کشورهای بیشتری که مسافران را ملزم به استفاده از عکس‌های تقویت‌کننده می‌کنند


ژان ۳۱، ۲۰۲۲

فوربس گزارش داد که تعداد فزاینده ای از کشورها – و یک ایالت – قوانینی را ارائه می کنند که مسافران را تشویق یا ملزم به دریافت واکسن تقویت کننده می کند.

فرماندار هاوایی به گزارش فوربس، دیوید ایج می گوید بازدیدکنندگانی که دوز سوم واکسن را دریافت کرده اند، می توانند قرنطینه پنج روزه را بدون نشان دادن آزمایش منفی قبل از سفر دور بزنند. Ige گفت این تغییر به زودی اعلام خواهد شد.

در حال حاضر، هاوایی می گوید افرادی که به طور کامل واکسینه شده اند – داشتن دو دوز واکسن mRNA یا یک دوز واکسن دیگر مانند جانسون و جانسون – می توانند بدون آزمایش قبل از سفر قرنطینه را دور بزنند.

کمیسیون اروپا ماه گذشته تصمیم گرفت مسافرانی که بیش از ۹ ماه قبل از سفر به اروپا به طور کامل واکسینه شده اند، نمی توانند بین کشورهای اتحادیه اروپا بدون ارائه مدرک تقویت کننده حرکت کنند. این تغییر در فوریه اعمال می شود. ۱.

“گواهی دیجیتال کووید اتحادیه اروپا به یک استاندارد جهانی تبدیل شده است. تیری برتون، کمیسر بازار داخلی در بیانیه خبری اتحادیه اروپا گفت: با انعکاس آخرین بینش های علمی در مورد تقویت کننده ها، این گواهی یک ابزار ضروری برای مبارزه با امواج مختلف همه گیری است.

برخی از کشورهای اتحادیه اروپا در حال حاضر قوانین خود را در مورد واکسیناسیون تغییر می دهند.

در فرانسه، بازدیدکنندگان برای ورود به کشور نیازی به تقویت کننده ندارند، اما برای دریافت کارت واکسن فرانسوی، که برای صرف غذا در رستوران ها یا بازدید از جاذبه ها الزامی است، بازدیدکنندگان باید ثابت کنند که در عرض هفت ماه پس از واکسینه شدن کامل، تقویت شده اند. این پنجره در فوریه به چهار ماه کاهش می یابد. ۱۴، فوربس گفت.

در هلند، مسافران تقویت شده می توانند از قرنطینه ۱۰ روزه در هنگام ورود خودداری کنند، که در فوریه موثر است. ۲. اگر افراد اهل ایالات متحده به طور کامل واکسینه شده باشند، باز هم باید ۱۰ روز قرنطینه شوند، مگر اینکه بتوانند در روز پنجم نتیجه آزمایش منفی را نشان دهند یا معافیت داشته باشند. مسافران واکسینه نشده نیز باید ۱۰ روز قرنطینه شوند.

فوربس گفت، در اسپانیا، بازدیدکنندگان از ایالات متحده باید ۱۴ روز قبل از ورود، مدرکی مبنی بر تزریق بوستر نشان دهند.

در اسرائیل، اگر بیش از شش ماه از دریافت دومین دوز واکسن mRNA خود یا بهبودی از کووید گذشته باشد، بازدیدکنندگان نمی توانند وارد مکان های سرپوشیده شوند.

فوربس گفته است که برخی از خطوط کروز از مسافران می خواهند که مدرک تقویت کننده را نشان دهند. Viking Cruises سیاست خود را از فوریه آغاز خواهد کرد. ۱ و Silversea Cruises، Azamara و Lindblad Expeditions از ۱ مارس آغاز خواهند شد. UnCruise Adventures متخصص آلاسکا از فوریه به تقویت کننده نیاز دارد. ۵.

مرکز کنترل و حفاظت از بیماری های ایالات متحده می گوید که تنها ۴۱.۵ درصد از آمریکایی های واکسینه شده تقویت شده اند.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/