رفتن به نوشته‌ها

کمی تقویت سیستم ایمنی بدن


نمی دانید چگونه حشرات را در دردسر نگه دارید؟

به نظر می رسد همه در حال حاضر مریض هستند – در محل کار ، دوستان ، خانواده … و گاهی اوقات ، هنگامی که ما به طور کلی مشغول کار و زندگی هستیم ، تمایل داریم مصرف یک مکمل خوب ویتامین یا مواد معدنی را فراموش کنیم.

من دو سهام از همه “چیزهای معمول” دارم – یکی در کیف کار من و دیگری در خانه. من همیشه روز را با مکمل های معدنی مانند Quinton Tonic یا Revive شروع می کنم و به معنای واقعی کلمه بسته به احساسم یا ساعت ماه ، بین این دو تغییر می کنم!

سپس من صبحانه خود را می خورم (معمولاً تخم مرغ ، ژامبون ، سبزیجات ، یا فقط تخم مرغ و قهوه!) و این کار را با روغن ماهی خوب ، پروبیوتیک ها و ویتامین ها انجام می دهم (در حال حاضر بین چند مارک تعویض می کنم!).

همانطور که گفتم ، نگه داشتن موجودی اضافی در کیف (مخصوصاً کیفی مانند بروکا یا ویتامین C خالص) واقعاً بعدازظهرهای محل کار بسیار مفید است که در ساعت 3 بعد از ظهر بسیار بهتر از یک آمریکایی بزرگ است!

شب ، من مقداری منیزیم و مقداری کازئین را ترک می کنم تا استراحت خوبی در خواب راحت داشته باشم.

موارد فوق برای من کار می کند و من صادقانه به ندرت بیمار می شوم. در صورت شیوع آنفولانزا ، مقداری ویتامین C خالص و کراتین (دوز کمی – مانند نصف قاشق غذاخوری) مصرف می کنم و می بینم که قطعاً به من کمک می کند احساس خوبی داشته باشم!

هیچکدام از این تبلیغات – من واقعاً این محصولات را دوست دارم و از آنها استفاده می کنم و توسط دوستان و خانواده ام که همه آنها نیز استفاده از آنها را شروع کرده اند (و سبک زندگی فعال اما بسیار متفاوتی دارند!) بسیار توصیه شده است.

زمان شروع احساس 150 Time – آن را امتحان کنید …

ایکس

*توجه داشته باشید که من یک متخصص تغذیه نیستم و فقط نکاتی را که به نظرم برای من مفید است ارائه می کنم. همیشه قبل از مصرف هرگونه مکمل جدید با پزشک خود مشورت کنید ، به خصوص اگر بیماری مزمن دارید ، باردار هستید یا سعی می کنید باردار شوید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *