رفتن به نوشته‌ها

کلمه سال 2019: ابتکار عمل


یکی از وبلاگ نویسان/افراد آنلاین مورد علاقه من پرسید: کلمه سال شما برای سال 2019 چیست؟ س aال بزرگی است. من فکر می کنم بهتر از تصور کلیشه های سال جدید باشد! من هم همینطور شما دارید من از زمانی که ایمیلی از Ann دریافت کردم ، به این موضوع بسیار فکر کرده ام و امروز ، هنگام کار به سرم زد.

ابتکار عمل.

به نظر می رسد که اخیراً اتفاقاتی رخ داده است. بخشی از آن این است که همه چیز به من راه می یابد (به عنوان مثال ، کارهای مستقل با زمان مناسب) ، اما به نظر می رسد بسیاری از آن از تلاش های من ناشی می شود. بخصوص:

+ من بالاخره روی نقاشی کار کردم که دوستم درخواست کرد و آن را تکمیل کرد
نتیجه ساختن آن نقاشی فقط نقدی نبود ، بلکه فرصتی برای ویترین و انگیزه ای بود برای انجام کارهای هنری زودتر از دیر – بدون تعلل (خوب ، شاید کمی!)

+ در محل کار صحبت کنید تا علاقه خود را برای پر کردن شکاف ناشی از بازنشستگی یکی از همکاران ، در واقع بازخورد سریع و پیشروی با تغییر نهایی در موقعیت ، ابراز کنید!

+ داشتن ایده هایی برای برنامه های تقویت روحیه عالی در محل کار (مجموعه مصاحبه های کتبی در مورد همه افراد بزرگ که در اینجا کار می کنند و پادکست همراه) ، گفتن به افراد مناسب ، دریافت پاسخ “ذهنهای بزرگ یکسان فکر می کنند” و اینها همه چیز به همان شکلی که تصور می کردم جوانه زده است ، و شاید بتوانم در این زمینه کمک کنم؟ (واقعاً امیدوارم چیزی از آن به دست آید!)

من به معنای واقعی کلمه این چیزها را در سرم گذاشتم صبح امروز هنگام رانندگی به محل کارم ، و می خواستم بلافاصله قبل از خروج از میز جلو کار کنم. ابتکار عمل.

بنابراین ، چگونه می توانم این شتاب را تا سال جدید حفظ کنم؟ اینها مدیتیشن های بعدی من هستند.

چند مورد اسرارآمیز در حال حاضر:

+ به کار در مورد نحوه مدیریت پول به روشهای بهتر ادامه دهید و راههای بیشتری برای کسب درآمد بیشتر بیابید

+ مدرسه و شاید داوطلب

+ موارد بهداشتی (بسیار مهم ، واقعاً در سال 2018 از بین رفت)

+ توسعه مداوم حرفه ای و شخصی

من فقط می خواهم بیشتر در مورد چه چیزی فکر کنم ابتکار عمل در طرح بزرگ چیزها معنی می دهد.

آیا واژه ای دارید که می خواهید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *