نمک پاشیده (برای طعم شیرین و خوش طعم)
 • آسان ساختن

بنابراین اگر شما هم از موارد بالا استفاده می کنید ، فکر می کنم این کوکی های شکلاتی بدون دانه را دوست خواهید داشت.

بیسکویت آرد بادام شکلاتی

عناصر

علاوه بر مواد زیر ، به نمک و جوش شیرین نیز احتیاج دارید.

نمک ناپایدار:

استفاده از نمک خوب برای تزئین بسیار توصیه می شود! این به حذف شیرینی کمک می کند و صادقانه ، طعم آن بسیار بهتر است. من دوست دارم از نمک نامطبوع مالدون در بالا استفاده کنم و بلافاصله بعد از پخت آن را اضافه کنم ، در حالی که هنوز از فر داغ است. اگر دانه های نمک را ندارید ، می توانید آنها را حذف کنید.

آرد بادام:

توصیه می کنم برای بهترین نتیجه از آرد بادام آسیاب شده استفاده کنید. من عاشق این یکی از کارخانه آسیاب سرخ باب هستم.

آرد تاپیوکا:

وقتی چیزهای بدون گلوتن می پزم ، استفاده از بیش از یک آرد را ضروری می دانم. آرد تاپیوکا آرد دیگری است که همیشه در دست دارم. همچنین توجه داشته باشید که نشاسته تاپیوکا و آرد تاپیوکا یک چیز هستند ، فقط بستگی به نحوه نامگذاری آن دارد. آرد تاپیوکا بسیار خوب است و برای غلیظ کردن سس ها ، سوپ ها یا هر چیز دیگری که نیاز به غلیظ شدن دارد استفاده می شود. در مورد پخت ، این غذا به شما کمک می کند تا جویدنی و ترد شود ، دو مورد ضروری برای هر دستور کوکی.

قهوه ای:

بیشتر چیزها با کره بهتر است. کره طعم شیرینی ها را غنی می کند و همچنین طعم را نیز ارائه می دهد. اگر نمی توانید کره درست کنید ، قهوه نیز کار می کند. من آن را با روغن نارگیل آزمایش نکرده ام ، بنابراین مطمئن نیستم که آیا به همان شیوه عمل می کند یا خیر. کره این دستور برای طعم بیشتر قهوه ای می شود. اگر نیاز به استفاده از روغن گیاهی دارید ، این روغن کره قهوه ای را امتحان کنید!

شکر نارگیل:

برای این کوکی های شکلاتی آرد بادام سالم ، از مخلوطی از شکر نارگیل و کمی شکر سفید استفاده می کنم. شکر نارگیل طعم کمی عمیق تر از شکر سفید سنتی می دهد. اگر این چیزی است که در دست دارید ، می توانید از شکر قهوه ای استفاده کنید. همچنین می توانید شکر سفید را حذف کرده و از تمام شکر نارگیل نیز استفاده کنید.

شکر سفید:

فقط کمی در این دستور غذا استفاده می شود و در صورت لزوم می توان آن را حذف کرد.

یک تخم مرغ:

من این دستور را بدون تخم مرغ آزمایش نکرده ام ، زیرا بستن این کوکی ها و تامین رطوبت برای دستور غذا ضروری است.

عصاره وانیل:

کمی عصاره وانیل طعم بیشتری می بخشد.

شکلات تلخ:

شما می توانید چیپس شکلات تلخ را جایگزین این دستور غذا کنید ، اما من دوست دارم به جای آن از شکلات تلخ استفاده کنم. من شخصاً بافت (و شکل) شکلات خرد شده را برای این دستور تهیه می کنم. من عاشق این کیفیت شکلات تلخ هستم!

بیسکویت چیپسی شکلاتی بادام

چگونه بسازیم

شگفت زده خواهید شد که این کوکی های شکلاتی چقدر آسان هستند. تنها با 10 ماده و یک کاسه ، تنها چند دقیقه با بهترین شکلات های شکلاتی بدون گلوتن فاصله دارید! سخت ترین قسمت این است که خمیر کوکی را به مدت یک ساعت قبل از پخت در یخچال قرار دهید.

کره را سرخ کنید

در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​، کره را اضافه کنید. دائماً با قاشق هم بزنید و کره را سرخ کنید تا عطر دلپذیر را تولید کند ، در کل حدود 7 تا 8 دقیقه. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. بگذارید یک تا دو دقیقه خنک شود.

کره قهوه ای آب شده

مواد مرطوب را هم بزنید

شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و با همزن برقی مخلوط کنید و حدود 30 ثانیه هم بزنید.

مواد مرطوب را در یک کاسه بریزید
مواد مرطوب را در یک کاسه بریزید

مواد خشک را اضافه کنید

سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق هم بزنید تا آرد مخلوط شود.

مواد خشک اضافه و مخلوط شده است

چیپس شکلات را به مخلوط اضافه کرده و در یخچال قرار دهید تا حدود یک ساعت استراحت کند.

تکه های شکلات به مخلوط بیسکویت اضافه می شود

قاشق و پخت

فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید. روی سینی فر را کاغذ روغنی بچینید (یا از یک قالب پخت سیلیکونی استفاده کنید). حدود 2 قاشق غذاخوری خمیر بیسکویت را داخل تابه بریزید و آن را با دست کمی پهن کنید.

خمیر بیسکویتی که به صورت توپ بریده شده است

مطمئن شوید بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. به مدت 8 تا 9 دقیقه در فر قرار دهید تا بپزد. پس از خارج شدن از فر ، آنها را با نمک خوب بپاشید. سپس بگذارید در ماهیتابه خنک شوند (در پخت تا حدی در تابه ادامه می دهند). با قاشق بردارید و روی قفسه خنک کننده بگذارید تا خنک شود.

آن را در ظرفی محکم و محکم روی پیشخوان برای چند روز نگه دارید و در صورت لزوم بعد از آن در یخچال یا فریزر طولانی تری قرار دهید.

بیسکویت آرد بادام شکلاتی

نکات

 • بگذارید کوکی ها خنک شوند: هنگام تهیه این کوکی ها مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که آنها را به مدت حداقل 45 دقیقه تا 1 ساعت در یخچال قرار دهید. کره سرخ شده نیاز به زمان دارد تا خنک شود تا خمیر به درستی بچسبد. اگر آنها را به مدت کافی در یخچال قرار ندهید ، بیسکویت ها پهن می شوند و بسیار پهن می شوند.
 • هر دسته را به صورت جداگانه بپزید: مطمئن شوید که هر دسته را در ورقه کوکی یا سینی مخصوص پخت خود بپزید و سعی نکنید همزمان دو سینی درست کنید.
 • دستها کمی مرطوب می شوند تا شکل بگیرند: در صورت آماده شدن برای پخت اگر خمیر هنوز کمی چسبناک بود ، از دستهای خود کمی مرطوب استفاده کنید.
بیسکویت چیپسی شکلاتی بادام

جایگزین، گزینه ها

بدون کره: توصیه می کنم در صورت نیاز از جایگزین کره گیاهی استفاده کنید. روغن نارگیل ممکن است منجر به کوکی های بسیار چرب شود. همچنین می توانید از ghee استفاده کنید.

دقیق: من آردهای دیگر را آزمایش نکرده ام ، بنابراین نمی توانم جایگزین آن را توصیه کنم.

بدون شکر سفید: شکر نارگیل/قهوه ای بیشتری را حذف کرده و جایگزین کنید.

بیسکویت آرد بادام شکلاتی

دستور العمل های دیگر نان را می توانید امتحان کنید

اگر این کار را بکنم بیسکویت چیپسی شکلاتی باداممن دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و/یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که استفاده کرده ام و شخصاً دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا

همچنین ، من به شدت توصیه می کنم آن را در مقداری شیر بریزید ، خوش آمدید!

بیسکویت چیپسی شکلاتی بادام

شیرینی آرد بادام و شکلات

تهیه آن آسان است و فقط از ده ماده استفاده می کند.

جهت ها

 1. در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​، کره را اضافه کنید. مدام با یک قاشق هم بزنید و کره را سرخ کنید تا عطر دلپذیر را تولید کند ، در کل حدود 7 تا 8 دقیقه. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. بگذارید یک تا دو دقیقه خنک شود.

 2. شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کنید و با همزن هم بزنید و حدود 30 ثانیه هم بزنید.

 3. سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق هم بزنید تا آرد ترکیب شود. چیپس شکلات را به مخلوط اضافه کرده و در یخچال قرار دهید تا حدود یک ساعت استراحت کند.

 4. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید. کاغذ کره را روی سینی فر بچینید. حدود 2 قاشق غذاخوری خمیر بیسکویت را داخل تابه بریزید و آن را با دست کمی پهن کنید.

 5. مطمئن شوید بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. به مدت 8 تا 9 دقیقه در فر قرار دهید تا بپزد. پس از خارج شدن از فر ، نمک خوب بپاشید. سپس بگذارید در ماهیتابه خنک شوند (در پخت تا حدودی در تابه ادامه می دهند). با قاشق بردارید و روی قفسه خنک کننده بگذارید تا خنک شود.

  آن را در ظرفی محکم و محکم روی پیشخوان برای چند روز نگه دارید و در صورت لزوم بعد از آن در یخچال یا فریزر طولانی تری قرار دهید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *